آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه انرژی رنگ ها
S3 : 12:59:20 | com/org
جمعه ۲۱ تا ۲۶ شهریور
۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰

 روزهای تعطیل گالری: پنجشنبه ها

 

افتتاحیه: جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۱

رنگ‌های جسورانه و زمخت، بازتاب دادن به واقعیت‌های بیرونی و درونی، استفاده از رنگ‌های خالص و شفاف به‌گونه‌ای پرخاشگرانه و پرشور، قانون‌شکنی در رنگ و درعین‌حال وفادار بودن به طبیعت و رعایت شکل کلی در تناسبات اجزای تصویر ازجمله مواردی است که در آثار این نمایشگاه مشاهده می‌شود.
مرجان یزدیان گرچه در آثار خود با تکنیک رنگ‌روغن روی بوم، سعی کرده که از آثار فوویسم‌ها خصوصاً هنری ماتیس الهام بگیرد، ولی برخلاف آثار ماتیس اشکال خیلی ساده و نامتعارف نیستند و تا حدی از قوانین و اصول رعایت شده و مهم‌تر از همه استفاده از خطوط اسلیمی و همچنین مسئله سایه و نور کاملاً مشهود هست.
استفاده از منحنی‌ها و قوس‌های دورانی مختلف که جزء ذات اسلیمی است و همچنین بازی با نور و سایه و تمایل به هنر شرق و زنان شرقی با رنگ‌های خالصانه بازتاب خوبی را در تابلوها به چشم بیننده القا می‌نماید.

دسته‌بندی
نقاشی

عکس‌های پایه

نمایشگاه انرژی رنگ ها | عکس نمایشگاه انرژی رنگ ها | عکس نمایشگاه انرژی رنگ ها | عکس نمایشگاه انرژی رنگ ها | عکس

مکان

میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷
تلفن:  ۲۲۲۷۱۶۹۳-۲۲۲۲۱۹۴۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید