کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش ریال مادرید ١١ بارسلونا ١
S3 : 05:31:45 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۰ بهمن تا ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
۱۹:۰۰
۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ و ۳۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
ردیف های ۱ تا ۸ با بهای ۳۵،۰۰۰ تومان
ردیف های ۹ تا ۱۴ با بهای ۳۰،۰۰۰ تومان
امروز تو مادرید همه گوششون به سخنرانی وزیر جنگ عصر وحشت اسپانیاست. بعیده کسی واسه شنیدن فوتبال بره خونه خانوم کارار...
سبک
درام

گزارش تصویری تیوال از نمایش رئال مادرید 11 بارسلونا 1 / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
باسلام و ممنون از سایت خوب تیوال و گروه اجرایی نمایش خوب رئال مادرید 11بارسلونا1
از قاب بندی ها و روش کارگردانی این نمایش لذت بردم ولی بیشترین شخصی که مراجذب خودش کرد
یکی از بازیگران این نمایش بود که بسیار بسیار از روی صحنه بودنش لذت بردم
آرش اشاداد
ایشون در این نمایش شگفت زده ام کرد و دلیلی شد برای دیدن مجدد این نمایش
نمایش رئال مادرید را3بار پیاپی دیدم و از بازی ایشان بسیار بسیار لذت بردم
آرزوی درخشش برای جناب اقای آرش اشاداد دارم
درور بر شما
منم بسیار موافق باهات آرش جان
خوب بودی و نوازندگی به جا و درست
واقعن کارکتری بود که توی ذهن می موند مخصوصا برای منی که اولین بارم بود که ازت اجرا می دیدم.
موفق باشی.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
یادداشت کوتاه امیر پوریا منتقد برجسته بعد از تماشای نمایش رئال مادرید 11 بارسلونا 1

" نمایش رئال مادرید یازده - بارسلونا یک منهای اسم ضالّه اش، درجه یک است.
تئاتر خوب نوشته و اجرا شده ای ست که حتماً در روزهای اندک باقی مانده از اجرا (تا جمعه بیست و پنج اسفند) ببینیدش. دربارهٔ دوران دیکتاتوری ژنرال فرانکو در اسپانیای زمان جنگ جهانی دوم و خانواده ای که به طور ژنتیک، مبارز است. متن با نگاه به نمایشنامه «تفنگ های ننه کارار» برتولت برشت توسط مهدی شجاعی جوان (مثل من با سید مهدی نویسنده و داستان نویس یکی نگیرید) نوشته شده. در دو پرده با شخصیت‌های مرتبط اما غیرمشترک اجرا می شود.

پردهٔ اول به لحاظ ارائهٔ تدریجی اطلاعات و گره افکنی ها، بسیار دراماتیک است و پردهٔ دوم با این که دایرهٔ درام را می بندد، بیش از هر چیز میدان تاخت و تاز دو بازیگر آن در دوئل کلامی و رفتاری بین یک آزادی خواه و یک ژنرال کابینهٔ فرانکو به حساب می آید: میثاق زارع و امیرحسین فتحی اینجا با نهایت انرژی و تنوع و تناسب لحن، بده بستان درگیر کننده ای دارند. "
نیلوفر، عاطفه گندم آبادی و امیر این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به نقل از یونایتدپرس، «کارمن فرانکو پولو» دختر «فرانسیسکو فرانکو» رهبر فاشیست‌های اسپانیا در دوره جنگ‌های داخلی، با نوشتن کتابی به نام «فرانکو، پدرم» نظرات جدیدی درباره پدرش ارائه کرده است.

این خانم 82 ساله در کتابش گفته است، پدرش پیش از آن‌که در سال 1940 با هیتلر ملاقات کند، سه راه پیش روی خود داشت، اما او می‌ترسید در صورت عدم الحاق به نیروهای متحدین در جنگ جهانی دوم، توسط نیروهای نازی به گروگان گرفته شود.

بنا به گفته دختر این ژنرال قدرتمند اسپانیایی، او با خود می‌اندیشید «هیتلر قدرتمندترین است و می‌تواند به من آسیب بزند، ‌اما من در آینده می‌توانم او را سرنگون کنم و آینده بهتری را در برابر چشم دیگران ... دیدن ادامه ›› قرار دهم.»

خانم «پولو» در این کتاب که در اسپانیا منتشر شد، گفته است بر اساس پیش‌بینی‌های پدرش، احتمال ربوده شدن او بسیار قوی بوده که باید به آن توجه می‌کرده است. به اذعان «پولو»، در ملاقات فرانکو با هیتلر - که تنها دیدارشان هم بود - در شهری فرانسوی، هیتلر گفت که او و دیکتاتور ایتالیا را تنها نخواهند گذاشت؛ اما وقتی آن‌ها در مذاکراتشان به این نتیجه رسیدند که فضای مناسبی برای دیدار با موسولینی، دیکتاتور ایتالیا وجود ندارد، برای پدرم همه چیز تغییر کرد.»

خانم پولو تنها فرزند فرانکو، برای نخستین بار است که خاطرات پدرش را بیان می‌کند. او در کتابش به این نکته نیز اشاره کرده که پدرش با «وینستون چرچیل» رهبر انگلستان روابط دوستانه‌ای داشت و او را تحسین می کرد.

فرانکو در سال 1939 پس از این که نیروهای ملی به رهبری او در نبردهای داخلی اسپانیا پیروز شدند، قدرت را در دست گرفت و تا سال 1975 که درگذشت، بر مسند حکومت ماند. در دوره حکومت او هزاران مخالف دولت کشته شدند. «لورکا» شاعر و نمایشنامه نویس مشهور اسپانیایی نیز در همین دوره در برابر جوخه آتش قرار گرفت.

از زمانی که دولت دموکراسی در اسپانیا شکل گرفت، به تدریج مجسمه‌های فرانکو از خیابان‌ها جمع شدند و خیابان‌هایی که به نام او شده بودند، به نام سابق خود بازگشتند. اخیرا نیز شورای شهر «فرول» ـ زادگاه او ـ در ایالت «گالیسیا» دستور از بین بردن تمامی علایمی را که به افتخار او باقی مانده، صادر کرده است. فرانکو، سال 1882 در این شهر به دنیا آمده بود.
امیر، عاطفه گندم آبادی، نیما تابان، آذر احمدی و هستی این را خواندند
nahid jamshidi این را دوست دارد
نماینده گروه اجرایی اگر رویت شد یک سوال داشتم ایا امکان تمدید اجرا است ؟ منتظر پاسختان هستم پوزش
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
در حال حاضر و در این بازه زمانی امکان تمدید اجرا وجود ندارد. با تشکر از شما
۲۲ اسفند ۱۳۹۶
تشکر منظورم در ان ور سال است چون بعضی اجرا دوستان با فاصله کمی از اجرا اولشان مجددا اجرا داشتند‌
۲۲ اسفند ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
80 سال پیش ، جوزپ سانیول رییس باشگاه بارسلونا توسط نیروهای فاشیست فرانکو دستگیر شد و به قتل رسید. مرگ او خاطره‌ای دلخراش از ظلم وارد شده به کاتالونیا در دوران حکومت ژنرال فرانکو است.سانیول متولد 1898 است و در سال 1926 وارد باشگاه بارسا شد و 2 سال بعد به عنوان مدیر باشگاه انتخاب شد. او در آن سال‌ها به عنوان یک مخالف دیکتاتوری مشهور شده بود. سانیول در سال 1935 به عنوان رییس باشگاه بارسلونا انتخاب شد.در آگوست 1936 سانیول از بارسلونا خارج شد و ابتدا به والنسیا و سپس به مادرید رفت. ماشین رسمی وی همیشه پرچم کاتالان را به همراه داشت. در مسیر والنسیا به مادرید ارتش فاشیست فرانکو ماشین سانیول را متوقف و وی را دستگیر نمودند و در همان روز او را به قتل رساندند.مرگ سانیول تنها نمونه کوچکی از آزارهای وارده به شهر و باشگاه بارسلونا توسط رژیم دیکتاتوری فرانکو بود، ولی نام سانیول همیشه به عنوان نماد آزار و اذیت کاتالان‌ها و باشگاه بارسلونا در آن دوران مانده است.پس از این اتفاق طرفداران بارسلونا مسابقات بارسلونا - رئال مادرید را چیزی فراتر از یک رقابت ورزشی می‌دانند و نام بارسلونا برای طرفداران این تیم و نیز حکومت مرکزی چیزی بیش از یک باشگاه ورزشی عنوان شد و نمادی برای مبارزه با دیکتاتوری و نماد مقاومت دانسته شد.
امیر، عاطفه گندم آبادی و هستی این را خواندند
nahid jamshidi و رومینا خلج هدایتی این را دوست دارند
ببخشید الان ینی بعد از عید این نمایش را دوباره به تکرار نخواهید گذاشت؟
۱۶ فروردین ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آیا هواداران رئال بالاخره می توانند به این پیروزی افتخار کنند ؟؟
آیا طرفداران بارسلونا حقیقت را می گویند ؟؟؟

در استدلال های بارسایی ها، نمی توان گفت که آنها دروغ می گویند یا راست می گویند اما این را مسلما می توان گفت که خوردن ۱۱ گل از رئال مادرید برای باختن و حذف شدن نیاز نبوده و آنها می توانسته اند شکستی سبک تر مثلا ۵-۰ را تحمل کنند. از سوی دیگر، نتایج این چنینی در این مسابقات در آن سال بسیار دیده می شود مثلا رئال سوسیه داد در این رقابت ها در بازی رفت مقابل آرناس با نتیجه ۸-۰ پیروز می شود یا خود بارسلونا، لوانته را با نتیجه ۸-۱ در بازی برگشت شکست می دهد. اگر قرار باشد درمورد تمامی بازی ها این اظهارنظر را داشت می توان این پیروزی های بارسلونا در آن سال را خدشه دار دانست.

از طرف دیگر، اگر ژنرال فرانکو علاقه زیادی به قهرمانی تیم شهرش داشته چرا باید اجازه می داده که اتلتیک بیلبائو این تیم را در وقت های اضافه در فینال شکست دهد؟ ژنرال فرانکو می توانست به راحتی بازیکنان و مسئولین بیلبائو را هم تهدید به مرگ کند تا به راحتی قهرمانی را کسب کند؛ پیروزی در یک بازی نمی تواند برای فرانکو کافی باشد ... دیدن ادامه ›› و او که دیکتاتور بوده است مسلما باید به دنبال قهرمانی می رفته است. از سوی دیگر ژنرال فرانکو خودش متولد اسپانیا است و نه در شهر مادرید به دنیا آمده و نه در بارسلونا و نمی توانسته تعصبات قومیتی وی دخالتی در این مسئله داشته باشد.

از طرف دیگر می توان گفت که چنین پیروزی ای توسط بارسلونا در سال ۱۹۲۶ در همین مسابقات با نتیجه ۱۰-۰ مقابل رئال مادرید به دست آمده بود که اگر قرار باشد نتیجه ۱۱-۱ زیر سوال برود به راحتی می توان نتیجه ۱۰-۰ کاتالان ها را هم زیر سوال برد.

شما چه نظری دارید؟ آیا هواداران رئال بالاخره می توانند به این پیروزی افتخار کنند یا خیر؟
شاید برای شما جالب باشد تا درباره عجیب ترین ال کلاسیکوی تاریخ بدانید. عجیب ترین و جنجالی ترین ال کلاسیکویی که ۱۲ گل به همراه داشت و پس از گذشت ۷۳ سال، هنوز هم از یاد نرفته است.

بهترین و عجیب ترین مسابقه بین تیم های رئال مادرید و بارسلونا در چارچوب مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی اسپانیا تحت عنوان «کوپا دل جنرالیسیمو» در سال ۱۹۴۳ برگزار شد که امروزه با نام «کوپا دل ری» شناخته می شود. آن بازی ۱۲ گل به همراه داشت که سهم رئال مادرید ۱۱ گل بود. درباره جنگ داخلی اسپانیا و تقابل بین ژنرال فرانکو با جمهوری خواهان کاتالونیایی خیلی شنیده اید.

جالب این که فوتبال که این روزها نمادی از صلح و دوستی بین ملت ها است، در آن روزگار باعث تشدید این درگیری های داخلی در اسپانیا شد. حزب «ال جنرالیسمو» وابسته به ملی گرایان نئو فاشیست به رهبری ژنرال فرانکو با سرنگونی حکومت بر آمده از یک انتخابات دموکراتیک، توانستند دولت اسپانیا را تصرف کرده و با وفاداران به دولت یعنی جمهوری خواهان درگیر شدند. ژنرال فرانکو ... دیدن ادامه ›› می گفت:

رژیم ما بر اساس خون و سر نیزه است و نه بر اساس انتخابات ریاکارانه!

ژنرال فرانکو که اهل ایالت گالیسیا بود، اعتقاد داشت که قدرت باید در پایتخت یعنی مادرید و ایالت کاستیل متمرکز شود. او زبان های باسکی و کاتالونیایی را ممنوع کرد، نام دو باشگاه بارسلونا و اتلتیک بیلبائو به زبان اسپانیایی تغییر یافت و رنگ پیراهن آنها نیز به دستور حکومت فرانکو عوض شد. مردم باسک و کاتالونیا فقط در ورزشگاه با خیال راحت به زبان محلی خویش مکالمه می کردند. او قدرت حکومت مرکزی را در مادرید قبضه کرده ولی کاتالونیایی ها خود را مستقل از حکومت مادرید می دانستند و یا حداقل علیه این حکومت مبارزه می کردند. یکی از مقامات رسمی مادرید می گفت:

اگر بارسلونا وجود نداشت، آن گاه مادرید باید آن را به وجود می آورد.

رویارویی دو تیم فوتبال از دو ایالت تحت مناقشه و درگیری به منزله ریختن بنزین روی آتش بود. دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در روز نوزدهم ژوئن ۱۹۴۳ به مصاف یکدیگر رفتند. آن بازی را عجیب ترین و بهترین ال کلاسیکوی تاریخ می دانند زیرا به گواه شاهدان عینی، سطح فنی و تاکتیکی بازی یک تحول عمده در فوتبال اسپانیا ایجاد کرد و همچون یک کاتالیزور، فوتبال نیمه آماتور اسپانیا را به فوتبال حرفه ای تبدیل نمود.

نتیجه بازی بسیار عجیب بود، ۱۱-۱ به سود رئال مادرید و جو محل بازی بسیار عجیب تر. در آن زمان هنوز ورزشگاه سانتیاگو برنابئو ساخته نشده و این بازی در ورزشگاه شامارتین مادرید برگزار گردید. بازیکن های ناراضی از حکومت به تیم کاتالونیایی پیوسته بودند و به همین دلیل از سوی عوامل ژنرال تهدید به مرگ شدند. بازیکن هایی که یکی پس از دیگری توسط فرانکو رانده شده بودند، اکنون قصد انتقام گیری و خاتمه دادن به سلطه رئال مادرید بر فوتبال اسپانیا داشتند زیرا رئال را نمادی از دیکتاتوری ژنرال فرانکو می دانستند.

بازی رفت با برتری ۳-۰ بارسلونا در لس کورتس به پایان رسیده بود و ادواردو تئوس خبرنگار مشهور هوادار رئال مادرید پیش از شروع بازی برگشت، بازیکن های رئال مادرید را به بی تعصبی متهم کرد تا شاید بدین ترتیب، بازیکنان و هواداران مادریدی به خود بیایند. حربه ای که شاید هنوز هم توسط Marca به طرزی کم رنگ تر مورد استفاده قرار می گیرد. مقاله تئوس خون مادریدی ها را به جوش آورد و آنها هدفی جز خط بطلان کشیدن بر این مدعا برای خویش متصور نبودند.

بدین ترتیب جو بسیار ملتهب تر شد. پینیِرو رئیس باشگاه بارسلونا برای ریختن آب روی آتش، نامه ای به مسئولان باشگاه رئال مادرید نوشت تا شاید اندکی، فضا را پیش از شروع بازی برگشت، تلطیف نماید اما نه تنها این طور نشد بلکه مسئولان باشگاه مادریدی هیچ پاسخی به این نامه نداده و هواداران خویش را به طعنه و سرزنش علیه بارسلونا فرا خواندند.

هواداران بارسلونا در مسابقه رفت علیه بازیکنان رئال مادرید سوت زده و آنها را هو کردند و به همین دلیل، باشگاه بارسلونا جریمه شد. مادریدی ها به تلافی اتفاقات بازی رفت، به هر تماشاگری که بلیت خریده و وارد ورزشگاه می شد، یک سوت می دادند تا حین بازی، با سوت های مستمر موجب بر هم ریختن تمرکز یاران حریف شوند. سر و صدای تماشاگرهای مادریدی به قدری وحشتناک بود که آنخل مور مربی بارسلونا می گفت که احساس می کند پرده های گوشش در حال پاره شدن هستند!

در آن زمان رایج بود که داور پیش از آغاز بازی با کاپیتان های دو تیم در رختکن ملاقات می کرد. روایت شده که داور این بازی به رختکن بارسلونا رفته و کاپیتان این تیم را تهدید کرد. هیچ مدرک مستندی درباره این رفتار داور وجود ندارد اما گفته شده که داور از الفاظ خوبی در ملاقات با کاپیتان بارسلونا استفاده نکرده است. حتی برخی دیگر روایت کرده اند که یکی از وزرا با اسلحه وارد رختکن بارسلونا شد هر چند که صحت این موضوع چندان قطعی نیست.

لوئیس میرو دروازه بان بارسلونا زیر باران سکه های پرتاب شده از سوی هواداران مادریدی در داخل محوطه جریمه تحت فشار و واهمه زیادی قرار گرفت. پیش از آغاز بازی، مسئولان امنیتی به بارسلونایی ها لقب «تجزیه طلبان قرمز» و «سگ ها» داده و به آنها گفتند که باید در این مسابقه ببازند.

برخوردهای خصمانه با تیم بارسلونا به حدی رسید که حتی برخی از بازیکن های کاتالونیایی شک داشتند که پا به زمین بازی بگذارند. پس از ۳۰ دقیقه نخست مسابقه، یک بازیکن بارسلونا به طور مشکوکی کارت قرمز گرفت و این تیم با نتیجه ۲-۰ عقب افتاد. ترس، دلهره و نا امیدی بر بازیکن های بارسلونا مستولی شده و تا پایان نیمه اول، نتیجه عجیب ۸-۰ برای کمتر کسی باور کردنی بود.

در نهایت بازی با نتیجه ۱۱-۱ به پایان رسید تا سنگین ترین شکست در تاریخ ال کلاسیکو به نام آبی و اناری ها ثبت شود. هنوز پس از گذشت ۷۳ سال، از این بازی صحبت می کنند. هیچ فیلمی از آن بازی وجود ندارد تا پاسخی باشد به این راز بزرگ فوتبال که چگونه بارسلونا پیروزی ۳-۰ بازی رفت را با شکست تحقیر آمیز ۱۱-۱ بازی برگشت مبادله کرد.

فرانکو به قدری بر فوتبال و رسانه ها تسلط داشت که خوان آنتونیو سامارانش روزنامه نگار وفادار به خود را به مدت ۱۰ سال از نوشتن محروم کرد زیرا او گفته بود که در آن شب، عدالتی وجود نداشت. جالب این که سامارانش متولد بارسلونا بود ولی تا آخر عمر کارت عضویت در حزب ژنرال فرانکو را داشت و بعداٌ رئیس کمیته بین المللی المپیک شد.

رئال مادرید در بازی فینال جام حذفی به اتلتیک بیلبائو و هنرمندی تلمو زارا باخت تا انتقام جدایی طلبان کاتالونیایی توسط جدایی طلبان باسکی از مادریدی ها گرفته شود. لوس بلانکوس در همان فصل لالیگا نیز قهرمانی را برای دهمین فصل پیاپی از دست داد. هنوز هم برخی از کاتالونیایی ها معتقدند ناکامی رئال مادرید در فتح جام در آن فصل به دلیل نفرین آنها بوده است. به هر حال از آن روز به بعد، «ال کلاسیکو» به طور جدی و واقعی متولد شد و پس از گذشت بیش از ۷ دهه، ناب ترین و بهترین دربی دنیا محسوب می شود.
------------------------------------------------------------------------------
حالا ما از پشت پرده های آن روزها می گوییم
پس هر شب منتظر شما هستیم
مریم اسکندری، امیر، میثاق زارع و علی جباری این را خواندند
nahid jamshidi و رومینا خلج هدایتی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از سه شنبه ۸ تا جمعه ۱۱ اسفند، با بازی: امیرحسین فتحی، میثاق زارع، بانیپال شومون، الهام شعبانی، مروارید جعفری، فاطیما بهارمست، آرش اشاداد و سینا رازانی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
ما به انتخابات احترام گذاشتیم چون به دموکراسی معتقد بودیم اما دولت شونه پهنی برا ی به دوش کشیدن دموکراسی نداشت، آقایون بیاین خودمون فریب ندیم یه کشور می تونه با رژیم سلطنتی یا جمهوری پارلمانی یا فردی،کمونیزم یا فاشیست حیات خودش رو ادامه بده اما نمی تونه تو هرج ومرج زندگی کنه اسپانیا قبل از جنگ اسپانیا هرج و مرج بود اسپانیا تبدیل شده بود به بزرگترین گورستان دموکراسی جهان.......
بسیار زیبا و دیدنی با کادر درجه یک و زحمت کش و قدرت بیان بالای.....
مطمئتا ارزش بارها دیدن روداشت
به آگاهی می رسد اجرای امروز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه این نمایش لغو شده است. اطلاع رسانی بازگشت هزینه یا جابجایی بلیت ها به زودی به خریداران محترم اعلام خواهد شد.
نیلوفر و هستی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
امشب به دیدن این نمایش نشستم. اسم آقای شجاعی و خلوتی سالن برام اصلا عجیب نبود. از اون نظر که نوید دیدن یک نمایش بی حاشیه و استخون دار رو می داد که چنین نیز بود. یک نمایش غیر گیشه ای زیبا.
فقط به علت ضعف در حافظه دیالوگی که آقای فتحی از سخنرانی های ژنرال درباره واژه تسلیم نقل قول می کنند، بصورت کامل بیادم نمونده. کسی از دوستان این بخش از دیالوگ ها رو به خاطر دارن؟
از همه کسایی که باعث شدن این نمایش زیبا روی صحنه بره تشکر می کنم و امیدوارم همیشه موفق باشید .. از اجرا واقعا لذت بردم .. آقای فتحی انگار سالهاست روی صحنه تئاتره .. واقعا تاثیر گذار بود .. مرسی
نمایش خوب و دلچسبى بود، متن هوشمندانه از فوتبال استفاده کرده بود و با حال و هواى این روزها به شدت به دل آدم مینشیند، بازى ها یک دست و خوب بود و به نظرم براى تجربه اول آقاى فتحى بسیار قابل قبول بود و خیلى خوب و مسلط با جزئیاتى در کاراکتر پردازى که حیرت زده میکنه تماشاچى رو، اما در کارگردانى میشد با دقت و ظرافت بیشترى کار کرد، مخصوصا آخر نمایش که کمى ناهماهنگى وجود داشت. در کل خدا قوت میگم به همه گروه.
بازى آقایان فتحى، خانم بهارمست، خانم شعبانى سرآمد بازیگران دیگر بود به نظرم.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۹ بهمن تا جمعه ۴ اسفند، با بازی: امیرحسین فتحی، میثاق زارع، بانیپال شومون، الهام شعبانی و... هم اکنون آغاز شد.
هستی این را خواند
لطفا برای بعد از عید هم همین نمایش را به تکرار بگذارید
۱۶ فروردین ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
همیشه عاشقت هستم
چه بمانم
چه بمیرم
واقعا چه مناسبتم داشت این دیالوگ ماندگارت با این روز ولنتاین آفرین .
۲۶ بهمن ۱۳۹۶
ما اینیم دیگه حسام جان
۲۶ بهمن ۱۳۹۶
بله بله کاررررت درسته تو اصن :)
۲۶ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به شخصه کارو دوست داشتم ، متن خوب و بکری داشت ولی در بخش اول دستکم ، ریتم کار خیلی تند بود و جایی برای تمرکز تو دیالوگهای خوبش نبود ، دکور زمخت و لباسهای عجیب غریب هم با توجه به سطح کار خیلی سرسری گرفته شده به نظر میرسید
قسمت دوم نمایش هم‌ نمیدونم چقدر به حقیقت و تاریخ نزدیک بود ولی برای من خیلی نکات داشت و حتی خیلی جاها خوان همذات پنداری کردم ، بازی آقای رازانی و شومون هم سرآمد بود از دید من

عرض درود و خسته نباشید دارم خدمت تمام عوامل و دست اندرکاران

8 از 10

پ ن : نمره هایی که من میدم سلیقه ای یه و شاید بار علمی بالایی نداشته باشه و همیشه اولین نمره م که به صید ماهی از دریاچه یخ زده و 6 بود رو لحاظ قرار میدم و به نسبت اون بقیه رم نمره میدم
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، از سه شنبه ۲۴ تا پنجشنبه ۲۶ بهمن، با بازی: امیرحسین فتحی، میثاق زارع، بانیپال شومون، الهام شعبانی، مروارید جعفری، فاطیما بهارمست، آرش اشاداد و سینا رازانی، هم اکنون آغاز شد.
asal teatr، علی عبداله زاده و هستی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی و کارگردانی: سید مهدی شجاعی و بازی: امیرحسین فتحی، میثاق زارع، بانیپال شومون، الهام شعبانی، مروارید جعفری، فاطیما بهارمست، آرش اشاداد، سینا رازانی، از پنجشنبه ۵ بهمن ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
آقا ! چه اسم دوست داشتنی ای ! ویوا رئال درکل :))))))))))))
واقعا چه اسم نمایشی فرزاد جان *:_ .. بانیپال عزیز هم که در cast نمایش هست و باید نمایشو دید .. البته کاش با گریم و لباس های نمایش لاساروش در این نمایش حاضر میشد :)) : ( معلومه که هنوز درگیر اون Costume & Make up هستم ) :))

۰۲ بهمن ۱۳۹۶
جناب احمدی خیلی ممنون. من امروز برای تماشای این نمایش دارم میروم و خوندن مطلبی که شما گذاشته بودین برای من که خیلی اهل فوتبال نیستم اطلاعات مفیدی بود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶
نمایش عالی و جالبی بود!
با بازی دلنشین و جالب امیرحسین فتحی و سینا رازانی!
واااااقعا لذت بردیم ما! :)))))
پیشنهاد میشه به شدّت!
۲۴ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید