تیوال کارگاه آموزش نقاشی بزرگسالان
S2 : 07:39:07
  ۱۱ اردیبهشت تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  ۱۰:۰۰ و ۱۲:۰۰
 بها: ۳۰۰,۰۰۰ تومان


: درسا عمیدی مقدم، لادن باره

ظرفیت کلاسها: ۶ نفر

 

ساعت و مدت زمان و روزهای اجرا: روزهای سه شنبه – ساعت  ۱۰ تا ۱۲

هر سه شنبه آغاز دوره برای هر هنرجو می باشد و مبنای شروع یکماهه دوره آموزشی برای همان شخص محسوب می شود..

دوره آموزش نقاشی بزرگسالان

نقاشی یکی از رشته های پایه در عرصه هنر و از ابزارهای مناسب برای بیان احساسات نهفته و آشکار هر فرد بشمار میآید. به همین جهت فرآیند آن توام با حسی تازه، جدید و فرحبخش میباشد که هنرجویان در این دوره تجربه میکنند.
هدف ارایه احساسی تازه و خوش آیند به هنرجویان در راستای خلق اثری هنری به صورت گروهی و آموزش آنان میباشد. این موسسه سعی بر این دارد در فضایی مثبت و خلاقانه هنرجویان را به این باور برساند که می توانند نقاشی کنند و به خودباوری و خودآگاهی در ضمینه تواناییهای فردی برسند. آموزش به گونهای است که هنرجویان به راحتی با نقاشی ارتباط برقرار میکنند، یک اثر هنری خلق میکنند و آرامش و انرژی کسب میکنند. در این روش، نیازمند هیچگونه آمادگی یا تجربه قبلی در زمینه نقاشی نیست و هرکس براساس توانایی خودش شروع بهکار میکند و با در اختیار داشتن تمام وسایل مورد نیاز که از طرف موسسه در اختیارش قرار میگیرد بطور غافیلگیر کننده )برای خودش( با اطمینان کامل در آخر ترم یک ماهه تابلوی خود را به خانه میبرد.
فضای مثبت مفتخر است که توانسته بستری مناسب در آموزش نقاشی برای این گروه سنی فراهم آورد.

 

شهر:
تهران

مکان

خیابان ولی عصر، بالاتر از پارک ساعی، بن بست گل، انتهای بن بست پلاک ۵، بلوک ۲، واحد ۶
تلفن:  ۸۸۲۰۹۵۹۹ - ۸۸۷۷۰۶۹۵


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.