تیوال نمایشنامه‌خوانی رقص کاغذ پاره ها
S3 : 11:02:53
امکان خرید پایان یافته
  شنبه ۳۱ فروردین
  ۱۹:۰۰
  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: محمد یعقوبی
: پریسا مهدوی
: آزیتا عبدلی، محمد برنجی، محمد مهدی خلیلی، محمد معصومی، فرزانه میرزایی، مبین حجازی، کوثر ایرانی، ژوپین شهیدی، داوود کمیجانی، فرنوش پیغامی، محمدحسن کلانتری
: پریسا مهدوی

: امیرمحسن سرخوش
: زهرا امیدمعظم
: وحید اختری
: مژگان مهدوی

درباره نمایش:
اختلافات زناشویی و مشکلات زوجین بخشی جدایی ناپذیر از یک زندگی مشترک هستند. هیچ زوجی را نمی توان یافت که بر سر تمامی مسائل با هم توافق داشته باشند. اختلاف نظرها، دلخوری‌ها و حتی دعوا کردن ‌ا امری طبیعی هستند. مهم این است که زوج متوجه شوند چگونه اختلافات خود را حل و فصل کرده و از آن ها گذر کنند. آموزش حل مشکلات زوجین برای بالا بردن کیفیت روابط زناشویی و بهبود سبک زندگی موثر و لازم است.
در این اجرا همراه با تحلیل آن ما بر آنیم تا راه حل مناسبی برای روبه رو شدن با این مشکلات به شما عزیزان ارائه دهیم.

زن و مرد نویسنده‌ای برای استراحت به شمال می روند و در یکی از سوئیت های هتل، شروع به نوشتن نمایشنامه‌های کوتاهی در مورد ارتباطات و اتفاقات بین زن و شوهرها می‌کند.
سبک:
رئال
شهر:
تهران

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت این نمایشنامه خوانی، به نویسندگی محمد یعقوبی، کارگردانی پریسا مهدوی و با بازی آزیتا عبدلی، محمد برنجی و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید