تیوال همایش تکانه کار آفرینی
S3 : 04:05:10
  چهارشنبه ۱۱ تا ۱۲ اسفند ۱۳۹۵
  ۰۸:۳۰
  ۴ ساعت
 بها: ۴۵,۰۰۰ تومانرویداد «تکانه کارآفرینی و کسب و کار» با حضور ۱۵ چهره برجسته در حوزه کارآفرینی، اسفندماه سال جاری در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می شود.

در تکانه کارآفرینی و کسب و کار افرادی مانند احد عظیم زاده (تاجرفرش و کارآفرین نمونه کشوری)، احمدرضا نخجوانی (مدیر عامل شرکت شاتل)، دکتر علی ربیعی (وزیر کار و رفاه اجتماعی)، دکتر علی طیب نیا (وزیر اقتصاد)، بابک بادکوبه (مدیرعامل آژانس تبلیغاتی بادکوبه)، سید محمد موسوی (کارآفرین و مدیرعامل شرکت بهداشتی فیروز) و... سخنرانی می کنند.

۱۵ سخنران تکانه کارآفرینی و کسب و کار، از افراد برجسته و فعال در این زمینه هستند که تجربیات زیادی در کارآفرینی و تبدیل کسب و کاری کوچک به یک تجارت داشته اند. آنها در یک سخنرانی کوتاه و جذاب (حداکثر ۲۰ دقیقه ای) الفبای کارآفرینی و نحوه رسیدن به اهداف یک کسب و کار را به زبان ساده شرح داده و با تعریف کردن داستان هایی از تجربیات و ایده هایی که در زندگی  شخصی و کاری خود داشته اند، تلاش می کنند ایده ها و دانسته های خود را به مخاطبان منتقل نمایند.

تکانه کارآفرینی و کسب و کار در دو نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ روزهای چهارشنبه ۱۱ اسفند و پنجشنبه ۱۲ اسفند ماه در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار می گردد و به شرکت کنندگان در آن، مدرکی معتبر از کانون کارآفرینی دانشگاه تهران و انجمن علمی دانشگاه صنعتی شریف ارایه می‌شود. در این رویداد زمان های مشخصی به منظور ایجاد ارتباط و تبادل نظر بین سخنرانان و میهمانان در نظر گرفته شده است.

شهر:
تهران

مکان

تهران، دانشگاه تهران، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، تالار فردوسی
تلفن:  ۶۱۱۱۲۸۷۱