تیوال نمایشگاه نقاشی‌های اکرم افضلی
S3 : 21:49:22
  ۱۳ تا ۲۷ دی
  ۱۱:۰۰ تا ۱۹:۰۰

: اکرم افضلی

 روزهای تعطیل گالری: دوشنبه‌ها

 

افتتاحیه: جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ الی ۱۹

گالری فرمانفرما، از ۱۳ لغایت ۲۷ دی ماه سال ۱۳۹۸، نمایشگاهِ انفردی نقاشی های اکرم افضلی را در گالری شماره ۱ خود، برگزار می کند.
این هنرمند که متولد ۱۳۴۶ تهران و دانش آموخته ی کارشناسی ارشد رشته نقاشی است و عضو موسسه هنرهای تجسمی معاصر و انجمن هنرهای تجسمی استان تهران است. در کارنامه حرفه ای خود دارای چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی داخلی و خارجی است و همچنین برنده چندین جوایز بین المللی است.
این روزها از مجموعه ی جدید خود، در گالری فرمانفرما رونمایی می کند.
در استیتمنت این نمایشگاه سهراب هادی نوشته است: "اول، اعتبارِ رنگ است. و، نیز اعتبارِ طرح. و، سوّم. اعتبارِ نقش است. که، این سه. معتبر و بیرون از نفس و عقل و فرض هستند. و، قائم بر طبع و عشق و خیال. و، هریک از این سه گانه را، در ابواب اندیشه ی نقاشانه ی نقاش در بنایی زیبا و استوار و در امتزاج با حقیقتِ شهود و طلبِ عشق می بینیم. که در نهایتِ ایجاز خلق شده است.
نقاش، هرآنچه در این معانی گنجانده است. به قلمِ ادراک و آفرینش های خلاقانه است. و آنچه در پردازش های این آثار قابل تاَمُل است. بیان منحنی های قوس وجود و تمامیّتِ شناخت کامل نقاش از زیبایی بوده است. که، نقاش بر خامه ی قلم خویش اینگونه نقش زده است.
چرا که هم ناظر بر پیام قدسی در هنر است. و به عبارتی میتوان گفت: این بیان حقیقتِ زیبایی، همان طریق مکشوف حقیقت زیبایی در هنر است. و متجلی وجود اصالت در هنر".

دسته‌بندی:
نقاشی
شهر:
تهران

عکس‌های پایه

نمایشگاه نقاشی‌های اکرم افضلی | عکس

مکان

کریمخان زند، خردمند شمالى، کوچه اعرابى٢
تلفن:  ۸۸۳۱۶۹۷۷


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.