آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه جمشید مرادیان و شاگردانش
S3 : 03:35:20 | com/org
۲۰ تا ۲۷ دی ۱۳۹۸
۰۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰

افتتاحیه: جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹ الی ۲۰

نمایشگاه گروهی مجسمه های جمشید مرادیان و جمعی از شاگردانش ۲۰ دی‌ماه در نگارخانه ی پردیس باغ موزه ی هنر ایرانی افتتاح می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی باغ موزه ی هنر ایرانی، در این نمایشگاه گروهی، جمشید مرادیان از اساتید بنام مجسمه‌سازی به همراه جمعی از شاگردانش، مجسمه‌های چوبی خود را در معرض دید علاقمندان به هنر در نگارخانه ی پردیس باغ موزه ی هنر ایرانی قرار خواهند داد.
در این نمایشگاه علاوه بر آثار جمشید مرادیان، آثاری از یاسمین آقامرادی، پریسا ایاز، شیرین بابازاده، شهرزاد باغچه‌سرایی، تینا بنایی، بهنام جفرودی، هانیه چیت‌ساز، پرستو خواجوی، کاوه سلگی، سایانا شادرخ، مجید معدنچی، محمد مهدی‌زاده و رضا میکاییل‌زاده به نمایش در خواهد آمد.
این نمایشگاه روز ۲۰ دی‌ماه از ساعت ۱۶ افتتاح و تا ۲۷ دی‌ماه ۹۸ همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۷، در نگارخانه پردیس باغ موزه هنر ایرانی واقع در خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از پارک وی، خیابان شهید فیاضی، خیابان بوسنی و هرزگوین، خیابان حسابی، میزبان هنر دوستان است.

دسته‌بندی
حجم

مکان

خیابان شریعتی، خیابان پلیس، میدان پلیس
تلفن:  ۸۸۴۲۳۴۰۰-۸۸۴۳۵۳۳۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید