تیوال کنسرت رسیتال متین لادانی و محمدجواد بهرامی (برگزیدگان نخستین دوره جایزه پیانو باربد)
S2 : 13:56:27
  یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷
  ۲۰:۰۰
 بها: ۶۰,۰۰۰ و ۵۰,۰۰۰ تومان


: متین لادانی و محمد جواد بهرامی

«رسیتالِ برگزیدگانِ نخستین دوره‌ی جایزه‌ی پیانو باربد» پروژه‌ی مشترک مجموعه‌ی پیانوی باربد و مؤسسه فرهنگی-هنریِ شهرِآفتاب است که از ۲۹ آبان‌ماه با اجرای دو پیانیست جو‌ان و آینده‌دار کشورمان، محمدجواد بهرامی و متین لادانی، در تالارِ سبزِ هنرشهرِآفتابِ شیراز آغاز شد و پس از اجراهای اصفهان، بندرعباس و تبریز، با کنسرت ۱۸ آذر در فرهنگسرای نیاوران تهران به ‌انجام خواهد رسید.
در این کنسرت‌ها هر یک از پیانیست‌ها آثاری برجسته از رپرتوار پیانوی کلاسیک، از آهنگسازانی چون بتهوون، شوپن، لیست، برامس، اسکریابین و لیگِتّی را اجرا می‌کنند.
این پروژه تحتِ نظارت استاد گرانقدر، رافائل میناسکانیان تدوین و تمرین شده‌است.
«جایزه‌ی پیانو باربد» قصد دارد علاوه بر انگیزه‌بخشی و ایجاد فضایی برای رقابت و ارائه‌ی توانایی‌های پیانیست‌های نوجوان و جوان، فرصتی برای بهره‌مندی از بالاترین سطح آموزش آکادمیک و گام ‌نهادن به دنیای نوازندگی حرفه‌ای را برای پیانیست‌های مستعد میهن‌مان فراهم کند. تور کنسرتِ برگزیدگانِ ادوارِ این جایزه، تلاشی‌است برای سوق دادنِ پیانیست‌های با استعداد کشور به‌سویِ حیات حرفه‌ای نوازندگی.
فراخوان «دومین دوسالانه‌ی جایزه‌ی پیانو باربد» ۲۳ مهرماه انتشاریافته و داوطلبانِ حضور در این فستیوال تا پایان دی‌ماه فرصت دارند نمونه‌ی اجرای خود را مطابق با آئین‌نامه‌ به دبیرخانه‌ی «جایزه‌ی پیانو باربد» ارسال کنند. مرحله‌ی نهایی نیز ۵ و ۶ اسفندماه ۱۳۹۷ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.


 


ردیف ۱ تا ۷: ۶۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۸ تا ۱۳: ۵۰.۰۰۰ تومان

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲، ۲۲۲۹۹۷۳۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.