تیوال نمایش نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی
S3 : 21:09:58
نمایش دیگری از کارگردان خونین زار
  ۱۷ فروردین تا ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  ۱۷:۰۰
  ۵۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: سهراب حسینی
: سهراب حسینی
: سهیل حسینی

: سهراب حسینی
: سهیل حسینی
: امین نجفی
: مهری تواسونی
: محسن تواسونی (شرکت پیراکو)
: استودیو تهران

این نمایش جمعه‌‌ها ساعت ۱۷ به روی صحنه می‌رود

مردی سوار بر ملخ، اتفاقات روی کره زمین را از آسمان روایت میکند.

گزارش تصویری تیوال از نمایش نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سال ها پیش وقتی صدسال تنهایی را خواندم تا مدت ها هیچ کتابی را نمی توانستم بخوانم.این اتفاق یک بار دیگر تکرارشد. زمانی که منولوگ خونین زار با نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی و بازی اعجاب انگیز آذین رئوف را دیدم فکر می کردم چقدر سخت می شود که باز هم از دیدن یک تئاتر لذت برد. حالا پس از مدت ها و در میان انبوهی از تئاترها که با رنگ و رقص و موسیقی تماشاگران را جذب خود می کنند، بار دیگر جادوی سهراب حسینی خارج از هر گونه تجمل و زرق و برق ، نه فقط یک بار که سه بار با دیدن نشراکاذیب من را به اوج لذت از تماشای تئاتر برد. دست مریزاد سهراب حسینی...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در نمایش نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی شازده کوچولو مدرن شده و متمدن ما دن کیشوت وار سوار بر ملخی افقی جدید را پیش روی مخاطب باز می کند تا با نگاهی منتقدانه به جهان پیرامونش بنگرد.

شازده کوچولو/دن کیشوت این نمایش که ما را با مجموعه ای از کلمات و جملات بی ربط بمباران می کند در ظاهر نمادیست از بعضی از انسان های مدرن در جامعه ی ما که هویتی تکه پاره دارند و این عدم انسجامشان را در مجموعه ای از اطلاعات پر طمطراق و مانعه الجمعی که بر زبان می آورند می توانیم درک کنیم. اگ نمادی از انسان هایی است که مغزشان مجموعه ای از داده های به مفهوم نکشیده و نیندیشیده است. کسانی که می توانند هم زمان برای ما از مجتهد شبستری، نیچه و دریدا، بیانسه و ملکه زیبایی فرانسه سخن بگویند بدون آن که دستگاه فکری/فلسفی خاصی را دنبال کنند.

اما سهراب حسینی، نویسنده، بازیگر ... دیدن ادامه » و کارگردان نمایش، با قدرت نوشتاری کم نظیر و سبک متمایز خود همراه با بازی قدرتمند، می تواند این سالاد کلمات را با زیرکی تبدیل به مفهوم نماید با طنازی اجتماع را به نقد بکشد تا جایی که تماشاگر را بارها به کف زدن وادارد. او آیینه ای پیش روی ما می گذارد که تصویرش بعد از اتمام نمایشدنیز رهایمان نمی کند و با این سئوال مواجهمان می کند که به راستی ما چگونه آدمی هستیم؟
امیر و سهیل حسینی این را خواندند
مهدی حسین مردی، محمد جواد زمانی و حسین شاکری این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تماشای این اثر من رو به شدت یاد نمایش "همه چیز می گذرد، تو نمی گذری" با بازی زیبای رضا بهبودی انداخت ، در هر دو نمایش نویسنده هوشمندانه (با عبور از خط قرمزها) شخصیتها و کاراکترهای مختلف و بی ربط به هم رو به طرز خلاقانه ای در کنار هم و در موقعیتهای زمانی/مکانی مختلف قرار میده و عکس العمل آنها رو در فضایی آبسورد و طنز به روی صحنه می بره.
خسته نباشید میگم به جناب حسینی بابت بازی خوب و بداهه شون.
خرید بلیت روز تازه این نمایش، جمعه ۲۱ اردیبهشت، به نویسندگی، کارگردانی و اجرای: سهراب حسینی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش، جمعه ۷ اردیبهشت، به نویسندگی، کارگردانی و اجرای: سهراب حسینی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش، جمعه ۲۴ فروردین، به نویسندگی، کارگردانی و اجرای: سهراب حسینی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود به شرفت سهراب حسینی بهترین و سخت ترین مونولوگ رو به نمایش گذاشتی امیدورام به حقت برسی یکی از بهترین های سال 97 نمایش نشر اکاذیب هست به هیچ وجه از دستش ندین
خرید بلیت سانس تازه این نمایش، کاری از سهراب حسینی، روز جمعه۱۷ فروردین، ساعت ۱۷، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام به همه دوستان،
من کار رو روز شنبه 12 اسفند دیدم. قبلا هم کار رو تو تابستان (که یک شب در مکتب تهران اجرا شد) دیده بودم و خیلی از کار خوشم اومد. درسته که کار تمامش یه سولی لوگ هستش که به مدت حدود یک ساعت فقط توسط یک نفر (سهراب حسینی) اجرا میشه، ولی ایده ای که در متن هست بسیار تازگی داره و ابداع جالبیه. مضمون متن کمدیه و تلنگری است به اشخاص هنری و ادبی و کمابیش سیاسی کشورمون ( البته تا جایی که اجازه داشته)، با توجه به خصوصیات و وقایعی که براشون رخ داده. در اجرای جدیدی که در شهرزاد روز شنبه دیدم، کار بهتر اجرا شده بود چون هم از روی متن خوانده نمیشد، هم نورپردازی بهتر بود و هم در یک پرده معلق ماندن بازیگرانش در هوا در هنگام گفتن سولی لوگ خیلی به کار جلوه بیشتری داده بود. به همه دوستان توصیه میکنم حتما کار رو برن و ببینن.
خوشحالیم که کار رو دوست داشتید، پیشنهاد می کنم با توجه به ایده های اجرایی تازه، یکبار دیگر هم تماشاگر اجرا باشید
۲۵ فروردین ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام به همه دوستان،
من کار رو روز شنبه 12 اسفند دیدم. قبلا هم کار رو تو تابستان (که یک شب در مکتب تهران اجرا شد) دیده بودم و خیلی از کار خوشم اومد. درسته که کار تمامش یه سولی لوگ هستش و به مدت حدود یک ساعت فقط توسط یک نفر (سهراب حسینی) اجرا میشه، ولی ایده ای که در متن هست بسیار تازگی داره و ابداع جالبیه. مضمون متن کمدیه و تلنگری هستش به اشخاص هنری و ادبی و کمابیش سیاسی کشورمون ( البته تا جایی که اجازه داشته)، با توجه به خصوصیات و وقایعی که براشون رخ داده. در اجرای جدیدی که در شهرزاد روز شنبه دیدم، کار بهتر اجرا شده بود چون هم از روی متن خوانده نمیشد، هم نورپردازی بهتر بود و هم در یک پرده معلق ماندن بازیگر در هوا در هنگام گفتن سولی لوگ خیلی به کار جلوه بیشتری داده بود. به همه دوستان توصیه میکنم حتما کار رو ببینن.
امیر، نیلوفر و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
سروین عجمی نژاد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت سانس تازه این نمایش کاری از سهراب حسینی روز جمعه ۱۸ اسفندماه ساعت ۱۸ همینک آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی و کارگردانی و بازی: سهراب حسینی و تهیه کنندگی: سهیل حسینی، هم اکنون آغاز شد.
میشه مدت زمان اجرا رو قید بفرمایید؟
۰۳ اسفند ۱۳۹۶
50 دقیقه است عزیزم
۰۴ اسفند ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید