تیوال نمایش این یک اعتراف است
S2 : 01:16:53
ما هر شب خواب های وحشتناک میبینیم ، از خواب می پریم و دیگه دلمون نمیخواد خوابمون ببره...
خرید بلیت
۴۵,۰۰۰ تومان
٪۲۰ تخفیف
از ٪۲۰ تا ٪۳۰ تخفیف
٪۲۰ تخفیف
٪۴۰ تخفیف
  ۲۳ تیر تا ۲۵ مرداد
  ۱۹:۳۰
  ۱ ساعت
 بها: ۴۵,۰۰۰ تومان

: شادی اسدپور
: فرزین محدث
: مهدی (آرش) رزمجو

: موسسه هنری آرتا
: مهدی ناظمی
: سارا صادقی، لیلا افتخاری
: مائده بیگلری بهادر
: امید اکبری
: مقدی شامیریان
: عرفان فرشی‌زاده
: بنفشه حسین پور
: شایان شمسی
: مرکز هنری ماگو
: سینا افشار
: فرشاد نصیری
: ثمین سالک
: مریم ناظران
: محمد لطفی، محمد امین نجفی
: امیررضا ابراهیم
: ابوالفضل نریمانی، عرفان بختیاری
: محمد صادق زرجویان، حمیدرضا طاهر
: عرفان بختیاری
: شیدا بختیاری، نازنین حسینی
: کیوان ضیائیپور
: نوا یوسف زاده
: سوسن بقاء شانجانی
: حسین پناهی

یادداشت کارگردان:
گذشته با ما چشم در چشم می شود. خیره و قاطع.چشم میگردانیم. مرگ پیش رو با ردای سپیدش ایستاده و به چشم هایمان نگاه می کند. این اعترافی دردناک است برایم، شکلی از مکاشفه و روایت دردناک تنهایی هاست و رنج ها و دل تنگی ها.این جهان هراسناک است و پر هیاهو و پر هرج و مرج.این جهان اما دغدغه من است و این نمایش هم بار ترسناک هستی را به دوش می کشد هم کوله بار روان شناسانه اش را.
این نمایش روایت هایش ناموازی است که در خط سنگین گذر زمان گم و از اصل خود دور شده اند که قطره هایی می شوند به تدریج و جویباری و نهری و رودی. رودی سرخ و سیاه به سمت اقیانوسی که معنا در رگ‌های عمیقش جاریست.

یادداشت فرزین محدث:
این نقش بسیار سخت است ، سختی در این است که باید تصویری از رنجی درونی را نشان دهم و تنها با تحمل این رنج است که می توانم به آن دست یابم...رنج در بازیگری با فیزیک بازیگر و روان بازیگر توام است.بازیگر برای رسیدن به نقش در تلاش است خود را رها کند...رها در فضای جسمانی و روانی نقش...تلاش کردم در ارائه نقش،تصویر جدیدی از جسم و روانم را به تماشاگر نشان بدهم.

تماشای این تئاتر به افراد زیر ۱۲ سال توصیه نمی شود

تولید پیشین خانه نمایش آرتا: خانه نم زده
تولید آتی موسسه هنری آرتا : نمایش " شکار مرگ "

صفحه اینستاگرام : arta_theater

این نمایش نیست، یک اعتراف است. اعترافی که از میان یک کابوس وحشتناک و شاید هم یک احضار روح دراماتیک بیرون میاید. زندگی مردی چهل ساله با ترس‌ها، تنهایی و جهان هراس انگیز پیرامونش...

اخبار وابسته

» پوستر نمایش «این یک اعتراف است» رونمایی شد

» رضا کیانیان پوستر نمایش «این یک اعتراف است» را رونمایی خواهد کرد.

ویدیوهای وابسته

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
به نظرم با کار پر وسواسی روبرو هستیم که از تمام المان های ممکن برای کامل و بی نقص بودن استفاده کرده
دکور ، طراحی صحنه و لباس و پوستر خوب، موسیقی و افکت های صدای مجزا نور پردازی و بازی با نور و سایه عالی (مثل صحنه های تاریکی که سایه حرکت پره های هواکش تو سالن میفته) بعد از اینها تازه می رسیم به یک فرزین محدث آماده با نقشی چند وجهی و بی نهایت سخت که به نظرم بخوبی نقشش رو درک و سیزیف طور از پس ش براومده
فقط به نظرم داستان در انتقال چرائی تلاطم روحی کاراکتر اصلی اندکی مبهم عمل میکنه و در بیان اینکه چه عواملی باعث طغیان ش میشه جز چند پالس کوچک روشنگری خاصی نمیکنه ولی درکل پرداخت داستانی خیلی خوبی رو داریم که تماشاگر رو حین اجرا بخوبی در جریان داستان قرار میده و کل این عوامل باعث تبدیل مونولوگ به نمایشی با وجوه کامل و استاندارد میشه
تشکری ویژه از گروه ... دیدن ادامه » دارم که یک پیام ویژه برای اهمیت سکوت و خاموش کردن گوشی های موبایل توسط تماشاگران قبل نمایش بصورت صوتی از سالن پخش کردند که باعث شد اجرا رو در آرامش و سکوت کامل و البته عرق ریزان از گرما :)) ببینیم
عرض درود و خسته نباشید دارم خدمت سرکار خانم اسدپور، جناب رزمجو ی عزیز و جناب محدث دوست داشتنی و امیدوارم موفق و پربیننده باشید
عه! پام رفت رو خط! سوختم! میرم از اول بیام... :)
:)))))))))))
جناب جعفریان نازنین ❤️❤️❤️
خیلی...خیلی ممنونم از حضورتون و از حمایتتون و انرژی مثبتی که به ما دادین،خیلی ممنونم ازتون و خدا رو بسیار شاکرم که پیش شما دوستان تیوالیم رو سفید شدیم . ❤️❤️❤️❤️

آقا منم پام رفت رو خط ! سوختم ! از اول !

جناب جعفریان ... دیدن ادامه » نازنین ❤️❤️❤️ .... !! :))))))))))))))
۲۱ ساعت پیش
امشب عمارت نوفل لوشاتو غرق در نور خواهد شد با حضور خانم رویای نازنین ❤️❤️❤️
۱۲ ساعت پیش
:))))))) نفرمایید آقای رزمجو این نور نور محبت شماس
۱۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شب اول اجرا رو دیدم و باید بگم کار فرزین محدث وحشتناک خوبه. سه شخصیت سه زندگی سه مرگ سه تولد سه گوشه سه دیوار سه بار: پام رفت رو خط سوختم، از اول.
متن خیلی سنگین بود و ایده در حد یک فیلم سینمایی دو ساعته در این کار فشرده شده و همه کار انتقال روی دوش محدث هست. موسیقی اگه بشه گفت به اون صداسازی ها، همراه کار خیلی خوب و بدون اشتباه و صداهای وهم انگیز درست.
صحنه ای که یادم نمیره وقتی فرزین به شنیدن صدای پدر یا یک خانم اشاره میکنه و ما حرف زدن یک مرد رو با خنده های یک زن می شنویم.. یک دقیقه بعد فرزین میرسه به دیالوگ دخترهمسایه و یکباره صدای مرد قطع میشه و فقط صدای خنده زن ادامه داره.. جالب بود که این صداها و کلمات محدث بدون کسری از ثانیه تاخیر یا جابجایی روی هم میومد و جای خودش رو به بعدی میداد.
کار طولانی هست با توجه به متن سنگین و فضای سنیگن تری که در دو سومش ... دیدن ادامه » وجود داره جا داره یه ربع بیست دقیقه ای کوتاه بشه.
تبریک به گروه محترم، آقای محدث و آقای رزمجو
ممنون از تخفیف ها
و با آرزوی موفقیت و دیدن کارهای بیشتری از این کارگردان که نسبت به کار قبلی شون باید "اعتراف" کنم پیشرفت قابل توجهی میبینم.
خسته نباشید
سرکار خانم مقدم نازنین
ممنونم ازتون که در این روز قشنگ و در عین حال پر اضطراب کنارمون بودین و با حضورتون و انرژی خیلی خوبتون ، مارو حمایت کردین،دست بوستون هستم،خدا رو شاکرم که تونستیم رضایتتون رو جلب بکنیم،امیدوارم کاستی ها رو بر ما ببخشید،خیلی...خیلی...خیلی ... دیدن ادامه » ممنونم از حضورتون ❤️❤️❤️
۲ روز پیش، دوشنبه
باز یه شبی کار رو دیدید که منم بودم
۲ روز پیش، دوشنبه
خانم هدایتی جان ارادتمند :)
۱۵ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گروه تئاتر آرتا ، هفتمین سال هجرت استاد سمندریان را به جامعه تئاتر تسلیت می گوید.
استاد ترین ، چقدر جایتان در تئاتر امروز ما خالیست ، گویی با رفتنتان برکت و شکوه هم از این تئاتر رفت،در نبودتان ، آدم کوچک ها چه زود قد کشیدند و با رانت بازی تئاتر را به ورطه نابودی و تماشاگر گریزی کشاندند،با رفتنتان آدم های تئاتر چه زود با هم نامهربان شدند و به جان هم افتادند ، استاد ترین چقدر جایتان در حال و هوای امروز تئاتر ما خالیست که آدم های تئاتری را دوباره دور هم جمع کنین و برایشان از انسانیت و مهربانی و معرفت بگویید...استاد ترین ، میراث ارزشمندی که برای ما گذاشتین با دست خودمان داریم نابود میکنیم...ای کاش که بودین...


برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر :
مراسم تجلیل از یک عمر فعالیت هنری استاد جمشید هاشم پور بازیگر توانمند و خاطره ساز سینما به همراه افتتاحیه نمایش این یک اعتراف است به نویسندگی و کارگردانی شادی اسدپور و‌تهیه کنندگی ارش رزمجو و با بازی فرزین محدث روز یکشنبه ۲۳ تیرماه ساعت ۱۸.۳۰ در عمارت نوفل لوشاتو واقع در خیابان نوفل لوشاتو بن بست زیبا برگزار میشود در این مراسم هنرمندان و اصحاب رسانه به پاسداشت یک عمر فعالیت هنری استاد جمشید هاشم پور ، گرد هم خواهند آمد.
این اثر روانشناسانه-اجتماعی ، تهیه و تولید موسسه هنری آرتا می باشد و فروش اینترنتی بلیط این اثر ، از طریق سایت تیوال انجام میپذیرد.

دوستانی که برای روز یکشنبه بلیط گرفته اند،جهت جلوگیری از اشتباه تاکیدا عرض میکنم خدمتتون که ساعت ۱۸:۳۰ مراسم افتتاحیه ساعت ۱۹:۲۰ ورود به سالن و ساعت ۱۹:۳۰ آغاز نمایش خواهد بود.
زنده باد
۵ روز پیش، جمعه
حیف که نتونستم به افتتاحیه برسم اما سعی میکنم حتما روزهای اینده به دیدن نمایشتون بیام
۲ روز پیش، دوشنبه
جناب کارآمد نازنین
قدم به چشم ما میذارین ، ممنونم از لطف و حمایتتون ❤️❤️❤️❤️
۲ روز پیش، دوشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی شادی اسدپور و بازی فرزین محدث (روزهای یکشنبه ۲۳ تا سه‌شنبه ۲۵ تیرماه) با تخفیف روزهای نخست، امروز یکشنبه ۱۶ تیرماه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
بامداد، مهدی رزمجو و نینا صادقی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان گلم سلام
من همیشه اونور بودم ، خیلی عادت ندارم اینور باشم :))))))
بچه ها صفحه این نمایش،صفحه هممون هست،در این صفحه نه آیدی فیک خواهیم داشت نه تعریف فیک و نه امتیاز فیک و نه آیدی هایی که بخوان حمله کنن،من خودم هستم در کنارتون،تمامی انتقادها و پیشنهاداتتون رو با جان و دل پذیرا هستم،هیچ سانسوری در این صفحه انجام نخواهد شد و تمام تلاشم بر اینه که در این صفحه اخلاقیات به طور کامل پیاده بشه.
مطمئن باشین آیدی فیکی از جانب گروه به این صفحه وارد نخواهد شد ولی هر آیدی فیکی هم که بخواد به این صفحه وارد بشه ، خودم شخصا جمله خوشامدگویی معروفمون رو بهش خواهم گفت ! :))))))))
بچه ها نظرات شما که دوستان من هستین و صداقت و شرافت قلمتون رو میشناسم برای من بسیار حائز اهمیت هست حتی اگه هم نظر من نباشین،من نمره یک رضا غیوری برام خیلی ارزشمند تر از نمره و نظر ده تا آیدی ... دیدن ادامه » فیکه که بخوان به من ۵ بدن،چون نمیدونم و نمیشناسمشون ولی لااقل رضا رو میشناسم که بخل و کینه ای نداره و صرفا نظرشو میگه،پس لطفا تنهامون نذارین و نظراتتون رو برامون بنویسین.
اگر دوست داشته باشین میتونیم یه روزی رو قرار گروهی هماهنگ کنیم که بعد کار هم بشینیم باهم گپ بزنیم،اگه روزی هماهنگ بشه و تعداد مشخص بشه،من میتونم به تعداد نفراتی که قراره بیان ، بلیط نیم بها رزرو کنم کد رو براتون ارسال میکنم که در گیشه تحویل بگیرین.
البته دوستان تیوالی نازنینم هم که تمایل به قرار گروهی ندارن و دوست دارن مجزا بیان،قبلتر به من بگن من میتونم به همین ترتیب براشون رزرو کنم که بلیطشون رو از گیشه تحویل بگیرن.
در صحنه براتون سعی کردیم که سورپرایزهایی داشته باشیم،همانطور که میدونین در استانداردهای جهانی تئاتر،صدا یکی از اعجازهای صحنه به شمار میاد که در کشورمون به دلیل هزینه های بالای تولید صدا،معمولا از این اعجاز صرفنظر میشه،ما تمام تلاشمون رو کردیم که مخاطب در پایان ، با رضایت از سالن خارج شود.
امیدوارم که پیشتون رو سفید باشیم. :)
آهان راستی یادم رفت اینو بگم الان یادم افتاد اضافه کنم :))))) میگم که من عادت ندارم اینور باشم :)))))))) ایشالله روزی که هماهنگ بشه بیاین،اون روز یه پارتی بازی ویژه میکنم که اصن عکاس نباشه تو سالن ! که همه در آرامش کار رو ببینن :))))))))
ممنون آقای رزمجو شما محبتتون به ما ثابت شده
۱۴ تیر
آقای رزمجو با کار خوب و محبتتون من و شرمنده کردین بخدا
۳ ساعت پیش
نفرمایین خانم رویای نازنین ❤️❤️❤️
امشب نوفل غرق نور شد با حضورتون ، خیلی خیلی ممنونم از حضورتون و انرژی خوبتون ❤️❤️❤️
۳ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید