کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایشگاه سه در سه
S3 : 15:28:39 | com/org
۱۸ مرداد تا ۰۸ مهر ۱۳۹۸
۱۲:۰۰ تا ۲۰:۰۰

افتتاحیه: جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ الی ۲۱

"سه در سه" عنوان پروژه‌ایست از گالری اُ با هدف معرفی هنرمندان جوان و نوظهور که‌ سومین دوره‌ی خود را تابستان امسال برگزار می‌کند. این برنامه شامل ۴ نمایش و هر نمایش شامل ۳ نمایش انفرادی است که هریک به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت. هریک از هنرمندان انتخاب شده برای این برنامه در فضایی جداگانه در پلتفورم اردی‌بهشت آثار خود را به نمایش می‌گذارند. اولویت برگزارکنندگان این برنامه در انتخاب هنرمندان، اصالت آثار، استعداد و آتیه‌دار بودن افراد و همچنین توانایی آن‌ها در استفاده‌ی بهینه از فضای کوچک‌تر اختصاص داده شده به آثارشان است.
هنرمندان منتخب دوره‌ی سوم در سال ۱۳۹۸، در حوزه‌های طراحی، نقاشی و مجسمه‌سازی فعالیت می‌کنند. به طور کلی، این پروژه نگاهی ویژه به نسل جوانی از هنرمندان ایرانی ارایه می‌دهد که در مراحل اولیه‌ی حرفه‌ی هنری خود هستند.
پرداختن و معرفی هنرمندان جوان و نوظهور همواره یکی از هدف‌های اصلی گالری اُ از ابتدا تا به امروز بوده است، با این برنامه امید داریم طیف بیشتری از بازدیدکنندگان را مخاطب قرار دهیم و در عین حال از گروه‌های وسیع‌تری از هنرمندان حمایت کنیم.

دسته‌بندی
حجمنقاشیطراحی

مکان

خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه دوم

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید