تیوال نمایش لش زدایی
S2 : 05:28:30
  ۰۳ تا ۲۰ دی ۱۳۹۶
  ۱۸:۰۰
  ۵۰ دقیقه
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: خسرو امیری
: کوروش شاهونه
: نوید محمدزاده

: روح اله زندی فرد
: آرمان کوچکی

گزارش تصویری تیوال از نمایش لش زدایی / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
حتى موقعى که بدبختم، فکر مى‌کنم خوشم نمى‌آمد که به دنیا نیایم، زیرا هیچ چیز از نیستى بدتر نیست. برایت تکرار مى‌کنم من از درد نمى‌ترسم. درد با ما به‌دنیا مى‌آید و رشد مى‌کند و همچنان که به داشتن دو بازو و دو پا عادت داریم به درد خو مى‌کنیم. در واقع، از مرگ هم بیمى ندارم، زیرا اگر آدمیزاد مى‌میرد مفهومش این است که به دنیا آمده، از نیستى رها شده. من از نیستى بیمناکم، از نبودن، از اقرار به وجود نداشتن، حتى اگر آدم تصادفآ و در اثر اشتباه یا تفریح دیگرى به دنیا بیاید. فراوان‌اند زن‌هایى که از خود مى‌پرسند: فرزندى به‌دنیا آوردن، براى چه؟ براى آن‌که گرسنه بشود، احساس سرما کند، مورد اهانت و خیانت قرار گیرد، در یک جنگ و یا از بیمارى بمیرد؟ و این زن‌ها منکر این امید مى‌شوند که گرسنگى‌اش فرو نشانده شود، تن سرمادیده‌اش گرم گردد، درستى و دوستى به او ... دیدن ادامه » ارزانى شود، عمر دراز یابد تا بر جنگ و بیمارى غلبه کند. شاید این زن‌ها حق داشته باشند.
آیا نیستى را بر رنج ارجح باید شمرد؟ من، حتى در لحظاتى که بر ناکامیم، بر ناامیدى و عذابم اشک مى‌ریزم، باز معتقدم که رنج کشیدن از نبودن بهتر است. و اگر این عقیده را در مورد زندگى، با دلایل محکم و روشن گسترش دهم به این نتیجه مى‌رسم که به‌دنیا آمدن از به‌دنیا نیامدن بهتر است. آیا این‌گونه دلیل آوردن را مى‌توان به تو تحمیل کرد؟ آیا معنى چنین کارى آن نیست که تو را به‌خاطر خودم به‌دنیا بیاورم؟ به‌دنیا آوردن تو به خاطر خودم، براى من گیرایى ندارد. زیرا که من هیچ‌گاه نیازمند تو نبوده‌ام.
کتاب نامه به کودکى که هرگز زاده نشد
اوریانا فالاچی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اینجا همه قرآن می خونن که عفو بگیرن
اما من حفظ می کنم که از خودش عفو بگیرم
چقدر خوووووب بود!!!
حس غمش خیلی تاثیر گذار بود...
چقدر خوب اجرا میکنه این آقای کوروش شاهونه....
دوس داشتم این نمایش رو، منتها زیادی غمگین بود، منم که حسااااس....
سپاس از همه عوامل نمایش...
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، از یکشنبه ۱۷ تا سه شنبه ۱۹ دی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سه شنبه ، سومین روز اجرا، این نمایش رو دیدم. تاثیر گذار، پراحساس و بسیار مسلط و ما که میخکوب شده بودیم سر جامون که رشته ی ماجرا رو از دست ندیم. خط سیر قصه رو دوست داشتم.
دلم میخواست اجرا پنج دقیقه طولانی تر بود اما کلام با اون ادبیات متفاوت کوچه ، کمی شمرده تر ادا میشد که توی فهم جملات جا نمونم.
صدا، نگاه و گویش بازیگر توانمند نمایش من رو یاد نیما شعبان نژاد می انداخت، وقتی با صدای دورگه ی طلبکار می گفت: "مگه غیرِ اینه؟!"

چقدر غصه داشت چشماش قبل از اینکه چراغ ها خاموش بشن ...

پ. ن: از اینکه نمایش های خوب و ارزشمند توسط چهره ها حمایت بشن، رونق بگیرن و فروششون زیاد شه، استقبال میکنم. نظر شما هم که طور دیگه ای فکر میکنید، محترمه.
منم دقیقا مشکلم در تمام طول نمایش سرعت بالای دیالوگی بود که به خاطر ادبیات متفاوتش باعث شد از فهم نصفش جا بمونم
۱۶ دی ۱۳۹۶
احتمالن گفتن این حجم دیالوگ با اون ادبیات با سرعت بالا بدون تپق یه جور قدرت نماییه در عالم تئاتر :) نمیخوان ازش کوتاه بیان.
۱۶ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، به کارگردانی خسرو امیری و بازی کوروش شاهونه و تهیه کنندگی نوید محمدزاده، از یکشنبه ۱۰ تا سه شنبه ۱۲ دی،امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهدشد.
محسن بالسینی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دلم میخواد بشینم باهات حرف بزنم مرد . تو چه خبره درونت . کجایی؟ ما کجاییم؟ امشب بعد از نمایشت نمیدونستم چیکار کنم دلم میخواست فقط سکوت کنم. و کردم با این که مامان و خواهرمم باهام بودن. اونا رفتن دستشویی تئاتر شهر منم رو پله ها نشستم و سکوت کردم. نه دلم میخواست تحلیل کنم نه فکر کنم نه مقایسه کنم نه هیچی میخواستم فقط احساس کنم . احساس عجز که از کار اشکان خیلی نژاد داشتم اینجا کار آمد نبود نمیدونم چی بود، توش نا امیدی بود از همه چی از اینکه من هرگز نمیتونم مثل تو رو صحنه باشم همه جوره فاصله دارم. بیخیال این سه چهار سال تلاشم تو بازیگری بشم و برم دنبال زندگی عین بقیه آدما . اینکه دلت بخواد همه چی متوقف شه ببینی تو اصلا اینکاره نیستی ببینی که یه نفر چطور میتونه روحتو بکنه از تنت بشی عین جسد. هرچی فکر میکنم میبینم نه کاراکتر بود که این کارو کرد نه قصه نه موقعیت ... دیدن ادامه » نه فضا. درسته کارگردانی کمک کرد اما تنها چیزی که میتونه همچین حجمی از تاثیر خلق کنه فقط خود خود تو بودی. کوروش شاهونه . شخصیتت گذشتت فکرت مرامت شوقت رو درست وسط صحنه دیدم. ینی ندیدم. رفت یه جایی از وجودم که پشت احساس بود و بد بهمم ریخت. به سلام علیکی که باهات دارم هرچی گفتم بدون هیچ اغراقی عین حقیقت بود. دلم میخواد باهات حرف بزنم مرد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت دو سانس تازه این نمایش با بازی کوروش شاهونه روزهای چهارشنبه ۶ و جمعه ۸ دی ماه امروز دوشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مونولوگ رپ یک اعدامی یک روز قبل از چوبه دار... کوتاه بود ولی عمق داشت. تکراری بود ولی حرف داشت. استعاره بود که جمله ها رو می ساخت . متن یک شعر بود که آخر هر جمله نقطه داشت..
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی خسرو امیری و بازی کوروش شاهونه و تهیه کنندگی نوید محمدزاده، امروز شنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
مهرداد این را خواند
ماهرو رستمی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مونولوگی بسیار هنرمندانه و پراحساس که صد درصد ارزش دیدن داره ، مطلوب کسانیکه در تیاتر برای کلام اهمیت بسیار بالایی قایلند.
چون در هنگام اجرا گهگداری بیاد کیمیایی بزرگ می افتید (و احیانا علی حاتمی)
این نمایش از سوم دی ماه اجرا شده شما اول دی ماه نظر گذاشتین ، کجا دیدین کارو؟
۰۴ دی ۱۳۹۶
این نمایش چندی پیش در سالن انتظامی اجرا شد و بدلیل استقبال خوب تماشاگران هم اکنون اجرای مجدد دارند
۰۴ دی ۱۳۹۶
ممنونم
۰۴ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید