تیوال کنسرت تریو اوپن سورس (Open Source Trio)
S3 : 12:40:35
  پنجشنبه ۰۹ تا ۱۰ آذر ۱۳۹۶
  ۲۰:۳۰
 بها: ۱۰۰,۰۰۰، ۹۰,۰۰۰، ۸۰,۰۰۰ و ۷۰,۰۰۰ تومان


: کلاوس گزینگ (آلمان)
: بیورن مه‌یر (سوید)
: سامویل روهرر (سوییس)

تریو اوپن سورس که در سال های ۹۳ و ۹۴ با چهار اجرای موفق در تالار وحدت و فرهنگسرای نیاوران، موسیقی ناب خود  را با هنردوستان ایران به اشتراک گذاشت، برای سومین بار در تهران به روی صحنه می‌روند تا ساخته‌های جدید خود را (که در قالب آلبوم "آمیرا" توسط نشر موسیقی هرمس منتشر شد) معرفی کنند. در کارنامه قابل اعتنای هر یک از این سه موسیقی‌دان، سابقه همکاری با هنرمندان بزرگ دنیا و هم‌چنین انتشارات پیشرو و معظم ای سی ام مشاهده می‌شود. 
بیورن مه‌یر نوازنده باس و عضو سابق گروه مشهور رونین، موسس گروه سویدی بازاربلو، عضو گروه هنرمند فقید ایرانی آزیتا حمیدی و هم‌چنین کوارتت انور براهم عود نواز برجسته تونسی، برای موسیقی دوستان ایرانی نامی آشنا است. او از سال ۱۳۸۴ تا کنون در قالب تمامی گروه‌های یاد شده در تهران به اجرا پرداخته است و به تازگی اولین آلبوم تکنوازی بیس او نیز توسط شرکت ای سی ام منتشر شد. سامویل روهرر علاوه بر اوپن سورس، تاکنون به همراه تریو کالین ولون، کوارتت وولفرت برِده‌رُده و همچنین نیلز پتر موولوایر بارها در تهران به روی صحنه رفته است و در زمره کوبه‌ای نوازهای صاحب سبک در صحنه موسیقی نوگرای اروپاست. کلاوس گزینگ که علاقمندان موسیقی او را به عنوان آهنگساز/نوازنده در گروه خواننده مشهور جز انگلستان، نورما وینستون و همچنین نوازنده کلارینت در کوارتت انور براهم می‌شناسند، جزو معدود هنرمندان مطرح و فعال در زمینه نوازندگی ساز نامعمول و جذاب کلارینت باس است.


ردیف ۱ تا ۴: ۱۰۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۵ تا ۷: ۹۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۸ تا ۱۰: ۸۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۱ تا ۱۳: ۷۰.۰۰۰ تومان
سبک:
جز
شهر:
تهران

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲، ۲۲۲۹۹۷۳۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.