تیوال نمایش مرد شده
S3 : 12:26:49
  ۱۸ فروردین تا ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
  ۲۱:۰۰
  ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: آسو بهاری
: مجتبی فلاحی، نسیم میرزاده، بهزاد خلج، دنا تارفی

: دیاکو خاکی
: محمد رضا پرچ
: پژوا وکیلی فر
: امید رحمتی
: ندا افخمی
: حمید ترکمن
: مریم شریعتی
: گروه هنری پژواک
: محسن خیر آبادی
: الهه حاجی زاده
: مریم آموسا
: مهدی جیرودی
: حسین کوکاییان

تلفن تماس جهت رزرو: ٠٩٣٥٥٦٢٩٨٢٢

۲ میلیون دلار جایزه برای سر بریده دختر کورد ...

گزارش تصویری تیوال از نمایش مرد شده / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» آغاز به کار نمایش «مرد شده» در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی

آواهای وابسته

مکان

خیابان انقلاب، ابتدای خیابان شانزده آذر، شماره شانزده، جنب کلینیک دانشگاه تهران، مرکز تئاتر مولوی
تلفن:  ۶۶۴۱۹۸۵۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
از دیدن بازی بازیگر خانم این نمایش واقعا واقعا واقعا لذت بردم
به عنوان یک تماشاگر تیاتر خیلی لذت برده از سالن اومدم بیرون و ساعت ها بعد از اجرا بهش فکر میکردم
فقط ای کاش فکری به حال این میکروفن های وصل شده به بازیگرا بکنن توو اکثر نمایش ها صدای با میکروفن بازیگر خیلی خیلی رو مخه و تمرکز ادمو از بین میبره
امشب بعد از مدتها، کاملا اغنا شده از یک اجرا، از سالن نمایش خارج شدم.
نمایشی زیبا، تاثیر گذار و دیدنی!
طراحی صحنه و فضا سازی بسیار خوب بود، نمایشنامه خیلی خوب،بازیهای بازیگران بسیار خوب، به خصوص بازی بازیگر نقش اول، "فرمسک".(متاسفانه اسمشون رو متوجه نشدم، چون روی بروشور هم نبود!)
اینقدر فضا و بازیها طبیعی و واقعی بود که برای یکساعت فراموش کردم که در قلب تهران نشستم و دارم تیاتر میبینم!
جسارت و شهامت مردمان کوبانی، به خصوص زنان کوبانی رو زیبا تصویر کرده بود.
فقط ای کاش، میکروفون به بازیگران وصل نبود!

دم اسو بهاری و اعضای گروهش گرم!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پیش از هر چیز متاسفم که دیر موفق به دیدن این اثر زیبا و تاثیرگذار شدم و ظاهرا فقط چند اجرای محدود تا پایان این نمایش باقیمانده.با این حال ضمن آرزوی تمدید این مدت تماشای مرد شده را به سه گروه اکیدا توصیه میکنم.
اول از همه به دوستان کرد زبانم که لازم است این برگ تلخ تاریخ را که آسو بهاری عزیز به زیبایی هر چه تمام تر به تصویر کشیده، ببینند. دوم به همه علاقه مندان به هنر تاتر که مشتاق دیدن کاری در قواره های استاندارد و با ریزبینی و ظرافتهای خاص هستند . و در آخر به همه آنها که دقدقه انسانیت، از خودگذشتگی و آزادیخواهی دارند.
در این اثر همه عوامل بسیار خوب و دقیق طراحی شده و در جای خود نشسته است. از انتخاب موضوع مستند گونه و بدیع ، متن عالی ، طراحی صحنه، نور و استفاده صحیح از مدیا توسط نویسنده و کارگردان فهیم اثر گرفته تا بازیهای روان ، صمیمی و بسیار تاثیرگذار ... دیدن ادامه » بازیگران ، همه و همه بیانگر تعقل و دقتی است که در پشت صحنه این کار حاکم است .
هر چند که هنوز کامم از این روایت زهرآلود تلخ است و ذهنم درگیر رنج و ستمی است که به برادران و خواهران کردزبانم رفته ، اما قدرشناسی از زحمات این گروه هنرمند خصوصا جناب بهاری و سرکارخانم میرزاده عزیز را بر خود واجب دانسته و برایتان سلامتی و درخشش هر چه بیشتر در عرصه والای هنر آرزومندم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت سانس ویژه روزهای پایانی این نمایش، پنجشنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ اردیبشهت، ساعت ۱۹:۰۰، به نویسندگی، طراحی و کارگردانی: آسو (صادق) بهاری و بازی: مجتبی فلاحی، بهزاد خلج، دنا تارفی، نسیم میرزاده، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این دکور حیرت انگیز و کار شده با اینهمه جزئیات باید در همه ایران دیده بشه. باید به جهان نشون داده بشه. بازی هاتون هم حرف نداشت و در تمام طول عرض صحنه ما رو سراپا چشم و گوش نگاه داشت.
فقط کاش زیرنویس داشتید که اون دیالوگ های زیبا رو از دست ندیم. گرچه تا حدی میشد از زبان کوردی متن رو دریافت کرد. بخشی از متن که امیدوارم درست گرفته باشم و هرگز فراموش نخواهم کرد:
زن: داشت بابا رو میکشید رو زمین و من از پنجره داشتم میدیدم. و هیچ کاری نمیتونستم بکنم.. دست کردم که خشابمو پر کنم اما . دیدم فشنگ هام تموم شده. رو زمین پره فشنگ بود اما نتونستم کسی که بابامو میبرد رو بزنم. فشنگ برنو به کلاش نمیخوره...
مرد: ‌سکوت ، بهت، مرگ...

ممنون از کار و اجرای خوبتان
چهارشنبه می بنمش و نقد شما چقدر مشتاق ترم کرد...
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
وقتى تئاتر مى بینى و با حیرت سالن رو ترک مى کنى ، یعنى روحت درگیر رنج شده ، نمایش مرد شده یک عاشقانه است درباره ماندن و رفتن که محصول رنج یک گروهه ، رنجى که منجر به صیقلى شدن و دیدنى شدن آن ها شده ، دیدنى به معناى هر آنچه تئاتر مى نامیم ، قطعا دیدن نمایش مرد شده رو در ٦ اجراى پایانى از دست ندین چرا که ندیدن این اجرا و اجراهایى از این دست اشتباه است ، چرا که اگر این گونه اجراهاى حیرت انگیز را نبینیم روزى فرا مى رسد که در میان سیل تئاتر هاى صرفا تجارى دیگر نوبتى به این دست اجرا ها نمى رسد ، نمایش مرد شده رو در ٦ اجراى پایانى قطعا ببینید چرا که از دیدن کارگردانى ، درام ، طراحى و بازى هاى بینظیر کِیف خواهید کرد .
تمام قد و با احترام
[ سجاد افشاریان ]
♥️✌
جناب افشاریان!
متاسفانه اون روزی که فرمودید فرا میرسه، اصلا دور نیست...به یمن حضور پر رنگ دوستانتون در سالنها!!
برقرار باشید.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
جناب افشاریان عزیز کار رو من شخصا صرفا به توصیه شما دیدم البته نام شما رو هم یدک میکشید شاید کار چون در روزها اول اجرا بود مشکلات زیادی داشت صداها نامفهوم بود و فاصله زیاد علیرقم اینکه ما ردیف دوم بودیم بازیها گاها اگزجره بود و ریتم کار کند من اگر کل کار به دو بخش ابتدایی و قسمت کشته شدن پدر خلاصه میشد بیشتر کیف میکردم به نظرم روشن کردن دمادم سیگار توسط دکتر خیلی غیر منطقی بود یا پای تیر خورده ای که میرقصید میدوید و فقط زمانی که بهش توجه میشد درد میگرفت زنی که رخت میشست نان میپخت تک تیرانداز بود و همه بلا ها به یکباره بر سرش می آمد مادر مرد فرزند قند گرفت و مرد شاهد مرگ پدر بود و شوهرش هم در آخر مقاومتی خیلی نمایشی که بیننده رو به نظرم رو به گارد میبرد ((بیننده از خودش سوال میکرد چرا باید این همه بلا رو برای یک نفر بخوایم میخواین چیو ثابت کنین که زن کوبانی شیر زن وبدبخت درد کشیده ))شاید اینهمه زخم لازم نبود ...
و البته دکتری که بیخودی با لپ تاب مشغول میشد در اون شرایط که نان نبود اینترنت بود و یا سوت زدن برای ورود .
تک تیراندازی که متوجه ورود همرزمش نمیشد و .....
شاید اگر یک زن کوبانی تنها تعریف میکرد که چه بر سر هم ولایتی ها آمده باور پذیر تر بود لذت بخش تر
چراغی که بی جهت روشن و خاموش میشد تاثیر تیر اندازی یا بمب نارنجک وموشک و خمپاره بر روی نور چراغ بود و این سوال که خانه ای که در ظهر نیاز به چراغ دارد ودر عصر همانقدر نور نیاز دارد ایا مبارزان نیازی به چراغ قوه برای عبور ندارند
سوال اینکه آب قطع شده و مخزن بالای خانه مورد اثابت گلوله قرار گرفته و همه تنها با بانکه ها آب دارند اما همچنان این زن زجر کشیده درد دیه پدر و مادر فرزند و شوهر دوست همکلاسی از دست داده مسئول شستن لباس مبارزان است و در خانه زیر چراغ لباسها را خشک میکند
جنازه های بو گرفته چرا فقط یک لحظه تعفن انگیز است
معلمی که شاگردانش جلوی چشمانش پرپر شدند به شکمش تیر خورده پیک بین افراد ده است برادرش مرده و.....
در مجموع من کار رو دوست نداشتم و حال خوبی از دیدنش
دو.ربین ... دیدن ادامه » هایی که در کمد لپ تاب و دیوار و نصب شده بود هدفشان چی بود اینکه حس کمدی کار را زیاد کنند چون چهره بازیگران رو به حالتی عجیب به نمایش میگذاشت
در هر حال ما شما رو حالتون رو اثارتون رو دوست داریم حتی اگر در مقام تهیه کننده باشید کار رو میبینیم
اردت بابت این همه تلخی منو ببخشید
۰۱ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این اجراى درجه یک رو در شش اجراى پایانى از دست ندین رفقا
شهرام کرمی:
«مرد شده»، مسئله همیشگی بشر را بیان می کند
بهگزارش مشاور رسانه ای نمایش، شهرام کرمی بعد از تماشای نمایش «مرده شده» گفت: «این نمایش موضوع به روزی را انتخاب کرده بود و از حمله داعش به مردم کوبانی و حماسه آنها سخن گفته است که چگونه از خود دفاع کرده اند».
او گفت: «نمایش نامه «مرد شده» در ژانر تئاتر مقاومت است. چند نکته واقعا در این اجرا برایم قابل تمجید بود؛ اجرای اثر بسیار قوی وحرفه ای به نظر می رسید. طراحی صحنه فوق العاده زیبا و ترکیب با تکنیک به بهترین شکل انجام شده است و از مدیا خیلی خوب بهره برده اند. مشخص است که کارگردان نبوغ خوبی دارد و سعی کرده است نمایش را به فضاسازی مناسب و پرهیز از احساساتی که می توانست نمایشی باشد سوق دهد».
کرمی در ادامه افزود: «نگاه اثر کاملا انسانی است و سوژه مقاومت و اشخاص و مبارزات مردمانی که به آنها هجوم ... دیدن ادامه » برده اند، خوب تصویر شده است بنابراین می تواند تاثیر خوبی روی مخاطب بگذارد».
او افزود: «با تماشای این اثر با نسلی آشنا می شویم که با از خود گذشتگی در برابر یک تفکر مقابله می کنند. شاید در ارتباط با این سوژه خیلی کارشده است، اما این اثر سعی کرده است باور و نگاه انسانی به مسئله همیشگی بشر یعنی مبارزه برای آزادی را به شکل دیگری نشان دهد».
کرمی در آخر گفت: «از گروه نمایشی و بازیگران این اثر متشکرم و دعوت می کنم علاقه مندان به تماشای این نمایش بیایند همچنین از تالار مولوی نیز به دلیل پیش قدم شدن برای به صحنه بردن نمایش «مرد شده» سپاسگزارم. این گروه نمایشی بسیار پرتلاش است و آینده درخشانی خواهد داشت».
مجتبی فلاحی، نسیم میرزاده، بهزاد خلج و دٌنا تارفی بازیگران این نمایش هستند.
دیاکو خاکی به عنوان مدیر تولید "مرد شده" را همراهی کرده وآسو بهاری(طراح صحنه)، امید رحمتی (دستیار کارگردان)، حسین کوکائیان (دستیار طراح صحنه) کامیار بهبهانی(طراح صدا )، پژوا وکیلی فر (طراح لباس )،محمد رضا پرچ (طراح نور ) ، ندا افخمی(منشی صحنه)، امید رحمتی (دستیار کارگردان) الهه حاجی زاده(مشاور رسانه ای)،مریم شریعتی(مدیریت تبلیغات)و گروه هنرى پژواک،( فضای مجازی) حمید ترکمن (عکاس و طراحی پوستر)، محسن خیر آبادی (ساخت تیزر و مدیا) سایر عوامل این نمایش هستند.
لازم به اشاره است نمایش «مرد شده» به کارگردانی «آسو بهاری» از ١٦ فروردین ماه ساعت 21 در سالن بزرگ مجموعه مولوی به روی صحنه رفته است. علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط این نمایش به سایت تیوال به آدرس https://www.tiwall.org/store/mard-shode مراجعه نمایند یابه صورت حضوری به گیشه تالار مولوی به آدرس خیابان انقلاب خیابان ١٦آذر مراجعه نمایند.
امیر و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمودرضا رحیمی نمایش «مرد شده»؛ قهرمانی کردهای غیوررا در روایتی تلخ نشان می دهد
به گزارش مشاور رسانه ایی نمایش، محمودرضا رحیمی بعد از تماشای نمایش «مرد شده» به نویسندگی و کارگردانی آسوبهاری گفت: «در این نمایش شاهد یک اتفاق خیلی تلخ هستیم که در نمایش باید تلخی هایش گرفته شود و به سمت دراماتیک شدن پیش برود. همت بسیار بالایی دراین کار می بینیم که سعی دارد تئاتری درحد تماشاگران ارائه دهد».
او گفت: «همت بسیار خوب و بالایی را در این کار می بینیم و همه چیز دست به دست هم داده تا اثر خوبی نمایش داده شود و به لحاظ درامانتیک چهره واقعی کردهای غیور و قهرمان را که در سالهای اخیرمصیبت های زیادی به آنها وارد شده است را نشان دهد».
رحیمی ادامه داد: «بازی ها خیلی خوب و کاملا غیر تصنعی بود و حس نمی کردیم تکدی گری می کنند تا حس تماشاچی را جلب کند. بازی ها و کلیت اثر ... دیدن ادامه » به قصه وفادار بود. اثر چند رسانه ای است و ابعاد مختلف را بیان می کند و قدرتمندانه هم این کار را انجام می دهد. من شب بسیار خوبی را با دیدن روایتی قوی از حادثه تلخ و غمگین کوبانی گذراندم و به همه اعضای گروه نمایش «مرده است» تبریک می گویم. این تئاتر بسیار واقعی و داستانگو است».
مجتبی فلاحی، نسیم میرزاده، بهزاد خلج و دٌنا تارفی بازیگران این نمایش هستند.
دیاکو خاکی به عنوان مدیر تولید "مرد شده" را همراهی کرده وآسو بهاری(طراح صحنه)، امید رحمتی (دستیار کارگردان)، حسین کوکائیان (دستیار طراح صحنه) کامیار بهبهانی(طراح صدا )، پژوا وکیلی فر (طراح لباس )،محمد رضا پرچ (طراح نور ) ، ندا افخمی(منشی صحنه)، امید رحمتی (دستیار کارگردان) الهه حاجی زاده(مشاور رسانه ای)،مریم شریعتی(مدیریت تبلیغات)و گروه هنرى پژواک،( فضای مجازی) حمید ترکمن (عکاس و طراحی پوستر)، محسن خیر آبادی (ساخت تیزر و مدیا) سایر عوامل این نمایش هستند.
لازم به اشاره است نمایش "مرد شده" به کارگردانی "آسو بهاری" از ١٦ فروردین ماه ساعت 21 در سالن بزرگ مجموعه مولوی به روی صحنه می رود. علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط این نمایش به سایت تیوال به آدرس https://www.tiwall.org/store/mard-shode مراجعه نمایند یابه صورت حضوری به گیشه تالار مولوی به آدرس خیابان انقلاب خیابان ١٦آذر مراجعه نمایند
عاطفه گندم آبادی و امیر این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مجید رجبی معمار به تماشای نمایش مرد شده نشست
مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ایران به تماشای نمایش «مرد شده» به نویسندگی و کارگردانی آسو بهاری نشست.این نمایش تا ۱۴ اردیبهشت هر شب ساعت ۲۱ در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می رود.
به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران،مجید رجبی معمار پس از تماشای نمایش «مرد شده» گفت: از تماشای نمایش«مرد شده» واقعا لذت بردم. مدت ها بود نمایشی ندیده بودم که در عین حفظ چهارچوب های هنری از مفاهیم ارزشمند انسانی و جهانی سخن بگوید. در این نمایش به ارزش های مهمی چون رشادت٬ پایمردی٬ غیرت به شیوه بسیار هنرمندانه پرداخته شده است.
او افزود:در نمایش «مرد شده» ما شاهد غیرت٬انسان دوستی و ایثار از جانب چند زن مقاوم در مقابل وحشی های داعش در کوبانی سوریه هستیم. این نمایش با الهام از واقیعت جنگ ظالمانه داعش ... دیدن ادامه » بر علیه مردم سوریه نوشته شده است. در این نمایش شاهد صحنه های بسیار عالی از رشادت های زنان کوبانی هستیم که در مقابل ظلم داعش سر خم نمی کنند و با جانفشانی و پایمردی که از خود نشان می دهند ضمن رساندن صدایشان به گوش جهانیان٬ موطن خود را حفظ می کنند.
به گفته رجبی معمار در جریان جنگ داعش در کوبانی در رسانه های بین المللی خبرهایی از یک تک تیرانداز زن منتشر شد که نقش برجسته و اسطوره ای در نجات کوبانی داشت. هر جا که سخن از ظلم و ستم است بی شک همه انسان های آزاده سکوت نمی کنند و دختر کوبانی نیز یکی از نمونه های بارز انسان های آزاده در عصر ماست. ما از این شیر زنان در طول تاریخ کم نداریم کسانی چون جمیله بوپاشا که او نیز نقش اسطوره ای در بین مردم شمال آفریقا دارد.
مدیرعامل خانه هنرمندان ایران افزود: در نمایش «مرد شده» شاهد وقوع حوادث و اتفاقات متعددی هستیم که از دل این وقایع افراد جوهره وجودی خودشان را نشان می دهند. در همین بزنگاه ها است که افرادی که اصلا روی شان حساب نمی کردیم گاه از خود رشادت هایی نشان می دهند که حیرت می کنیم.
رجبی معمار گفت: تماشای نمایش «مرد شده» را به همه سنین به ویژه جوانان٬دانشجویان و مدیران هنری کشور پیشنهاد می کنم. این نمایش از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار است که باید دیده شود. با این که این نمایش در سالن شریف مولوی که فضای دانشجویی و دانشگاهی است روی صحنه رفته اما از دکور و طراحی صحنه و لباس بسیار خوبی برخوردار است و همین دکور خوب سهم بسزایی در نزدیک شدن مخاطب به فضای کوبانی دارد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه تئاتر خوب. حتما ببینید چون:
طراحی صحنه خیلی خوب
طراحی صدا حرفه‌ای
متن خوب و اثر گذار
بازی‌ها خوب و باورپذیر و هماهنگ
کارگردانی معقول و فکرشده و به دور از خودنمایی
اما از همه مهمتر یه موضوع مهم رو داره مطرح میکنه که باید روی این موضوع مکث کرد و بهش توجه کرد.
پریشب به دیدن اولین اجرای نمایش «مرد شده» کاری از دوست خوبم، آسو بهاری رفتم و به چند دلیل پیشنهادش میکنم:
اول اینکه یکی از بزرگترین ضعف های ادبیات دراماتیک ما، عدم تولید درام اتوبیوگرافیه. تو تموم سالهای پیدایش تئاتر غربی در ایران، موارد انگشت شماری رو میشه مثال زد که هدفشون تعریف زندگی یا دست کم بخشهایی از زندگی افراد حقیقی باشه و به طبع این مهمترین حسن نمایش «مرد شده» ست. درامی مبتنی بر یک واقعیت تاریخی که چندان هم دوردست نیست و همین الان هم به نوعی در حال تکراره. داستانی در مورد زنی تک تیرانداز در کوبانی با نام مستعار «رزا آوچی» که به او لقب فرشته کوبانی دادن. و همین اندازه تعریف، میتونه برای همه جذاب باشه که بخش هایی از زندگی این زن رو ببینیم.
دوم اینکه به نظرم این نمایش از معدود آثار چند وقت اخیر تئاتر ماست که تلاش میکنه به مخاطب به معنای ... دیدن ادامه » واقعی احترام بذاره. قطعا با دیدن این نمایش با من هم عقیده میشین که در پرداخت صحنه ای و تصویری، به هیچ عنوان کم نذاشته. دکور بی نظیر، همراه دوربین های فکر شده و جذاب، خودش به اندازه کافی دلیل محکمی برای دیدن این نمایش میده. و این مهمه که در این وانفسای تئاتر که همه دنبال اجرا با چهارپایه هستن، تا چندرغاز هم گیرشون بیاد (و البته حق هم با اوناست و متاسفانه دولت ایران که در همه چی گند زده، در بخش هنری هم به همین صورت) این نمایش برای هیچ موردی کم نذاشته. نه صحنه و نه لباس و نه تصویر و نه هیچ چیز دیگه.
سوم اینکه متن، کارگردانی و بازیها، به خصوص بازی مجتبی فلاحی قابل تامله. درام قصه گو، در عین حال همراه با بازیهای روان، از مزیت های این نمایشه.
و دست آخر، احساس خوب همدردیه. یادمون نره که سالهاست داریم برای مردم فلسطین شعار میدیم و خیلی هم خوبه. برای مردم فرانسه، برای مردم آمریکا، برای خودمون اصلا. برای مردم هر جایی که مورد ظلم قرار میگیرن. و یکیش همین بغل گوشمونه. کوردهای عزیز که هر روز مورد بدترین ظلم ها قرار میگیرن. در کوبانی. در عفرین. در همین کوردستان خودمون. بنابراین خیلی ارزشمنده که یه کارگردان کورد، تا این حد دغدغه مند از مردم خودش حرف بزنه. و چه چیز در تئاتر بهتر از اینکه یک نمایش حرفی برای گفتن داشته باشه. چرا که تولید تئاتر، بدون مولد اندیشه، مثل فوت کردن تو حلقه حبابه.
مخلصیم و خسته نباشید ویژه به گروه نمایش «مرد شده»


پیام لاریان
فوق العاده بود با بازی هنرمندانه دنا تارفی عزیز
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۶ تا سه شنبه ۲۸ فروردین، به نویسندگی، طراحی و کارگردانی: آسو (صادق) بهاری و بازی: مجتبی فلاحی، بهزاد خلج، دنا تارفی، نسیم میرزاده، هم اکنون آغاز شد.
مرجان کونوشیان این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲ میلیون دلار جایزه برای سر بریده دختر کورد ...
عوامل محترم اجرایی
لطفا سانس ویژه ی عصرگاهی بذارید، باتشکر.
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از سه شنبه ۲۱ تا جمعه ۲۴ فروردین، به نویسندگی، طراحی و کارگردانی: آسو (صادق) بهاری و بازی: مجتبی فلاحی، بهزاد خلج، دنا تارفی، نسیم میرزاده، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی، طراحی و کارگردانی: آسو (صادق) بهاری و بازی: مجتبی فلاحی، بهزاد خلج، دنا تارفی، نسیم میرزاده، هم اکنون آغاز شد.
مرجان کونوشیان و مریم شریعتی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید