آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش استیو جابز
S3 : 04:25:35 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۶ مهر تا ۱۶ آذر ۱۳۹۷
۲۰:۴۵
۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
بها: ۴۰,۰۰۰ و ۳۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
از ردیف ۱ تا ۲: ۴۰،۰۰۰ تومان
از ردیف ۳ تا ۷: ۳۵،۰۰۰ تومان
بخش بیرون از ظرفیت: ۲۵،۰۰۰ تومان

گزارش تصویری تیوال از نمایش استیو جابز / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› یادداشت جواد مولانیا برای نمایش «استیوجابز» به کارگردانی مهران رنجبر

آواها

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
حقیقتا از بازی ها بیش از اندازه لذت بردم،جناب محدث که همیشه درخشان هستند و برای من بازی استاندارد و عالی آقای رنجبر خیلی جذاب تر بود،متن اما کمی خسته کننده بود و آخرین دقیقه ها سخت گذشت،خیلی زحمت کشیدند و خیلی خوشحالم که به اجراهای آخر این نمایش نشستم،پایدار و موفق باشند
واقعا لذت بردیم، بازی ها عالی و درجه یک بود
خیلی خوشحالم که این نمایش رو دیدم
خسته نباشید میگم به آقای محدث و آقای رنجبر، پایدار باشید
خسته نباشید به عوامل عزیز این نمایش. زیبایی اصلی این نمایش جدا از برخی دیالوگ های پرمفهومش، در سادگی اجرا و توامان مهارت بازی دو بازیگره.
بنده نه ارتباطی با این نمایش دارم و نه انتفاعی از اجرای این نمایش می برم. برام سواله این تعداد نمره یک و دو به چه علته؟! حداقل تحلیل کنید اثر رو. نقایص را عنوان کنید. بعد نمره یک رو ثبت کنید. شاید ما کم سوادیم! حداقل بیان کنید دلایلو تا ما هم یاد بگیریم اساتید! با احترام عرض می کنم و قصد جسارت ندارم، اما روی صحنه رو که بعید می دونم، امیدوارم حداقل یک بار پشت صحنه رو تجربه کرده باشید که اینطور نقادانه نمره می دهید!
خرید بلیت روزهای پایانی، از چهارشنبه ۱۴ تا جمعه ۱۶ آذر، به نویسندگی، کارگردانی مهران رنجبر و با بازی فرزین محدث، مهران رنجبر، امروز (دوشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی آقای محدث بسیار خوب و قابل ستایش بود. نورپردازی حرفه ای و بسیار عالی بود.
دیالوگ ها خیلی کلیشه ای بودند و پیش از دیدن نمایش انتظار بالاتری داشتم.
ضمناً من شخصاً فکر می کنم خوب بود آقای رنجبر نقش استیو جابز رو به شخص دیگری می سپردند، چون به لحاظ فیزیک و چهره، هم خوانی با نقش نداشتند و در مورد مشاهیر این موضوع کمی اهمیت داره.
در مجموع کار متوسطی از آب درآمده بود.

به آگاهی می‌رسد اجرای این برنامه با بازی فرزین محدث و مهران رنجبر تمدید و خرید بلیت سانس‌های تازه از یکشنبه ۱۱ تا سه‌شنبه ۱۳ آذرماه امروز ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو و شادی اسدپور این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش بسیار عالی . هیچ وقت فکر نمیکردم به نمایشی برم که اسمش استیو جابز باشه ! با خودم فکر میکردم چطور میخواد این نمایش جذابیت های هنرمندانه تئاتری داشته باشه ! اما به زوایایی از زندگی جابز نگاه شده بود که خاص و عمیقه . ممنون از نمایش خوبتون .

من به نوبه خودم امکان اینکه دوباره به عمارت نوفل لو شاتو برم خیلی کمه ! قبل از شروع نمایش خانمی مبصرگونه همه رو هیس میکرد ! تمامی اهالی تئاتر میدونن که باید سکوت رو رعایت کنن اما در ابتدای ورود قطعاً مکالماتی هست و تا جا پیدا بشه و آدم مستقر بشه کلماتی رد و بدل میشه که هیس گفتن واقعاً کار درستی نیست . یک آقایی هم که یک شال به گردن داشتن و ظاهراً همه کاره اونجا بودن در جواب یک سوال ساده من بابت چای فرمودن من اینجا هیچ کاره ام ! برخوردهای زشت و دور از شان ! متاسفم
من این اجرا رو ندیدم و به دلیل مشکلات عمارت نوفل لوشاتو به دیدن این کار نخواهم رفت. مدیریت بسیار ضعیفی داره.
۱۲ آذر ۱۳۹۷
امشب یه آقا بود تذکر میداد هیس هیس میکرد :)
۱۲ آذر ۱۳۹۷
بله متاسفانه با یک سری مسائل که میشه خیلی ساده رعایت بشه همه چیز زیبا تر میشه . امیدوارم به گوش مسئولین عمارت برسه . ممنون که نظر دادین
۱۳ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چقدر هنرمندانه چندین نقش رو با ژست های روانی مختلف بازی کرده بودن اقای محدث..و چقدر کنار تک شخصیتی و با غرور بودن اقای رنجبر خوب و دلنشین به نظر امد...خیلی جذاب و لدت بخش بوداین نمایش...کلی یادگرفتم
نمایش خوبی بود.
فرزین محدث شاهکار بازی میکنه.
اما متاسفانه اتفاقاتی که حین اجرا ممکنه بیوفته امشب دامن گیر ما شد.
مثل خنده های بیش از حد یه خانم در ردیف های مرکزی که به شدت روی مخ میرفت و واقعا نمیفهمم این همه خنده یعنی چی آخه. اونم به مدت طولانی!
همچنین صدای بازی یک تماشاگر با بطری آب که باعث شد در نهایت مهران رنجبر شخصا وسط نمایش به ردیف سوم بیاید. بطری را بگیرد. از در به بیرون بیندازد و به مکان قبلی خود بازگشته و ادامه دهد..
شخصا این موضوعات باعث میشه من از نصف نمایش بیشتر لذت نبرم.
اما در کل نمایش خوبی بود و نیازمند تفکر عمیق روی بخش های مختلفش بود که البته این افتخار به خاطر هواس پرتی هایی که بوجود آمد آنطور که باید نصیب ما نشد..
4/5
امشب به دیدن این نمایش رفتم و البته با پیشینه نظرات دوستان
اول بگم اقای محدث دمت گرممممممم عالی بودی دوم استفاده از توپ تنیس رو دوست داشتم سوم جیغ زدن ضروری نبود چرا جیغ میزنی برادر ...
قسمت صحبتهای جابز و بیل گیتس عالیییی بود نور پردازی هم بشدت تو نمایش هایی که دکور خاصی نداره تاثیر داره که خوب از پسش بر اومده بود در این نمایش
در کل دوس داشتنی بود خسته نباشید .
با درود
در تئاتر با سبک اکسپرشیونیزم احساسات کاراکترها به صورت اگزجره به نمایش در میان. طبیعتاً جیغ زدن‌ها، غلو کردن در حرکات بدنی و ... ذات اینگونه نمایش‌هاست. از طرفی این‌گونه کنش‌های پررنگ نقش مهمی رو در انتقال پیام ایفا می‌کنه.
۱۷ آذر ۱۳۹۷
درود بر شما جناب پارسا حرفتون متین و درست شکی نیست اما وقتی ی شات اول اسپرسو شمارو با ضربان قلب ۱۲۰ روبرو میکنه به نظرتون لازمه جای سینگل شات دبل شات بزنید؟ به نظرم چند جا انقدر گفتگو جذاب بود و احساسات عمیق که زیر لب هم ادا میشد انتقال پیام بی کم و کاست انجام میشد . البته نظر سخصیم هست و لزوما درست بودن یا نبودنی در کار نیست .
ارادت
۱۷ آذر ۱۳۹۷
حرفتون رو می‌فهمم. البته فقط انتقال پیام مد نظر نیست؛ فراموش نکنیم که با کابوس استیو جابز رو‌به‌رو هستیم. قراره که نتیجه‌ی سال‌ها تقابل، تک‌روی و خودخواهی استیو در لحظه مرگش جلوی چشماش بیان. قراره استیو شکست بخوره و ناگهان کشتی ایده‌آلش برای نجات بشریت به گل بشینه. به نظر من شاید گفت‌وگو نتونه این فضا رو ترسیم کنه.
۱۷ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
از اجرای این نمایش خیلی لذت بردم. به نظر من مهم‌ترین چیزی که در این نمایش برجسته شده، هزینه‌های پیشرفت و ترقی است که معمولا دیده نمیشه. زندگی مشاهیر برای افکار عمومی بیشتر نمایش شاهکارها و درخشش‌هاست، نه رنج‌ها و آسیب‌ها. اما نمایش استیو جابز، نمایش تبعات و هزینه‌های ترقی است، زیر پا له شدن ها و له کردن ها ... در این نمایش می‌توان روی دیگر عظمتِ پیشرفت را‌ دید، روی دیگری که رنج است و رنج است و رنج
تصور من قبل از دیدن نمایش استیو‌ جابز فقط تداعی کننده همون لگوی سیب گاز زده معروف مینیمال بود که گرچه در ظاهر یک سیب سادس اما به حدی وسوسه انگیز هست که دلت بخواد یه گاز بزنی!
انگیزه من هم از دیدن این نمایش فقط آشنایی با زندگی یک اسطوره بود که در تحول دنیا سهم بسزایی داشته اماااااا بعد از دیدن تمام تصوراتم به دلیل فرم اجرا دگرگون شد! بسیار هوشمندانه و فوق العاده طراحی شده بود و بازی فرزین محدث غوغا کرد! بعد از دیدن‌ عقیدم نسبت به اینکه دنیا قبل از تکنولوژی حتما جای بهتری برای زندگی بوده کاملا پررنگ تر و قوی تر شد!
بسیار سپاسگزارم برای این اجرا و امیدوارم در پروژه های آینده هم موفق باشید.
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش با بازی فرزین محدث و مهران رنجبر در دو سانس ۱۸ و ۲۰:۴۵ از جمعه ۲ تا سه شنبه ۶ آذرماه آغاز شد.
محمد لهاک و مصی.بت این را خواندند
مینا و مهدی (آرش) رزمجو این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی آقای محدث محشر بود ولی چرا یا چه جوری اینقدر زن و مادر و خواهر میتونه خنده آور باشه؟!از اول اجرا شوخی های جنسیتی خیلی تو‌ ذوق من زد!
جذاب ترین صحنه برای من مناظره ی ویولونیست با اون ملودیه رباتی بود، انگار کل حرفی که این اجرا میخواست به من بزنه همونجا خلاصه بود.
دقیقا من هم اون صحنه رو دوست داشتم . یه جورایی یاد رمانتیسم افتادم !
۱۲ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
... "داره جای تقدیر و اختیار عوض میشه."..
... "این جبر نمیزاره از گاوبازیمون لذت ببریم"...

من اعتراف میکنم از مهران رنجبر اصلاً انتظار همچین کار عالی و تمیزی رو نداشتم، محدث گرامی که ستاررررره بود حقیقتاً دست مریزاد به تک تک عوامل که چه شبی ساختین برام :)
تلخی شیرین این اجرا را حتما تا مدت ها مزه مزه خواهم کرد....

- طنز تلخی داشت که بسیار سنجیده بکار برده شده بود ولی من واقعاً اون حجم از قهقهه را نمی فهمم؛ البته حتما مشکل من است... :|
بسیار عالی سرکار خانم مینای نازنین :)
۰۱ آذر ۱۳۹۷
مشکل مشترکه مینا خانم :)
۰۱ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درود ...
یکی از نمایش های خوب این روزها ..
به تمام همان دلایلی که دوستان ِ پیش از من ، در اینجا نوشته اند .
لذت بردیم و سپاسگزاریم
فرزین جان محدث، اگر تیاتر را به نام شما گرهی کور نزنیم، جفا کردیم، جفا!
به واقع این همه نقش و این همه تولید صدا از دیافراگم و این همه آمادگی بدنی و حفظ فیگورهای سحت، از توی دوست داشتنی و زلال، "زرین" محدث ساخته!

در پایان اجرا، به واقع صدا و نایی برایش نمانده بود از بس تماااام و کماااال خود را در تیاتر و صحنه حل کرده بود و عصاره جان "استیو جابز" رایحه ای مست کننده از محدث داشت..اشک و بغض پایان اجرایت، اسیدی ترین قلب را "باز" میکرد..

---------------------------------------------------------------------------------------------
از اونجایی که قبل از اجرا اطلاعاتی درباره متن و موضوع کار نمیخونم، به واسطه نظرات دوستان منتظر اجرای دیگری بودم، متفاوت با چیزی که دیدم...اما کار بسیار کار خوبی بود، بقول مهران جان رنجبر تیاتر مزخرف رو تبلیغ نکنیم و بنده هم تبلیغ کار مزخرف رو نمیکنم
متن کار و طراحی اجرا مناسب و اندازه و خوب بود، تعدد شخصیت های متن ... دیدن ادامه ›› به فراخور، خوب دست شخصیت محوری را میگرفتند و ویولنیست و طراح موسیقی های کار که با گوشی مینواخت، هم همه و همه به وحدت کار کمک کردن
بازی مهران رنجبر هم بنطر من خیلی خوب بود، و شباهت مناسبی به شخصیت جابز داشت
لباس ها رو خیلی دوس داشتم، موسیقی کار به همین ترتیب..نور مشکل خاصی نداشت
و دست آخر، طنزِ تلخِ متن، کام آدم رو تلخ واژه کمیست، بی حس میکرد..متاسفانه دیشب بسیاااار در سالن دور و اطراف ما حرف زدن و از تیکه های طنز کار قهقهه زدن که نمیذاشتن فضا کامل آدم رو با خودش به کنج دره افکارش ببره..که اگر بود بسیار تاثیرگذارتر، غرق مفهوم ساده اما مهم متن میشدیم

**خیلییی خوبه که به تیکه های طنز کار (که بسیار بجا، اندازه و بامزه بودن) بخندیم، اما اسباب تخریب اتمسفر کار رو با قهقهه زدن فراهم نکنیم.**

در آخر، دیدن اجرایی با مهمانی بس ویژه، مثل وحید جان آقاپور که خود عشق است، بسی ما را شادکام کرد
[در تمام اجرا به یاد آقای رزمجوی عزیزم و خانم اسدپور گرامی بودم، بی اغراق]

اجرایی سراسر تلخی و شیرینی
باقی بقایتان (با رفرنس به سعید عقیقی)
آقا دست مریزاد
۲۹ آبان ۱۳۹۷
ممنون از شما . بزرگوارین. بله روحمون هم بود اونجا
تا الان هم برنگشته
یکم نگرانش هستم:))
۰۱ آذر ۱۳۹۷
دیگه کم کم بریم دستشو بگیریم بیاریمش بیرون از اونجا..روح سرگردون عواقب خوبی نداره :))
۰۲ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این نمایش یک روز تمدید شد. خرید بلیت اجرای پایانی، جمعه ۲ آذر، به نویسندگی، کارگردانی مهران رنجبر و با بازی فرزین محدث، مهران رنجبر، امروز (سه شنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
محمد لهاک و مهدی (آرش) رزمجو این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خسته نباشید میگم به همه دست اندرکاران.لذت بردیم از تماشای این کارظریف. یک ایده خلاقانه بهمراه بازی های بی نقص و طراحی نور و البته یک طراحی صحنه مینیمال دست به دست هم میدن که یه اجرای جذاب به مخاطب تقدیم کنن.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روز دوشنبه ۲۸ آبان، از روزهای پایانی این نمایش، به نویسندگی، کارگردانی مهران رنجبر و با بازی فرزین محدث، مهران رنجبر، آغاز شد.
محمد لهاک و مهدی (آرش) رزمجو این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید