آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش صد درصد
S3 : 10:20:08 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۸ آذر تا ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
۲۱:۰۰  |  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۴۰,۰۰۰ و ۳۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
ردیف ۲ تا ۶: ۴۰،۰۰۰ تومان
ردیف ۷ تا ۱۱: ۳۵.۰۰۰ تومان
خارج از ظرفیت: ۳۵،۰۰۰ تومان

بازیگر جوانی برای خواندن نمایشنامه به خانه دختری می‌رود و...

- از همراه داشتن فرزندان زیر ۸ سال خودداری نمایید.

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
فقط آدمهای ضعیف به سرنوشت معتقدند، قسمت وجود نداره هیچ چیزی از قبل نوشته شده نیست حتی اگر نوشته شده هم باشه حتما قرار نیس که اتفاق بیفته
یه دیالوگ بود که ستاره پسیانی در مورد آینده به هوتن شکیبا گفت که نفهمیدمش. انقدر دوست دارم بفهممش که شاید یبار دیگ بخاطرش به دیدن نمایش برم. شما متوجهش شدین؟


آینده اون چیزیه که.................. ؟؟؟
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
سلام میترا خانم ممنون از نظرتون
میدونید کجای نمایش بود؟ اوایل ؟ اواخر؟
چه صحنه ای بود؟
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با درود فراوان
در مورد این نمایش که خیلیا پیگیر تمدید شدن بودن، خانم پسیانی پست گذاشتن که در سال آینده تمدید خواهد شد و اجرا میرن

پست اینستاگرام ستاره پسیانی:
الیزابت عزیزم چند ماه باهات زندگی کردم و هیچ وقت هیچ وقت فراموشت نمی کنم.یه چیزایی بین منو توهست که نمی شه بیانش کرد.دوست دارم تا ابد.
این نمایش ٥٠٪‏ برای من تموم شده،امیدوارم ٥٠٪‏ دیگش رو سال دیگه اجرا بریم که بشه ١٠٠٪‏ مرسی از همه طرفدارای تاترکه اومدن این اجرا رو دیدن و بعد اجرا تو سرما منتظر من و هوتن وایستادن ،مثل الیزابت
مرگ ،
به پایان رسیدن ،
مرگ حتمی ؛
صد در صد ...!
نسیبه متاجی، امیر و فرزاد جعفریان این را خواندند
مرجان کونوشیان و امـیـر این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش ِ(( صد در صد)) به نویسندگی مارکس لوید، از مَتنِ خوب و جداً قابل اهمیتی برخوردار است .متنی که من را واردِ جهانی کرد که قبلا با خواندن متنِ اتاق ورونیکا اثر آیرا لِوین با آن مواجه شدم و قبل تر آن را در دنیای پینتر ،دیده بودم. اما در مورد طراحی ها، طراحیِ صحنه و ،طراحیِ لباس. به نظر بنده که بسیار از جهانِ متن دور بود. و در روندِ فُرم ِ متن کارش را انجام نمیداد، انتخابِ اشتباه ِ سالن هم بی تاثیر نبود.لحظه های متن در آمده بود که تمرین مداوم گروه را میرساند.و از ایده های کارگردانی چندانی هم برخوردار نبود. بنده با یک متن بسیار خوب طرف بودم که معمولی و در حد توان به اجرا در آمده بود .بازیِ ستاره پسیانی در نقشِ الیزابِت قابل قبول بود.اما با هوتنِ شکیبا در نقشِ مایکِل از لحاظ فیزیکِ بازیگریش در این کار ارتباط برقرار نمیکردم، اگرچه از عهده ی نقش برآمده بود.
.ایده ی رورانس هم ایده ی جذاب و البته گول زننده ای بود .که قطعا هوش کارگردان را میرساند و در روندِ اجرا بود.که لحظه های آخر ضربه ی گیج‌کننده ایست بر مخاطبی که میخواهد فکر کند.کار ریتم خوبی دارد. و درکُل تقریبا راضی کننده است.و در آخر نمیتوان از خلاقیت شِگَرف و آنچنانیِ گروهِ اجرایی حرفی زد.اما منظم وبه قول ِ معروف (شُسته رُفته) به اجرا در آمد. نباید از ترجمه ی خوبِ وحیدِ رهبانی نیز غافِل شُد.
سلام دوستان ، بنده به تماشای این نمایش نشستم و مسحور شدم. مسحور کارگردانی ، دکور ساده و بدون اکسسوار اضافی و بازی های بازیگران کاربلدِ تئاتری :)
با توجه به اینکه قبل از دیدن نمایش ؛ با متن این نمایشنامه ی جذاب اشناییِ کافی داشتم ، لازم دانستم بگویم که بازیِ هردو عزیز ، متناسب با رولی بود که ایفا میکردند ؛ هوتن جانِ شکیبا همانطور که انتظارش را داشتم عالی بود.در این سالها هروقت او را در صحنه اجرا دیدم ، شگفت زده ی هنر و استعدادش شده ام . ستاره پسیانیِ عزیز که واقعا چون ستاره ای میدرخشد و هنرنمایی میکند. چقدر خوب توانست از تجربه های "اتاق ورونیکا" استفاده کند و بازی بی نظیری به جا بگذارد. خلاصه ی کلامم این است که باید به تناسبِ نقشی که هرکس ایفا میکند نظر داد . بعد از دیدن نمایش به معنای واقعی دریافتم که چقدر بازی ها به نمایشنامه اصلی نزدیک و قابل لمس بود. مایکل همانقدر ترسو و کنجکاو بود که باید می بود ، الیزابت هم همانقدر انتقام جو و زخم خورده ! اینکه بگوییم الیزابت فقط هوار میکشید یا مایکل غیر طبیعی بود ، به نظرم کم لطفی ست .
یک تشکر ویژه از اقای اسماعیل کاشی که سراغ مارکس لوید رفت .نویسنده ای که در ایران ، کمتر کسی با او آشنایی دارد.خسته نباشید میگویم به همه عوامل بخاطر خلق این اثر به یاد ماندنی و ممنون از وقتی ک برای خواندن نظر بنده گذاشتید.سپاسگزارم
عاطفه عزیز
نوشتی که :"قبل از دیدن نمایش ؛ با متن این نمایشنامه ی جذاب اشناییِ کافی داشتم"
من کل انقلاب و باغ کتاب رو گشتم اما متن ترجمه شده و یا حتی متن اصلی رو پیدا نکردم. شما نسخه ای از کتاب دارین؟ از کجا تهیه کردین؟
۱۶ بهمن ۱۳۹۶
خیلی ازت ممنون می شم عزیزم :)
۱۸ بهمن ۱۳۹۶
خانوم عاطفه، من خیلی دنبال این نمایشنامه گشتم. جسارتا فایل پی دی افش رو پیدا کردین؟
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
96/11/14: یه نمایشایی هم هستن که موج هیجانات و احساسات درونی مخاطب رو شبیهه نوار قلب می کنن، یه جوری که رسماً با غلظت سروتونین سرم خونی آدم بازی میشه! در وهله اول با نمایشنامه جالب و قوی، در ادامه با کارگردانی حرفه ای، توجه به جزئیات، بازیگران خوب و تئاتری، میزانس های حساب شده، طراحی صحنه، نور، صدا، خلاقیت های اجرایی و و و. در واقع در چنین نمایش هایی تلاش بر این هست که یه جورایی از "صد در صد" امکانات هنری و اجرایی استفاده باشه که خب در نهایت هم منطقیه که با استقبال روبرو بشن و جوایز بگیرن و تقدیرها ازشون بشه و خلاصه. و این تقریباً تمام حس من پس از دیدن نمایش "صد در صد" بود که بی وقفه فوران کرد و نوشتم.
پی نوشت: خدایی بازی خانم ستاره پسیانی یه چندین درجه بهتر از آقای هوتن شکیبا بود. در هر حال به کل گروه خسته نباشید میگم.
با اون پاراگراف آخرتون شدیدا موافقم بنظر من بازیگر خوبیه هوتن خان ولی مناسب ترین گزینه برا این نقش نیس شایدم انقدر ستاره خوبه ک اینجوری بنظر میاد.
ولی شما فک کن پارسا پیروزفر نقش مایک رو بازی میکرد ویرانگر میشد این نمایش .
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
من هم با نظر شیرین خانم بیشتر موافقم. مایک مدام غافلگیر می شد و انصافا ری اکشن های هوتن شکیبا خوب بود.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶
منم با شیرین جان موافقم. اتفاقا اقای شکیبا در مصاحبه با اقای جیرانی گفتند که نقش مایکل پیش برنده نبوده و مدام باید غافلگیر میشده ؛ در واقع نمایش رو الیزابت هدایت میکنه.
البته نظر همه شما متحرمه .
۱۸ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک کلام ، تمام :
بی نقص ، عالی
امشب موفق به دیدن این نمایش شدم
به معنای واقعی کلمه عالی بود
من و دخترم امشب موفق شدیم اجرای آخر رو ببینیم.بازی هردو بزرگوار در حدو اندازه ی یک متن و عواملشون عالی بود.خوشبختانه بر خلاف کارهای دیگر که از اول تا آخر حدس میتونستی بزنی این کار به اون شکل نبود.مرموز و معمایی بودن نوشته در اجرا مشهود بود.آقای شکیبا و خانم پسیان هردو بازیگران جوان و توانمند مملکت و هنر این سرزمین هستنی که براشون آرزوی سلامتی و تندرستی رو دارم.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
خدا رو هزار مرتبه شکر که نمایشنامۀ عالی مارکس لید دست اهلش افتاده بود و یه تیم حرفه‌ای نمایشی رو برده بودن روی صحنه که کمترین گسستی توش احساس نمی‌شد. بازی آقای شکیبا و خانم پسیانی هم حرف و حدیثی باقی نگذاشته بود.
نمایش به شکلی بود که تمام پیام‌ها توی متنش بود و مخاطب در ساختنش مشارکت فعال داشت؛ یه پارادوکس پیچیدگی در عین سادگی.
ممنون از مارکس لید و همۀ عناصر صد در صد کاردرست صد در صد.
- مایکل تو از اون آدمایی هستی که اتفاقا رو به وجود میارن یا اتفاقا براشون پیش میاد؟
+ من جزو اون دسته آدمایی هستم که ترجیح میدن زودتر کارو شروع کنن.
- من مطمئن بودم تو از اون آدمایی هستی که اتفاقا رو به وجود میاران. میدونی خیلی وحشتناکه که آدم تمام مدت بشینه و منتظر بمونه.
نمایش انگار که دو تا پایان داشته باشه در یکی لیزا زنده موند و در دیگری مرد. من یه تحلیلی می تونم داشته باشم اما دوست دارم بدونم بقیه دوستان چه نظری دارن در این رابطه؟
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
@حدیثم خواهش میکنم حدیث جان، خوشحالم مفید واقع شد :)

@الهه الف خواهش میکنم عزیزم، با کمال میل منبع رو به اشتراک میذارم، خیلی دوست داشتم متن اصلی رو بخونم و کلی گشتم متن کامل رو پیدا نکردم. این لینک از Google Books هست که البته کامل نیست متنش، ولی پاسخگوی سوال من درمورد دیالوگ مذکور شد و قطعا از هیچی بهتره:
https://books.google.com/books?id=NoLJbbIlSyQC&lpg=PP1&dq=Dead%20Certain%20Marcus%20Lloyd&pg=PP1#v=onepage&q&f=false

@کاملیا خواهش میکنم خانوم، دیدگاه جالبی بود ^_^

@ فاطمه خانم بالا اشاره کردم :)
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
ممنونم فائزه جان :)

من متن ترجمه شده رو امروز تو انقلاب نتونستم پیدا کنم. اگر از دوستان کسی کتاب رو داره لطفا بگه از کدوم فروشگاه خریده. نشر اصلی کتاب تجریشه و تا جایی که من پرسیدم توی انقلاب پیدا نمی شه.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سال پیش، درست در فصل زمستان، نمایش ترن به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ را تماشا کردم و تا به امروز براین باور بودم که هیچ نمایشی برتر از آن برای من نبوده؛ اما شب گذشته نظرم به طورکلی تغییر کرد. صد در صد از نگاه من یک نمایش فوق العاده بود؛ متن، بازی، کارگردانی، نور، صحنه، گریم و همه چیز مرتب در کنار یکدیگر قرار گرفته بودند و توانستند یک اتفاق درست را رقم بزنند.
مرتضی اسماعیل کاشی به عنوان دومین تجربه کارگردانی اش متن بسیار خوبی را برای اجرا انتخاب کرده است، مهمترین دلیل این اتفاق نیز عدم شهرت زیاد مارکس لید در ایران و متن جذاب و گیرا برای مخاطبان این روزهای تئاتر است. همچنین باید اشاره کرد که انتخاب متنی کاملا درخلاف جهت متن نمایش سه خواهر (تجربه اول کارگردانی اسماعیل کاشی) نوعی قدرت نمایی در دنیای کارگردانی است.
از کارگردانی و متن که بگذریم؛ اولین چیزی که بیش از همه چیز به چشم می آید، بازیگری عالی است. ستاره پسیانی کار سخت و تقریبا دشواری را برای اجرای نقش یک معلول عاشق برعهده داشت اما توانست باموفقیت آن را اجرا کند تا چشمان مخاطب لحظه ای از او برداشته نشود؛ هوتن شکیبا نیز به نحوی دیگر این اتفاق را خلق کرد، او یک بازیگر عصبی، ترسو و مدعی بود. او آنقدر زیبا توانست مایکل را اجرا کند که دیگر هیچ تصویری از نقش طناز و خنده دار ... در لیسانسه ها در ذهنم باقی نماند.
بعد از بازی، مهمترین اتفاق از نگاه من موسیقی است؛ کارگردان سعی بر انتخاب موسیقی هایی داشت که کاملا بر ذهن مخاطب تاثیر می گذارد و در درون او حس ترس را به وجود میاورد. این موسیقی ها در برخی از صحنه نقش بسیار پررنگی داشت که کارگردان را به هدف خود نزدیک ... دیدن ادامه ›› تر می کرد.
در پایان نیز باید بگویم که صد در صد حرف های بسیاری برای گفتن داشت که در این متن کوتاه به هیچکدام از آنها اشاره نکردم اما به عنوان یک انسان سعی کردم آن هارا بیاموزم. زمانی که این پازل مهم را کنار یکدیگر قرار می دهم میبینم آن چیزی که در دنیای امروز عامل جذب مخاطب تئاتر است، بازیگر چهره یا سالن بسیار عالی نیست، عامل جذب مخاطب نمایشنامه خوب، بازی خوب، کارگردانی خوب و روابط عمومی خوب است.
صحبت در رابطه با صد در صد آنقدر بسیار است که در این چندخط نمی گنجد؛ بدون شک هرکس که این نمایش را تماشا نکرده است، یکی از مهمترین اتفاقات تئاتر ایران را از دست داده یا نادیده گرفته است چراکه از نگاه من در دنیای امروز تئاتر اکثریت گروه ها از صد در صد توان خود برای اجرا استفاده نمی کنند و سعی ندارند تا صد در صد باشند.

نکته: تمامی مطالب فوق، یک نگاه شخصی است
چقدر این تفاوت‌ نگاه و سلیقه جالبه!!به نظر من "ترن" یکی از ضعیف‌ترین کارها و "صد درصد" یکی از معمولی‌ترین کارهایی بود که دیدم!!
۱۰ بهمن ۱۳۹۶
Nita (nazta)
واقعا معمولی بود.. همه چیز..‌
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
چرا زیرکامنتها گزینه های "خواندم" یا "دوست دارم" ندارن ؟
چقدر با کامنت آقای فدائی موافقم.
۲۷ مهر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خیلی دوست داشتم.از بازی ستاره لذت بردم. از موسیقی...انگار داشتم فیلم سینمایی نگاه میکردم. خیلی خوب بود.
چقد همه چیز عالی بود تو این سالن، چه سکوتی... از عکاسی و گوشی دست گرفتن هم خبری نبود.
جایزه هم گرفت تو جشنواره. هم ستاره هم هوتن
۰۹ بهمن ۱۳۹۶
چقدر عالی... بازی هر دونفرشون درجه یک بود... ❤
۰۹ بهمن ۱۳۹۶
لیاقت جایزه داشتن
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی بینظیر خانم ستاره پسیانی و آقای هوتن شکیبا
خانم پسیانی خیلی منو به یاد مادر بزرگشون سرکار خانم جمیله شیخی نازنین انداختن نه به خاطر نوع بازی بخاطر قدرت عالی در بازی
خیلی لذت بردم
خانم شیخی در نهایت متانت، از طریق صدا و چهره احساسات رو منتقل میکردن، خانم پسیانی با حرکات و فریادهای اغراق آمیز سعی میکنن توجه تماشاگر رو جلب کنن! به شخصه هیچ شباهتی پیدا نکردم
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
nita جان اتفاقا خانم شیخی در خیلی از نقشها با اکت زیاد و اغراق آمیز بازی میکردند. من فیلم چند کار از زمان جوانی ایشون دیدم که باید بگم در مقابل فعالیت بسیار زیادی که هنگام اجرا انجام میدادند، ستاره یک بازیگر آرام محسوب میشه!! :)
البته که استعداد انتقال احساسات از طریق صدا توسط ایشون، یک قابلیت منحصر به فرد بود
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
البته واقعا ستاره پسیانی درخشید . اما هوتن شکیبا بسیار معمولی بود در این تاتر . البته شاید اگر نمایشنامه را بخوانم نظرم راجع به بازی معمولی شکیبا عوض شود .
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
لطفاااااا تمدید کنید
فرزاد و مریم زارعی این را خواندند
حدیث این را دوست دارد
تو بهمن ماه تمدید شده!
۲۹ دی ۱۳۹۶
تمدید شده
۲۹ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بسیار عالی و بی نظیر بود این نمایش
متن فوق‌العاده جذاب که مخاطب رو کاملا کنجکاو فهمیدن تراژدی میکنه طنز های ظریف و بجا بازی متفاوت از اقای هوتن شکیبا خانم ستاره پسیانی انتقال حس شون فوق العاده عالی فووووق العاده عالی و سبک کارگردانی و پایانی جالب که مخاطب رو ساعت ها بعد از دیدن نمایش دچار شوک و گره گشایی میکنه...و یه نگرش به اتفاقات مختلف...
دکوری ساده اما فوق‌العاده کار امد و بدون هیچ اکسسوار اضافی و صد البته گریمی زیبا...
به هیچ وجه ابن نمایش رو از دست ندید
و زیبا اون جاست که تمام این هایی که گفتید رو اون رورانس فوق العاده تکمیل میکنه :]
۲۷ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خیلی نمایش قشنگ و جذابی بود متن بسیار زیبا و روونی داشت و ریتم کار هم بسیار خوب بود اصن گذشت زمان رو احساس نکردیم .
ستاره پسیانی فوق العلاده بود و از پس نقش بخوبی بر آمده بود اما بنظر من هوتن شکیبا که البته بازیگر قابلیه ولی مناسب این نقش نبود واگه بازیگر مناسب تر برای این نقش انتخاب میشد نمایش بهتر از این هم میشد .
خسته نباشید به کل گروه دیدنش رو واقعا توصیه میکنم
همه چی خوب،ریتم کشش داستان و تعلیق،یه نکته ای که بنظرم مهمه اینه که خود راندن ویلچر برقی مهارت ویژه ای می طلبه که صحبت کردن همزمان با حرکت دادن ویلچر برای یک فرد عادی تمرکز بیشتری می طلبه،تپق های کم تعداد و اندک رو به این دلیل میشه توجیه کرد..
موسیقی موسیقی موسیقی، درجه یک
بازیها زیبا ..
تمام لحظات این نمایش به وجد اومدم
سپاس

متن، دکور، بازی‎ بازیگر‎ها، کارگردانی و نهایتا پایان بندی، این نمایش رو جزو بهترین کارهایی قرار میده که توی دو سه سال اخیر دیدم.
بازی هوتن شکیبا در نیمه اول نمایش تا حدی غیرطبیعی به نظر میومد ولی در نیمه دوم نمایش عالی بود.
ستاری پسیانی واقا بازی درجه یکی داشت به نظرم.
حتما دیدنش رو توصیه میکنم.
موسیقی به نظرم خیلی میتونست بهتر باشه و کمک بیشتری به فضا بکنی. این سبک استفاده از صداهای بلند و ناگهانی زیاد مورد پسند من نبود.