آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش شیرهای خان بابا سلطنه
S3 : 16:03:55 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۳ دی تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
۲۱:۳۰
۲ ساعت
بها: ۲۵,۰۰۰، ۳۵,۰۰۰ و ۴۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
از ردیف ۱ تا ۶: ۴۵،۰۰۰ تومان
از ردیف ۷ تا ۱۱: ۳۵،۰۰۰ تومان
از ردیف ۱۲ تا ۱۴: ۲۵،۰۰۰ تومان
بخش خارج از ظرفیت: ۲۵ هزار تومان


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۶ سال خودداری نمایید.

اخبار

›› بیش از سى هزار تماشاگر به دیدن «شیرهای خان‌باباسلطنه» نشستند

›› نمایش «شیرهای خان بابا سلطنه» در نهمین نشست نقد صحنه بررسی می‌شود

›› «شیرهای خان‌باباسلطنه» به دکتر علی رفیعی تقدیم شد

ویدیوها

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت روز پایانی این نمایش، چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، نویسندگی و کارگردانی: افشین هاشمی، بازی: گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، ‌ وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی و ... امروز (دوشنبه) ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت، از روزهای پایانی این نمایش، به نویسندگی و کارگردانی: افشین هاشمی، بازی: گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، ‌ وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی و ... هم اکنون آغاز شد.
با درود
خرید بلیت روز چهارشنبه کی آغاز می شود؟
سپاسگزارم
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
گروه همیاری (support)
درود بر شما
خرید بلیت روز پایانی این نمایش، چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، امروز (دوشنبه) ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، یکشنبه ۱۶ و دوشنبه ۱۷ اردیبهشت، به نویسندگی و کارگردانی: افشین هاشمی، بازی: گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، ‌ وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی و ... هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت، به نویسندگی و کارگردانی: افشین هاشمی، بازی: گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، ‌ وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی و ... هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هیچ وقت فکر نمیکردم برای تماشای تیاتر کمدی موزیکال برم...نه اینکه بد باشه ها ...ولی فقط به خاطر دیدن هنرنمایی یک نفر رفتم....گلاب آدینه که در نوجوانی با زیر پوست شهر شیفته بازیش شدم....و چه خوب که رفتم....که یک کار عالی ببینم....مگه داریم اینقدر خوب باشه کسی...دو ساعت کار به این سنگینی با این اکت در این سن.....مگه داریم؟؟؟؟بعد اجرا سالن انتظار شلوغ بود و دورش رو گرفته بودن ما رفتیم چون معمولا برای تماشای بازیگرا بعد کار نمی ایستم چون هم اونا خستن ،هم من عادت عکس گرفتن با هنرمندارو ندارم ...یکی از بچه ها یه چیزی تو سالن جا گذاشته بود بیست دقیقه بعد برگشتیم ...سالن خالی شده بود، ولی دیدم انتهای سالن انتظار با چن تا نو جوون ایستاده ..نزدیک تر که شدم دیدم با چه انرژی و محبتی داره راهنمایی شون میکنه که حتما موفق میشین و مهم اینه که راه درست رو برید...با اونا خداحافظی کرد...گفتم خانم آدینه خسته نباشین عالی بودین عالی..حالمونو خوب کردید...به گرمی گفت خواهش میکنم عزیزم وظیفس...همزمان دوستم رسید...اونم تشکر کرد و یهو گفت میشه عکس بگیریم... البته حق داشتا گلاب آدینس...به گرمی گفت چرا نمیشه ولی برقارو که خاموش کردن با فلش بگیر ...کلاهشو سرش کرد و ازشون عکس گرفتم...و بعد نگران این بود که تو نور کم سالن با فلش عکس خوب شده یا نه؟ایستاد عکسو دید و گفت خب خوب شد و خداحافظی کرد و با همون انرژی پله ها رو دوید بالا...و من فقط مبهوت این بودم که مگه داریم.........
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۹ تا دوشنبه ۱۰ اردیبهشت، به نویسندگی و کارگردانی: افشین هاشمی، بازی: گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، ‌ وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی و ... هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
روایت مردم گشنه که یا زبان بریده اند یا زبانشان سرشان را بر باد داده ،
مردمی که گاهی از فرط فقر دزدند و قداره کشانی که مملکت داری میکنند
و والیان شهر که از بس خورده اند و اندوخته اند مملکت را برای حاکم چون گلستان تشبیه میکنند
و حاکمی که با لالایی زیر دستان به خوابی رفته که همه چیزش را فقط خدمت به خلق میپندارد
و چه آشناست این روایت..
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دوشنبه ۳ تا جمعه ۷ اردیبهشت، به نویسندگی و کارگردانی: افشین هاشمی، بازی: گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، ‌ وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی و ... امروز (سه شنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۶ تا سه شنبه ۲۸ فروردین، به نویسندگی و کارگردانی: افشین هاشمی، بازی: گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، ‌ وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی و ... هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این نمایش تمدید شده و از ۱۵ فروردین ماه ۹۷ دوباره به روی صحنه می‌رود.
خرید روزهای تازه این نمایش همینک آغاز شد.
マリへ این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت دو روز پایانی این نمایش، پنجشنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ اسفند، به نویسندگی و کارگردانی: افشین هاشمی، بازی: گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی و ... امروز (شنبه) ساعت ‍۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش، دوشنبه ۲۱ اسفند، به نویسندگی و کارگردانی: افشین هاشمی، بازی: گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی و ... هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رساند اجرای این نمایش با بازی گلاب آدینه، افشین هاشمی، احسان بیات‌فر، شهرام مسعودی و.. تمدید و خرید بلیت سانس های تازه از یکشنبه ۱۳ تا جمعه ۱۸ اسفندماه امروز یکشنبه ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک نمایش فوق العاده جذاب، با بازی بی نظیر بازیگران. واقعا از دیدن این نمایش لذت بردم و به همه عزیزان پیشنهاد میکنم اون رو از دست ندید.
مدتها بود نمایشی به این خوبی ندیده بود.
در عین حال که شاد،موزیکال و پر انرژی بود، تمام نقدهای اجتماعی رو در قالب طنز به بهترین نحو بیان میکرد و به این ترتیب صرفا یک نمایش سرگرم کننده نبود. بازی قابل ستایش گلاب آدینه عزیز، که هرچقدر تشویق میکردیم کافی نبود.
افشین هاشمی، خیره کننده بود و در کل کلیه بازیگران و گروه موسیقی فوق العاده ظاهر شدند و یک شب به یاد ماندنی رو برای من و دوستانم رقم زدند.
بالاخره طلسم شکسته شد و موفق به دیدار این اثر شدم .بنظرم بی نظیر بود و قابل ستایش .جسورانه با فکر و هدف دار. با اینکه گاهی اوقات متن از روال خارج‌میشد اما ریتم خوب و مستمر و پر هیجانی داشت با بازی فوق العاده همه عوامل که دست به دست هم داد تا اثری زیبا خلق شود همراه با انرژی های خوب و فراوان
دیشب15 بهمن به تماشای این تئاتر رفتیم و انقدر راضی ام که سریع کامنت رو میگذارم که انرژی اش رو قبل از اتمام اجرا به دیگران منتقل کنم
نمیخوام قلمفرسایی کنم و بهترین حالت توصیف اون تو کلمات قصار میبینم:
زیبا ؛جسورانه؛ منطبق بر واقعیات تاریخی از گذشته تا حاااال؛ سلطان بانو گلاب آدینه ؛ تیاتر شاد و موزیکال و به قول خود خانم ادینه از این روشنفکری الکی ها...پرررررر از انرژژژژژژژژژی
که اخرش از این همه انرژی که تمام عوامل خصوصا خانم آدینه بعد از دوساعت تمام اجرای عالی و پر محتواااااا و به روزززز داشتند شگفت زده میشید مخصوصا وقتی که بعد از اتمام اجرا در حلقه مردم با خوشروی تمام و خستگی ناپذیر خوش و بش میکردند و عکس به یادگار میگرفتند؛ شاید اگر این اثر بعدها بصورت سی دی در بیاد اینهمه جسارت اونهم در پوست شیر و هنر باعث تعجب ایندگان بشه

نکته اش اینه که بعد از اتمام تئاتر احساس خوبی خواهید داشت و احساس مغبون شدن و اتلاف وقت نخواهید کرد
جمله‌ی آخرتون درباره‌ی من یکی که کاملاً برعکس بود،پس حکم کلی نمیشه کرد!!
۱۶ بهمن ۱۳۹۶
موافقم کار رو خیلی دوست داشتم و قدرت گلاب آدینه عزیز رو بعد از این مدت چند ماهه اجرا تحسین میکنم. خدا حفظش کنه برامون
۱۶ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام
من امشب به تماشای این نمایش رفتم
در یک جمله میتونم بگم فوق العاااااااده بود
به دوستانی که کمدی موزیکال دوست دارن این نمایش رو پیشنهاد میکنم
منو یاد فیلم های علی حاتمی فقید انداخت که فیلماش تمام روی ریتم و شعر ساخته شدن
واقعا کار بازیگران فوق العاده بود انصافا حتی حفظ کردن صرف متن ها سخته چه برسه اجرای بی کم و کاست اون
ارزوی موفقیت بیشتر برای افشین هاشمی گلاب آدینه مونا فرجاد عزیز و بقیه دوستان
بین خرید بلیط و شب دیدن نمایش تقریبا" ده روزی فاصله بود ، همین انتظار هیجان دیدن رو بیشتر کرد تا بالاخره دیشب نهم بهمن ماه نمایش سنتی آیینی شیرهای خان بابا سلطنه رو به تماشا نشستم .
وه که چه زیبا و استادانه با الهام گیری از دوره ی استبداد ناصرالدین شاه و برپایی جشن پنجاه سالگی سلطنت ، قصه ی آشنایِ ظلمِ حاکمان و درد مندیِ ملتِ همیشه بینوایِ این جغرافیای مظلوم روایت شد .. با وجود خنده هایی از ته دل ، گه گاهی اشکی هم ، به چشمم نیش میزد .
زیبایی نویسندگی و گارگردانی افشین هاشمی عزیز با هنرمندی استااد خانم گلاب آدینه ی نازنین دوچندان شده بود . بارهاا در طول نمایش برای تداوم سلامت این بانوی هنرمند کشورم دعا کردم از رقص شکسته ی زیبایش گرفته تا دوساعت تحرک و دیالوگ گفتن های پی در پی همه چیز عاالی بود .

یکی از نکات زیبای کار نشان دادن زنانی در پوست شیر بود که درواقع اشاره ای به شیرزنان این سرزمین است هم انان که تاریخ این دیار به خود کم ندیده ،زنانی که درسینه قلب پرنده دارند و برتن پوستی از جنس شیر ...انان که پابه پای مردانشان ایستادند و جنگیدند و گاه زنانگی خود را از یاد بردند .
اما همه میدانیم که در کنار ستاره های تابان اسمان نمایش نظیر استاد گلاب جان و افشین هاشمی جان اگر بقیه ستاره نباشند ان اسمان ،اسمان نمیشود پس باید به ... دیدن ادامه ›› همه ی عوامل دست مریزاد گفت مونا فرجاد گل ،شهرام مسعودی عزیز و مانیای زیبا و گروه ولشدگان تا بقیه ی عزیزانی که نام شریفشان را نمیدانم ..
اما با همه ی اینها بنظرم زمان نمایش طولانی بود و میشد بعضی از اضافه و پراکنده گویی ها را کم کرد.
نمایش انقدر خوب بود که جای گله گزاری از مدیران سالن شهرزاد بابت تاخیر همیشگی در شروع نمایش را پر کرد و ان غافلگیری بی نظیر انتهای نمایش که استاد گلاب ادینه جانم و مونا فرجاد نازنین با ان همه زحمت و خستگی ،اعلام کردند برای عکس گرفتن با تک تک تماشاگران تا صبح هم که شده اماده اند .

ممنون از تیوال که پل بین ما و هنرمندان دوست داشتنیمون شده و جایی برای ابراز احساسمون بعد از دیدن هر نمایشه

این تاخیر خیلی بده ... یعنی ما نیم ساعت زود تر اونجا هستیم ... اما در سالن یه ربع دیر تر باز میشه
خیلی بده
۱۰ بهمن ۱۳۹۶
چقدر زیبا اشاره کردید به نقش تیوال . سپاس
من هم از تیوال و سپاسگزارم
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
ممنون از توجه و لطفتون جناب تهوری عزیز
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس های تازه از چهارشنبه ۱۱ تا جمعه ۲۰ بهمن ماه سانس ۲۱:۱۵ همینک آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس ویژه این نمایش برای روز پنجم بهمن ماه ساعت ۱۵ همینک آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید