تیوال نمایشنامه‌خوانی وقتی کبوترها ناپدید شدند
S2 : 10:28:34
  ۲۶ بهمن تا ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
  ۱۸:۳۰
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: سفی اکسانن
: محسن ابوالحسنی
: هستی حسینی

: بهناز جعفری، مهدی کوشکی، شهروز دل افکار، مجید نوروزی، محسن ابوالحسنی، سجاد باقری، داراب داداش زاده، ریحانه رنجبر، مونا شریفی، صبا ایزدپناه، داوود پورحمزه و الناز شهبازی

سفی الینا اکسانِن زاده ۷ ژانویه ۱۹۷۷ نویسندهٔ فنلاندی است. "تطهیر" مشهورترین رمان او است که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد و چندین جایزه برای او به‌همراه داشت. فیلمی با همان نام نیز در سال ۲۰۱۲ از روی آن ساخته شد.

ادگار عکاس و هنرمند اهل استونی است که در دوره جنگ جهانی دوم زندگی میکند و با هر نیروی متجاوزی که کشورش را اشغال میکند همسو میشود و به دنبال پیشرفت خودش است ، تا جایی که خانواده خودش را نیز قربانی کند، ادگار در نهایت با حمایت آخرین قدرتی که کشورش را اشغال کرده کرد فیلمی میسازد و روی فرش قرمز جشنواره کن میرود.

شبکه‌های اجتماعی تئاتر مستقل تهران: اینستاگرام

دسته‌بندی:
سیاسی
شهر:
تهران

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

ضلع شرقی چهارراه ولیعصر (تئاترشهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰ (خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰)
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت اجرای دوباره این نمایشنامه خوانی با خوانش بهناز جعفری، مهدی کوشکی، شهروز دل افکار، مجید نوروزی و... همینک آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مدت زمان اجرا؟
عاطفه گندم آبادی این را خواند
حدود دو ساعت
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
#پروژه_نمایشنامه_خوانی

معرفی نمایشنامه جدید "وقتی کبوتران ناپدید شدند" در تئاتر مستقل تهران

نویسنده: سُفی اُکسانِن
مترجم:محسن ابوالحسنی
کارگردان:هستی حسینی

با اجرای:
بهناز جعفری، مهدی کوشکی، شهروز دل افکار، مجید نوروزی، محسن ابوالحسنی، سجاد باقری، داراب داداش زاده، ریحانه رنجبر، مونا شریفی، صبا ایزدپناه، داوود پورحمزه،الناز شهبازی

خوانش و معرفی نمایشنامه های بروز و جدید ضرورتی است که تئاتر امروز ما نیازمند آنست. و این پروژه در نظر دارد با ترجمه نمایشنامه های تازه ، آثارى از جغرافیا، نویسندگان و یا فضاهاى تازه به تئاتر معرفى کند.

نمایشنامه گیرا و خواندنی "وقتی کبوتران ناپدید شدند" ۲۶ و ۲۷ بهمن در تئاتر مستقل تهران ساعت ۱۸:۳۰ خوانش میشود.

تهیه ... دیدن ادامه » بلیت: سایت تیوال
Www.tiwall.com

سُفی اُکسانِن نویسندهٔ جوان فنلاندی که آثارش را به بیش از پنجاه زبان برگردانده اند از جنجالى ترین نویسندگان امروز اروپاست. آثار فخیم و نفسگیر او در کنار موضع گیرى هاى شجاعانه اش پیرامون مسائل سیاسى، این نویسنده زن را در مرکز توجهات قرار داده است.

دستیار کارگردان و برنامه ریز: ریحانه رنجبر
لوگو تایپ: مهدی طالقانی
عکاس: هیلار حسینی

تهیه کننده: تئاتر مستقل تهران

@mostagheltheater

#تئاتر_مستقل_تهران
#نمایشنامه_خوانی
#هستی_حسینی
#سُفی_اُکسانِن
#محسن_ابوالحسنی
#بهناز_جعفری
#مهدی_کوشکی
#شهروز_دل_افکار
#مجید_نوروزی
عاطفه گندم آبادی این را خواند
فرزین حاجیلو این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به آگاهی می رسد خرید بلیت این برنامه با تخفیف دانشجویی همینک آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایشنامه‌خوانی، به نویسندگی: سفی اکسانن، ترجمه: محسن ابوالحسنی، کارگردانی: هستی حسینی و اجرای: بهناز جعفری، مهدی کوشکی، شهروز دل افکار، مجید نوروزی، محسن ابوالحسنی و ... امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید