تیوال نمایش مرثیه ای برای یک دختر
S3 : 03:22:17
امکان خرید پایان یافته
  ۱۵ فروردین تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
  ۱۸:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۳۵,۰۰۰ تومان

: مازیار شهزاد دولتشاهی
: دیانا فتحی، روزبه حصاری، مارال عبداللهی، عطا عارفی
: نورالدین حیدری ماهر

: گلناز گلشن
: علی کیانیان
: علی کوزه گر
: محمد صادق زرجویان
: محمد گودرزیانی
: شیدا منوچهری
: عطا عارفی
: فریبرز دارایی
: امیرقالیچی
: محمدرضا پناهی، علیرضا پناهی
: آتنا رضایی

راه‌های ارتباطی با تماشاخانه پالیز: اینستاگرام / کانال تلگرام


خارج از ظرفیت: ۳۰.۰۰۰ تومان

گزارش تصویری تیوال از نمایش مرثیه ای برای یک دختر / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت «مرثیه ای برای یک دختر» به پایان می‌رسد

» روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت «مرثیه‌ای برای یک دختر» برای هنرمندان سروده می شود/ هفته پایانی اجرا

» روایت تصویری «مرثیه ای برای یک دختر»

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹
تلفن:  ۸۶۰۳۷۵۱۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
همه در میدان نمایش هستیم... چه آنکه به وجد می آید و سرا پا شهوت و وسوسه می شود، چه انکه زخم می خورد و بی رمق می ماند، چه آنکه زخم می زند و جام لذت می نوشد.
می خوام مثل ریتم تند نمایش همه چیو بگم و برم، سرعت بالای دیالوگ ها اجازه کنجکاوی رو ازم گرفته بود و جای موسیقی به شدت خالی بود و اگر بود می توانستم فرصت خوبی داشته باشم برای دریافت احساس و همراه شدن با پرده های نمایش و پیدا کردن علت... "اما" و هرچه پیش از اما بیاید حرف مفت است،(بخشی از دیالوگ)
نمایش رو دوست داشتم. آنقدر تعلیق و تحکیم در اجرا و متن بود که با آگاهی از بن نمایشنامه دچار بی حوصلگی نشدم، طراحی صحنه و آویختن پرده ها ی سفید انتزاع خوبی بود برای همگونی با لایه لایه بودن متن و این که باید به هر اتاقی سرک کشید و از تصاویر خیال و واقع به کنه ماجرایی تراژیک پی برد...در آخر نمایش این بیت شعر در ... دیدن ادامه » سرم زمزمه میشد... "چون دوست دشمن است شکایت کجا برم"
از همه هنرمندان این نمایش ممنونم و دمتون گرم
امیرمسعود فدائی، عاطفه گندم آبادی، امیر و سارا این را خواندند
مرجان کونوشیان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی نمایش، از یکشنبه ۱۶ تا چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، به نویسندگی، طراحی و کارگردانی: مازیار شهزاد دولتشاهی، بازی: دیانا فتحی، روزبه حصاری، مارال عبداللهی، عطا عارفی، فردا (یکشنبه) ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت سانس های تازه این نمایش با بازی مارال عبداللهی، دیانا فتحی و... از یکشنبه ۹ تا جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه همینک آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۵ تا جمعه ۷ اردیبهشت، به نویسندگی، طراحی و کارگردانی: مازیار شهزاد دولتشاهی و بازی: دیانا فتحی، روزبه حصاری، مارال عبداللهی، عطا عارفی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲ تا سه شنبه ۴ اردیبهشت، به نویسندگی، طراحی و کارگردانی: مازیار شهزاد دولتشاهی و بازی: دیانا فتحی، روزبه حصاری، مارال عبداللهی، عطا عارفی، هم اکنون آغاز شد.
حسین سبزه پرور این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۶ تا سه شنبه ۲۸ فروردین، به نویسندگی، طراحی و کارگردانی: مازیار شهزاد دولتشاهی و بازی: دیانا فتحی، روزبه حصاری، مارال عبداللهی، عطا عارفی، امروز (دوشنبه) ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب از تماشای این نمایش لذت بردم
نمایشی خلاقانه با ایده های نو، فضاسازی بی نظیر،
نور، صدا، طراحی صحنه و... همه چیز در خدمت درام
بازی های روان و مسلط با وجود شخصیت های پیچیده ی کار
امیدوارم باز هم شاهد چنین آثار تحسین برانگیزی در عرصه نمایش مشور باشیم
دیدن این نمایش رو از دست ندید
مرثیه ای برای یک دختر اقتباسی هنرمندانه و منحصر بفرد با فرم اجرایی خلاقانه و محتوایی که ذهن تماشگر را از اولین دقایق تا پایان اجرا به تعمیق و تفکر در دنیای اثر دعوت میکند. طراحی مبتکرانه نور و صدا، بازی تحسین برانگیز بازیگران، موسیقی زیبا، بازی با سایه ها، زاویه دید متفاوت و خلاقیت کارگردان به خلق یک اثر چشم نوازو خوش ساخت منجر شده. انگار خوابی می‌بینید که ادمهاشو جایی دیدید ولی نمی‌دونید کی و کجا...خسته نباشید به همه عوامل این اثر به یاد ماندنی
هنوز ساعت چهاره، من سردمه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش مرثیه ای برای یک دختر را به جرات میشه یک کار جدید و یک ژانر جدید در زمینه نمایش دانست ... خیلی راحت میشه گفت یک نمایش خوش ساخت می بینید. نمایشی که از همون ابتدا طراحی صحنه و نور جلب توجه می کند و کم کم با شروع کار و در طی نمایش صدا، نور، و طراحی بسیار تاثیرگذار صحنه جذابیت بازی خارق العاده بازیگران را چند برابر می کند. بازی بی نظیر خانم فتحی که قطعا می تونه برای هر فردی تاثیر خاص خودش را داشته باشه و همراهی آقای حصاری با ایشون در تمام طول نمایش که هر دو همزمان دو نقش را بازی می کنند یکی از نقاط قوت این نمایش هست ... صدا ها عالی بود یعنی تاثیر صدای بازیگر در در نقش بطوری بود که حتی اگه تماشاگر چشمهاش رو هم می بست این جابجایی نقش را با بالا و پایین شدن صدای بازیگر حس می کرد. سایه ها بسیار عاااالی بودن و مهتر از همه پیچیدگی خوبی بود که در تمام طول نمایش ... دیدن ادامه » دیده میشد و تماشاگر را به فکر کردن مجبور می کند ... پیچیدگی این نمایش از یک جنس خاصی بود که نه تنها تماشاگر رو خسته نمی کنه ، بلکه بسیار کشش خوبی ایجاد می کنه که دقیق همه لحظات رو دنبال کنه و با حرکت بازیگران این قابلیت را باید داشته باشه که بتونه در یک لحظه چهار بازیگر را دنبال کنه و تمام اینها بنظر من ثمره فکر خوب، دیدخوب و چیدمان درستی هست که میشه به یک نمایش گفت ؛؛ خوش ساخت‌ ؛؛!‌
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش با ۲۰٪ تخفیف برای سه روز نخست، از شنبه ۲۶ اسفند ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید