تیوال نمایشگاه اپیزود ۰۵
S3 : 02:00:02
  ۱۸ بهمن تا ۰۹ اسفند
  ۱۶:۰۰ تا ۲۱:۰۰

: ترلان تبار، محسن حصاری، محمود حق‌وردی‌لو، محمد رامشه، مائده سالار، آرمین عالیان، هما عبدالهی، آتنا فریدونی، امیر کریمی، مهدیه کواکب پناه، ندا میرحسینی، زهرا نوری زنوز و ابوالفضل هارونی

 روزهای تعطیل گالری: پنج‌شنبه‌ها 

افتتاحیه: جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ الی ۲۱

«اپیزود» عنوان سلسله‌نمایشگاه‌های گروهی گالری محسن است که به نمایش آثار هنرمندان جوان و نوظهور در عرصه‌ی هنرهای معاصر اختصاص دارد و حامل زبان روایی نسل نو و دغدغه‌های تصویری ‌منحصر به‌ ایشان است. «اپیزود» در  دو نوبت تابستان و زمستان در هر سال برگزار می‌شود. شماره‌ی پنجم این نمایش با نام «اپیزود ۰۵» پیرو رویکرد شماره‌های پیشین در بیان استعدادهای جوان و کم‌تر دیده‌شده شکل گرفته اما با فراغت موضوع گردآوری شده است. 
طراحی‌های ارائه‌شده در «اپیزود ۰۵»  با تنوع نگاه در تکنیک‌ و مدیوم‌، هم‌زیستی و هم‌نشینی امور متضاد، طبیعت فراموش‌شده و الحان فانتزی در عالم واقع را یادآوری می‌کنند. رنگ‌های سخت، خفه و رنجور در کنار رنگ‌آمیزی‌های نرم، رها و مطمئن و نمایش همزمان بدن‌های ایزوله‌شده و فضاهای جامانده، بی‌رمق و مسکوت در معیت قاب‌های پرشور و سرزنده و رنگین نشان از تضادی ملموس  دارد که برگرفته از اطراف و اکناف‌ است.
این قاب‌ها روایت‌هایی مختلف که گویی از داستان‌های اسطوره‌ای، پرده‌‌های سینما، تیتر روزنامه‌ها یا آلبوم‌های خانوادگی گریخته باشند را لابه‌لای داستان‌های انفعال تا اختیار و خودآگاهی ذهن برنشانده و ترسیم کرده است؛ روایت‌هایی که هرگز پیش‌پا‌افتاده و مستعمل نمی‌شوند.

دسته‌بندی:
نقاشی
شهر:
تهران

مکان

ظفر، خیابان ناجی، خیابان فرزان، کوچه نوربخش، بلوار مینای شرقی، پلاک ۴۲
تلفن:  ۲۲۲۵۵۳۵۴-۲۲۲۷۷۸۰۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.