تیوال همایش تکانه ویژه
S3 : 04:11:42
  ۱۳ تا ۲۰ اسفند ۱۳۹۵
  ۰۸:۳۰
  ۹ ساعت
 بها: ۱۱۰,۰۰۰ تومان

رویداد «تکانه ویژه» با حضور ۳۰ چهره برجسته در حوزه های گوناگون علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی، ادبی و ...  اسفندماه سال جاری در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می شود.

در تکانه ویژه، سخنرانانی مانند رضا کیانیان، میلاد دخانچی (مجری تلویزیون و مستندساز)، دکتر داوود دانش جعفری (وزیر اسبق اقتصاد)، تیمسار فرج‌الله برات‌پور (امیر خلبان، فرمانده عملیات H۳)، دکتر حمید چیت چیان (وزیر نیرو)، سیاوش صفاریان پور (مجری تلویزیون و ژورنالیست علمی)، دکتر رضا روستا آزاد (رییس سابق دانشگاه صنعتی شریف)، دکتر مهدی نوید ادهم (دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش)، احسان قایم مقامی (استاد بزرگ شطرنج) و ... در مدت زمان 20 دقیقه ای ایده ها و تجربیات خود را برای مخاطبان ارایه می نمایند.

سخنرانان تکانه ویژه، از دغدغه هایشان می‌گویند. دغدغه هایی که در طی سالها فعالیت و تجربه در حوزه های گوناگون برایشان ایجاد شده و اگر به دیگران منتقل شود، ممکن است موجب تغییرات مثبتی در جامعه گردد.

سخنرانی ها در تکانه ویژه گستره وسیعی از ایده ها را در بر می گیرد؛ به طوری که برای تمامی افراد با تخصص های مختلف کاربردی و مناسب می باشد.
تکانه ویژه در دو روز از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰ روزهای جمعه ۱۳ اسفند و جمعه ۲۰ اسفند ۹۵ در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار می گردد و به شرکت کنندگان در آن، مدرکی معتبر از کانون کارآفرینی دانشگاه تهران و انجمن علمی دانشگاه صنعتی شریف ارایه می‌شود. در این رویداد زمان های مشخصی به منظور ایجاد ارتباط و تبادل نظر بین سخنرانان و میهمانان در نظر گرفته شده است.

مکان

تهران، دانشگاه تهران، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، تالار فردوسی
تلفن:  ۶۱۱۱۲۸۷۱