تیوال نمایشنامه‌خوانی رومولوس کبیر
S3 : 20:40:41
خرید بلیت
۲۵,۰۰۰ تومان
٪۲۰ تخفیف
  شنبه ۲۶ مرداد
  ۲۱:۰۰
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: فریدریش دورنمات
: حمید سمندریان
: مقداد اسلامی
: مقداداسلامی، محبت دارآفرین، امین اکبری نسب، افشین غیاثی، سهیل ساعی، کاوه مرحمتی، حمیدرضا زغم، نغمه نخعی شریف، مهدیس توکلی، حمید رضا کریمی، عسل سادات اصفهانی، مریم ملکی، سپیده محمدی، فرزان رنجبر، نوید محمدی، شاهین بامداد، امیراسحاق میرشیرتری، رکسانا یوسفیان، حمیدرضا فراهانی

: دکتر حمیدرضا افشار
: ستاره فخاری
: سیدمحسن میرهاشمی
: حدیثه سلیمانی
: فریبا جدیدی

شماره تماس جهت هماهنگی:‌۰۹۱۰۲۱۲۱۲۹۲

خلاصه: رمولوس فرمانروای روم غربی با بی خیالی و بی توجهی تعمدی، به اخبار هولناک جنگ که بی وقفه از شکست رم و  سقوط سرزمین های تحت فرمانروایی اش و کشته شدن و به اسارت در آمدن لشگریان  و سپهسالارانش می گوید، در ویلای ییلاقی خود، مشغول و درگیر مرغ و خروس‌بازی است‌. سر آخر همه او را که دیوانه می نماید، ترک می‌گویند و رمولوس تنها در همان ویلا، چشم در راه ژرمن ها می ماند. رمولوس عدالت را در پی نابودی امپراطوری سفاک رم می‌جوید.
تمام داستان و اتفاقات این نمایشنامه جذاب، در دربار امپراطور رم و ظرف ۲۴ ساعت روی می دهد. یک روز پیش از سقوط امپراطوری پرشکوه رم.

مکان

خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بعد از خیابان نجات الهی(ویلا)، کوچه سمنان پلاک ۳
تلفن:  ۸۸۹۳۵۶۶۳ - ۰۹۱۲۰۴۲۰۳۷۷- ۰۹۰۳۴۹۳۴۱۶۷


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت این نمایشنامه خوانی، به کارگردانی مقداد اسلامی و با بازی مقداداسلامی، محبت دارآفرین، امین اکبری نسب، افشین غیاثی و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید