تیوال نمایشگاه به انتخاب
S3 : 01:18:42
  ۲۴ اسفند تا ۱۶ فروردین
  ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰

 روزهای تعطیل گالری: شنبه ها

 

افتتاحیه: جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶ الی ۲۰

امکان از شما برای افتتاحیه آخرین نمایشگاه سال ۹۷ با عنوان «به انتخاب» دعوت می‌کند. شیوه انتخاب آثار این نمایشگاه با روند همیشگی امکان تفاوت دارد. بدین صورت که  بخشی از مخاطبان با امانت دادن یک اثر به ما این مجموعه را شکل داده‌اند. 
برای جمع‌آوری آثار دو مورد زیر لحاظ شده است: 
الف. مشارکت‌کنندگان در این پروژه از آغاز به‌کار امکان تا امروز فعالیت‌های ما را دنبال کرده‌اند. 
ب. اثر مورد نظر مشخصاً برای نمایش در «امکان» انتخاب شده‌است. (بخشی از نگاه امکان را تقویت یا بخشی نادیده گرفته‌شده را یادآوری می‌کند.)
به‌دلیل محدودیت زمانی و مکانی، این پروژه را به‌ناچار با تعدادی از دوستان پیش‌بردیم که مجموعه‌ای از آثار هنری در اختیار دارند ولی بدیهی است دیدگاه تمام مخاطبان امکان برای ما ارزشمند و حا‌ئز اهمیت است.

به انتخاب: 
نازگل انصاری‌نیا، فریدون آو، حسین بهروش، پویا پارسا‌مقام، متین توفیقی، وحید حریری، شهلا حسینی، ندا رضوی‌پور، محمد رضایی‌کلانتری، زروان روحبخشان، منا زهتابچی، علیرضا ساعی، سبا سرخیل، نسترن سمیعی، زینب سنایی، فواد شریفی، داریوش طلایی، همایون عسکری سیریزی، مهدی علیزاده، حامد فرهنگی، بیتا فیاضی، نرجس قاسمی، سارا قنبری، احسان لاجوردی، سلمان متین‌فر، یاسمن متین‌فر، سحر مرادی، مهران مهاجر، کاوه نجم‌آبادی، غزاله هدایت، یوستوس کمپر

شهر:
تهران

مکان

تهران، خیابان میرزای شیرازی، کوچه دوم، پلاک ۳، زنگ یک
تلفن:  ۸۸۹۴۶۱۲۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.