برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال کنسرت هزار و سیصد و موسیقی
S3 : 01:36:27
خرید بلیت
۳۰,۰۰۰ تومان
  شنبه ها
  ۲۰:۰۰
  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان


: مسیح کریمی
: محمد فرخ

خانه ۱۳۰۷ در فروردین ۱۳۰۷ توسط خانواده فرزانه ساخته شد. خدابخش خان و بانو همایون فرزانه در سال ۱۳۰۷ در این خانه ساکن شدند.
روز تولد ۹۰ سالگی ۱۳۰۷ در ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ یعنی ۹۰ سال بعد، این بنا به فروش رسید و اهالی خانه با خاطراتشان وداع کردند.
صاحبان جدید خانه ۱۳۰۷ در جهت حفظ و نگهداری این بنا، ترویج و اعتلای فرهنگ، هنر و معماری تصمیم به راه اندازی خانه فرهنگ و هنر ۱۳۰۷ گرفتند و محلی فرهنگی و هنری را تاسیس کردند و کافه ای در نظر گرفته شده که حس و حال خانه مادربزرگ را داشته باشد که افراد هر زمان اراده کنند در این مکان حضور بهم رسانند.
اهالی خانه ۱۳۰۷ علاوه بر حفظ بنا تلاش در نگهداری و حفظ وسایل و خاطرات باقی مانده از اهالی قبلی را نیز دارد . هر گوشه این خانه پر است از خاطرات چند نسل گذشته.
در مسیر ترویج فرهنگ و هنر گالری ۱۳۰۷ جهت برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری تاسیس می گردد تا در جهت حمایت هنرمندان گام بر می دارد.

شهر:
تهران

مکان

خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ، خیابان پورموسی، بن بست شیرین، پلاک ۲۱
تلفن:  ۰۲۱۸۸۸۰۷۴۳۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.