تیوال نمایش موش + گربه
S3 : 18:21:24
  ۰۱ شهریور تا ۰۴ آبان ۱۳۹۷
  ۱۷:۳۰
  ۵۰ دقیقه
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: حسن حامد
: زری طالبی
: سارنگ بهمنی (پیشی الشعرا)، فرناز جهانسوز (شاه گربه‌ها)، فرزانه شجاعی (نقاش باشی)، الهام فرج پورمقدم (پیک موش‌ها)، آذین فولادوند (شاه موش‌ها)، علیرضا فتحعلیان (موش عاشق)، یکتا افشار (بچه موش)، امیر ابراهیمی (موش رپر)، راضیه رفیع زاده (افسانه)

: فرهاد شریفی
: ‌غلامحسین شاه علی
: ‌سهیلا تیلاوی
: ‌هادی نوید
: ‌ماریا حاجیها
: ‌محمد پوریا عبدالعظیمی
: فاطمه مردانه
: ‌پروین کوثری
: ثریا بادیان
: شبنم روزبهانه
: محمد علیزاده
: ‌امید یوسفی
: ‌وحید فرجی
: محمد پوریا عبدالعظیمی
افسانه دخترکی که مشغول خواندن کتاب موش+گربه است و خوابش می‌برد که در خواب موش‌ها و گربه‌هایی را می‌بیند که حرف می‌زنند. با آنها وارد بازی می‌شود و ...


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۵ سال خودداری نمایید.
دسته‌بندی:
کودک و نوجوان
شهر:
تهران

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵

گزارش تصویری تیوال از نمایش موش + گربه / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش کودک و نوجوان، از چهارشنبه ۲ تا جمعه ۴ آبان، به کارگردانی زری طالبی و با بازی سارنگ بهمنی، فرناز جهانسوز و ... با تخفیف آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو و محمد لهاک این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش کودک و نوجوان، از یکشنبه ۱۵ تا جمعه ۲۰ مهر، به کارگردانی زری طالبی و با بازی سارنگ بهمنی، فرناز جهانسوز و ... با تخفیف آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش کودک و نوجوان تمدید شد. خرید بلیت روزهای تازه، از سه شنبه ۳ تا جمعه ۶ مهر، به کارگردانی زری طالبی و با بازی سارنگ بهمنی، فرناز جهانسوز و ... با تخفیف آغاز شد.
محمد لهاک این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز پایانی این نمایش کودک و نوجوان، یکشنبه ۱۸ شهریور، به کارگردانی زری طالبی و با بازی سارنگ بهمنی، فرناز جهانسوز، فرزانه شجاعی و ... با تخفیف آغاز شد.
محمد لهاک و میترا این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کودک و نوجوان، سه شنبه ۶، پنجشنبه ۸ و جمعه ۹ شهریور، به کارگردانی زری طالبی و با بازی سارنگ بهمنی، فرناز جهانسوز، فرزانه شجاعی و ... با تخفیف آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش کودک و نوجوان، به نویسندگی حسن حامد، کارگردانی زری طالبی و با بازی سارنگ بهمنی، فرناز جهانسوز، فرزانه شجاعی و ... با تخفیف آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید