تیوال کنسرت کیتارو
S3 : 17:57:48
  چهارشنبه ۲۳ تا ۲۴ مهر ۱۳۹۳
  ۲۱:۰۰

خرید بلیت: وبسایت تهران تیکت 

۸۰,۰۰۰ تا ۱۹۵,۰۰۰ تومان

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
پنجشنبه به دعوت یکی از بهترین دوستام رفتیم کنسرت کیتـارو
فقط میتونم بگم سرشار از آرامش بود، اونایی که آهنگهای کیتارو رو گوش میدن کاملا متوجه منظورم میشن که چقدر لطافت و ملایمت توو آهنگهاش موج میزنه(اگرم گوش ندادین، پیشنهاد میکنم برای اولین بار آهنگ جاده ابریشم رو گوش کنین )
انگار روحم به دور از شلوغی های سالن فقط صدای بی نظیر ساز کیتارو و ویولن فوق العاده ی جسیکا هیچ چیز دیگه ای رو حس نمیکرد.
سلام.من از عنفوان جوانی ایشان را می شناختم.اقدام فرهنگی ایران برای دعوت این هنرمند خلاق، جالب و قابل تقدیراست.
امیدوارم برای دیگر هنرمندان خارج از مرز و بوم ایران نیز در آینده نزدیک برنامه ریزی این چنینی شود.متل یانی یا ونجلیس و...امیدواریم.
۲۷ مهر ۱۳۹۳
سلام آقای حسنی
منم امیدوارم فضایی ایجاد بشه تا هنرمندهای بین المللی و اصیل ایرانی افتخار شنیدن موسیقی شونو از نزدیک به ما ایرانیها بدن.
۱۸ آبان ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سرشارم... سرشار از عشق، نور، انرژی و هر چیز خوبِ دیگه که احساسش می‌کنم ولی از توصیفش عاجزم.
اونقدر تجربه این اجرا برام شیرینه که احساس می‌کنم در یک لحظه از تاریخ حضور داشتم. کیتارو حقیقتاَ کم نگذاشت و هر آنچه در توانش بود به اجرا درآورد و این علیرغم همهٔ محدودیتهایی بود که شرایط اجرا در ایران به او تحمیل کرده بود و مشهود هم بود؛ مثلا نبود تایکو در استیج احساس می‌شد، صدای گیتار الکترونیک اونجور که باید پررنگ نبود، بخصوص در قطعهٔ «ماتسوری» که پر هیجانترین اثرشه و رنگ اصلی صدا در اون به این دو سازه، یا نبود گروه کُرِ زنان... اما هیچکدوم از اینها مانع از این نشد که از این اجرا در حد جنون لذت نبرم.
قابلِ ذکره که تمام این محدودیتها احتمالاً بدلیل اخذِ مجوز اجرا و پیشگیری از لغو اون در زمان اجرا بوده و کاملاً هم منطقی بوده، و البته در عوض نوآوریهایی رو ... دیدن ادامه » جایگزین اون محدودیتها کرده بود که لطف و تازگی شنیدن این آثار رو دو چندان کرده، مثلاً آثار کیتارو در ذهن ما با موسیقی الکترونیک گره خورده ولی اجرای دیشب رنگ ارکسترالِ مشهودی داشت.
نکته جالب این بود که ارکستر سمفونیک تهران علیرغم عدم تمرین قبلی با کیتارو کاملاً هماهنگ و دقیق با او و همراهان آمریکاییش کار رو اجرا می‌ کردند و به نظر می‌رسید کیتارو و همراهانش رو به حیرت واداشته بودند.
آه که چه آغاز زیبایی بود که کیتارو با نواختن فلوت رو به جهات چهارگانه به روح طبیعت ادای احترام کرد و بعد با نواختن ناقوس اعضای اصلی گروهش رو که چهار نفر بودند به استیج فرا خواند، و پس از اجرای تم اصلی جاده ابریشم با اعضای اصلی بعنوان مقدمه بهمراه تصاویر خاطره‌انگیز این مستند بی‌نظیر، صمیمانه و خاکی با تماشاگران ایرانی ارتباط برقرار کرد و بعد به اجرای اصلی با ارکستر ایرانی پرداخت... و در آخر هم قطعه ای رو برای اولین بار به افتخار مردم ایران اجرا کرد.
یکی از نقاط قوت اجرا هم نورپردازی فوق‌العاده چشمنواز و متناسب با محتوای اون بود.
خلاصه هر چی بگم کم گفتم، خوش به حال اونهایی که بلیط تهیه کردند و اونهایی هم که بلیط نگرفتند حتماً فیلم کار رو هر وقت که دراومد تماشا کنند.
ساعت چند تموم شد؟
۲۴ مهر ۱۳۹۳
آقا احسان حرف هاى قشنگت رو خووندم ولى درنهایت متوجه نشدم چى مى خواى بگى چرا اینقدر با کلمات بازى مى کنى...
۲۶ مهر ۱۳۹۳
معلوم بنده خدا اون شب خیلی تونسته خودش روکنترل کنه وشرایط محیطی، اعم از انسان و...دیگرعوامل رو تحمل کنه.
خسته نباشیدمیگم بهتون
خوبه حالاشب اخرمنبودید که خیلی جامیخوردید،خیلی اتفاقاافتاد که همرو شگفت زده کرد!!!!!!!!!!!!!
۲۹ مهر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید