تیوال نمایش پلی از جنس شیشه
S3 : 14:35:11
نخستین جشنواره هنرهای نمایشی تئاتر مان
  چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
  ۱۴:۰۰
  ۵۰ دقیقه
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: نگار نادری
: فرشته پیاده روحی
: اهورا گل عموپور، فرشته پیاده روحی
: اهورا گل عموپور

: فروغ پیاده روحی
: ساجد حسینی، مریم عباسی
: عطا روحبخش مبصری
: سحر پیاده روحی
: فرهود ستایش
: فاطمه رسول پور
: محمدرضا ابراهیم خانی
: فرشته پیاده روحی
: عطا روحبخش مبصری
: فرهود ستایش
: اهورا گل عموپور

درباره نمایش:
با وجود تکراری بودن سوژه، موضوع بحث برانگیزی را برای کار کردن برگزیدم و کوشیدم آن را به شیوه ای تازه بپرورانم، خشونت علیه زنان ابعاد گوناگونی دارد از خشونت های زبانی تا اهانتهای فیزیکی و تعرض های جنسی و جنسیتی بخش کوچکی از معضلات اجتماعی اند که زنان را هر روز آزار می دهند و تنش های عصبی و روانی بسیاری را بر نیمی از جمعیت تحمیل می کنند.
خشونت علیه زنان فقط به کتک زدن و تنبیه‌های جسمی گفته نمی‌شود. واژه‌های توهین آمیز، تماس‌های فیزیکی نا خوشایند، شک و بدبینی که در جماعت مردانه آن را خوش غیرتی می‌دانند، همگی ابعاد مختلف از خشونتی است که بر زنان اعمال می‌شود و هیچ گاه هیچ کس نمی‌فهمد این زن چه درد می‌کشد و چه می‌خواهد و چه رویاهایی در سر دارد.

پلی از جنس شیشه داستان زنی را روایت می کند که در یک شب تابستانی سوار تاکسی راننده ای شیطان صفت می شود و به تلاش زن برای اعاده ی حیثیت در جامعه ای که هیچ کس او را به رسمیت نمی شناسد و سرانجام ...
شهر:
تهران

مکان

خیابان انقلاب، ضلع شمال غرب چهارراه ولیعصر، جنب داروخانه، پلاک ۱۴۷۸
تلفن:  ۶۶۹۷۹۴۶۸، ۶۶۹۷۹۴۷۵

عکس‌های پایه

نمایش پلی از جنس شیشه | عکس

ویدیوهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت این نمایش، از نمایش های نخستین جشنواره تئاتر مان،‌ به کارگردانی فرشته پیاده روحی و با بازی اهورا گل عموپور، فرشته پیاده روحی، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید