تیوال نمایش گزارش وضع هوا
S3 : 14:35:10
عشق، تنهایی، مرگ...
  ۰۱ تا ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
  ۲۰:۳۰
  ۴۵ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان


: عاطفه تهرانی

: کتایون تهرانی
: شقایق شعبانی

: جمال هاشمی
: فربد مایین

: ساسان قلی پور، نازنین میهن، امین حسن‌زاده، نورا کاظمی، سنا میرجعفری، فرهنگ اسکندری

: امیرحسین دوانی
: دنیز تفقدی
: ابراهیم قایدی
: نسرین خرمی
: پونه شهابی نژاد
: استودیو بدون عنوان
: فرهاد جاوید
: سامان ارشدی و فرهنگ اسکندری
: هاله نوری
: احمدرضا مقصودی
نه منتظر چیزی هستی، نه چیزی انتظارتو می‌کشه. دندان‌هایت را می‌سابی و با هر نفس که می‌کشی فک‌ات شکافته می‌شود و آویزان مثل پوشکی پُر. همه چیز در او نشان دهنده نقص و نقصان بود. در پاییز یا در بهار. چه فرقی می‌کند؟ در جوانی یا پیری چه اهمیتی دارد؟ به هر حال ناپدید می‌شوی در تصویری کل. گلوله‌ای قالب ریخته‌ام برایت تا به تو در قلب‌ام شلیک‌ کنم. گلوله‌ای سنگی. تا کاری‌‌ترین زخم‌ها را بسازد و وادارت کند تا لمس کنی، از عشق مردن، چگونه است. حالا در خواب به خود می‌پیچی ... وقتی بیدار می‌شود یک عقاب صاف در بسترش

گزارش تصویری تیوال از نمایش گزارش وضع هوا / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از پنجشنبه ۲۵ تا جمعه ۲۶ مرداد، به کارگردانی عاطفه تهرانی و نمایشگری ساسان قلی پور، نازنین میهن، امین حسن‌زاده و ... آغاز شد.
میترا و محمد لهاک این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از دوشنبه ۲۲ تا چهارشنبه ۲۴ مرداد، به کارگردانی عاطفه تهرانی و نمایشگری ساسان قلی پور، نازنین میهن، امین حسن‌زاده و ... آغاز شد.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار بسیار خوبی بود که اصلا دلم نمیخواست تموم بشه. بعد از ادوارد نورتون فایت کلاب ندیده بودم کسی اینطوری خود زنی بکنه اون هم همراه ۵ نفر دیگه.
چه اسم ساده و قشنگی .. گزارش وضع هوا...
سلام!
حال همهٔ ما خوب است
ملالی نیست جز گم شدن گاه به گاه خیالی دور،
که مردم به آن شادمانی بی‌ سبب می‌گویند.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از پنجشنبه ۱۱ تا یکشنبه ۱۴ مرداد، به کارگردانی عاطفه تهرانی و نمایشگری ساسان قلی پور، نازنین میهن، امین حسن‌زاده و ... آغاز شد.
میترا و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، سه‌شنبه ۹ و چهارشنبه ۱۰ مرداد، به کارگردانی عاطفه تهرانی و نمایشگری ساسان قلی پور، نازنین میهن، امین حسن‌زاده و ... آغاز شد.
میترا و محمد لهاک این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خسته نباشید میگم به تک تک بچه های گروه. نمایشی پر از انرژی و خلاقیت دیدم. امیدوارم کارهای بیشتری از این گروه ببینم.
مریم زارعی، عاطفه گندم آبادی و میترا این را خواندند
roza sadeghii و ایمان نجفی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به شدت پیشنهاد میشه. حتما ببینید.
تاتری متفاوت که این روزها کمتر میبینیم.

امیر، شکوه حدادی، عاطفه گندم آبادی و میترا این را خواندند
زهره مقدم و ایمان نجفی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش «گزارش وضع هوا» اثری ست به زبان فیزیکال تئاتر که بیشتر با زبان تصویر، حرکت و ژست، و اندکی گفتارهای ناپیوسته، و به کمک فضایی که موسیقی آمبیانس ایجاد کرده، بحران زندگی تک تک ما و کلیت جامعه را نشان می دهد.
اثری پر از «خشم و هیاهو» که شرایط سخت زندگی و زمانه ی فردی ما را نشان می دهد و با نشانه های تصویری-فیزیکال و جمله هایی که بریده ای ست از حرف های روزمره، دشواری زیست مان را فریاد می زند و جنبه ی اجتماعی زیست بحران زده مان را نمایش می دهد.
در این اثر کارگردان تلاش کرده تک افتادگی و انزوای درونی هر کدام از آدم ها را با میزانسن و ترکیب بندی صحنه ای نشان بدهد و با طراحی حرکت درونی ترین لایه های روان های آزرده را آشکار کند.
با این حال دو نقد و یک پیشنهاد در مورد کار دارم:
اول اینکه طراحی حرکت های فردی، بسیار بهتر از حرکات هماهنگ بازیگرهاست و گاه ناهماهنگی ... دیدن ادامه » در ژست های جمعی دیده میشد.
دوم اینکه نورپردازی در فضاسازی اثر نقش چندانی نداشت. در حالی در این گونه آثار، نور خود یک شخصیت مهم و شاخص کلیدی در ایجاد اتمسفر، روایت و میزانسن است.
و پیشنهاد اینکه به طور کلی بازیگران فیزیکال تئاتر باید به طور کلی با موسیقی آشنا باشن (به ویژه با ریتم و طراحی حرکت براساس موسیقی) یا اهل نوازندگی.
تئاتر ایران بیش از این به زبان تصویری و فیزیکال تئاتر نیاز دارد و امیدوارم شاهد کارهای دیگر و بهتر این گروه باشم.
سلام و خسته نباشین خدمت تمامی هنرمندان این اثر ... واقعا جای تشکر داره، اثر زیبایی بود از بروشور متفاوت و خلاقانه این اثر حدس زدم که کار زیبایی خواهد بود و بعد از دیدن حدسم به یقین تبدیل شد ... منقد اثر نیستم دوستدار اثرهای به این زیبایی هستم و این هم جزئی از زیباترین نمایش هایی بود که ارزش دیدن را داشت ... بی شک
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی عاطفه تهرانی و با نمایشگری ساسان قلی پور، نازنین میهن، امین حسن‌زاده، نورا کاظمی، سنا میرجعفری، فرهنگ اسکندری، امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
*مریم*، امیرحسین فضلی و بدون عنوان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید