آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه خط مهربانی
S3 : 00:40:37 | com/org
۱۰ آبان تا ۱۴ آذر ۱۳۹۸
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰

آثار اسطوره ها و مفاخر خط شکسته نستعلیق در «نگارخانه مهرسان»
این نمایشگاه که به یادبود زنده یادان درویش عبدالمجید طالقانی، میرزا غلامرضا اصفهانی، سید علی اکبر گلستانه و نکوداشت استادان محمد حسین عطارچیان، یدالله کابلی خوانساری، محمد حیدری و مجتبی ملک زاده و اسرافیل شیرچی می پردازد، تنها رویداد هنری است که آثار تمامی چهره های برتر و صاحب نام حوزه خط شکسته نستعلیق را در کنار هم ارائه کرده است.
با توجه به ارائه چکیده تاریخ خط شکسته نستعلیق، این نمایشگاه از منظر موزه ای، آموزشی و پژوهشی نیز قابل تامل است.
بهره مندی بیشتر علاقه مندان و درخواست هنرجویان خط و خوشنویسی به ویژه هنرمندان سایر استان ها از دلایل تمدید این نمایشگاه برشمرده می شود.
همچنین برگزاری کارگاه آموزشی و کلاس مفاخر معاصر خط شکسته در نگارخانه مهرسان به جذابیت و منحصر بودن این رویداد افزوده است.
افتتاح نگارخانه مهرسان با نمایشگاه خط مهربانی نخستین رویداد هنری پردیس فرهنگی و هنری مهرسان است. این مجموعه با گسترش فعالیت ها و رویدادها به عنوان پردیس تخصصی هنر در تمام جلوه های هنر فعالیت خواهد داشت.

دسته‌بندی
خوشنویسی

مکان

میدان انقلاب، ابتداى خیابان کارگر شمالى، بعد از خیابان فرصت، پردیس فرهنگی هنری مهرسان

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید