آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کارگاه آموزش زبان انگلیسی با اکران فیلم Hacksaw Ridge
S3 : 01:41:58 | com/org
امکان خرید پایان یافته
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
۱۴:۰۰
۴ ساعت
بها: ۴۰,۰۰۰ تومان
فیلم بر اساس داستان واقعی رشادت های یک مخالف جنگ در ارتش آمریکا به نام دزموند داس است که به دلیل اعتقادات مذهبی که در خانواده اش به او آموخته بودند حاضر نمی‌شود سلاحی حمل کند؛ اما طی نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک‌های بی‌وقفه دشمن، یک تنه جان بیش از ۷۵ نفر از همرزمانش را نجات می‌دهد او علی رقم تمسخر دیگران توانست با شجاعتهایی که از خود در جنگ جهانی دوم نشان داده بود موفق به دریافت مدال افتخار دلیرترین سرباز ‌شود.

 درباره فیلم:
فیلمی در ژانر  ضد جنگ و زندگینامه‌ای و محصول مشترک آمریکا و استرالیا است که در سال ۲۰۱۶ اکران شد. کارگردانی این فیلم را مل گیبسون برعهده داشت.  این فیلم اولین بار در جشنواره ونیز اکران و در پایان با ده دقیقه تشویق ایستاده مردم مواجه شد. منتقدان هم از فیلم استقبال کرده و آن را در زمره کارهای خوب گیبسون قرار داده‌اند. Hacksaw Ridge  که در هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار کاندید شش اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول مرد شده بود،  اثری در نکوهش جنگ است که بر پایه خشونتی قابل توجه ساخته شده که همانند بسیاری از آثار گیبسون در نهایت به یک رستگاری در ستایش انسانیت می رسد نباید این نکته را فراموش کرد که دزموند داس شخصیتی واقعی بوده و نه زاییده ذهن تخیل نویسنده!

محصول سال: 2016
ژانر: Biography Drama

اهداف دوره:
- تحلیل و آموزش اصطلاحات فیلم
- پرسش و پاسخ به زبان انگلیسی توسط اساتید برجسته آکادمی زبان سفیر گفتمان
 کسب اطلاعات بیشتر:  ۸۴۳۴۷۱۱۸
WWW.GOSAFIR.COM
- دسترسی به مکان برگزاری، از ایستگاه متروی قلهک امکان پذیر است.

با اهدای جوایز نفیس و بن تخفیف

مکان

خیابان شریعتی، خیابان یخچال، سینما پردیس قلهک

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید