تیوال کارگاه اتاق جادوگری (کارگاه عملی ایده پردازی و فتومونتاژ)
S2 : 13:36:40
  ۰۸ دی تا ۰۴ اسفند ۱۳۹۷
  ۱۶:۰۰
  ۴ ساعت
 بها: ۶۸۰,۰۰۰ تومان


: سعید رضوانیان

تعداد جلسات: ۸ جلسه روزهای شنبه

اهداف دوره:

از همان دهه‌های آغازین پیدایش عکاسی‌، مسیر جدیدی در عکاسی شکل گرفت که در پی چیزی فراتر از ثبت واقعیت عینی جهان بود. در این روش، هنرمندان با قراردادن چندین عکس کنار هم و ترکیب دقیق آن‌ها اقدام به ساخت صحنه جدیدی می‌کردند. این صحنه ساختگی، همچون واقعیت می‌نمود و می‌توانست قصه‌ها، روایات اخلاقی و حتی تخیلاتی که هنرمندان در ذهن داشتند را به خوبی نمایش دهد. در دهه‌های بعدی، عکاسان با انگیزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، تبلیغاتی، تخیلی، ... و با شیوه‌ها و تکنیک‌های مختلف، ساخت عکس‌های ترکیبی را آزمودند و آثار مهمی را خلق کردند.
اکنون، در عصر دیجیتال و با حضور نرم‌افزار‌های قدرتمند ویرایش تصویر، این امکان برای عکاسان وجود دارد تا بتوانند به بهترین شکل آنچه در ذهن دارند را خلق و تولید کنند. در اتاق جادوگری خواهیم گفت که هنرمندان چگونه می‌توانند به ایده‌های ناب برسند، چگونه آن‌ها را پرورش دهند و چگونه با فتوشاپ آن‌ها را بسازند.

اینستاگرام و کانال تلگرام موسسه فرهنگی هنری خوانش

 

شهر:
تهران

مکان

خیابان طالقانی، خیابان بهار شمالی، روبروی بیمارستان امام سجاد، کوچه بهشت، پلاک ۱۱
تلفن:  ۸۸۴۹۵۴۲۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.