تیوال نمایشگاه تیر آرت
S3 : 14:05:52
امکان خرید پایان یافته
  سه‌شنبه ۰۴ تا ۰۷ تیر
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

آرت فر تیر جشنواره هنری سرآمدی برای هنر معاصر ایران است.
این آرت فر که یک بار در سال برگزار می‌شود، قصد دارد مروری جامع بر جدیدترین دیدگاه‌های هنری و موضوعات مطرح‌ شده در کار هنرمندان ایرانی باشد. جشنواره هنر تیر با تمهیداتی از غرفه‌های نمایشگاهی گرفته تا نشست‌، بابی به کشف و بررسی صحنه هنری ایران است.

هدف آرت فر تیر معرفی خلاق‌ترین گالری‌های هنر مدرن و معاصر ایران،  شامل طیف وسیعی از رشته‌های هنری معاصر است. مجموعه‌داران کارکشته و علاقه‌مندان تازه‌کار می‌توانند زیر یک سقف از مجموعه‌ وسیعی از گالری‌های ایرانی بازدید کنند، نشریات هنری را ببینند و در نشست‌ها شرکت کنند. در تیر ماه ۱۳۹۷، ۶۰۰۰ نفر از اولین آرت فر تیر بازدید کردند.

» مشاهده سایت تیرآرت

» این رویداد ۴ تا ۷ تیر ۱۳۹۸ در طبقه ۶ پردیس چارسو برگزار می‌شود.

» گالری‌های  ۰۰۹۸۲۱، اُ، اثر، اعتماد، امروز (اصفهان)، ای جی، ایرانشهر، این/ جا، پیرسوک (شیراز)، دستان، راه ابریشم، شیرین، طراحان آزاد، محسن، نیان، والی، هدایت، هما و پروژه کیوریتوریال بادگیر در آن شرکت دارند.

» علاقه‌مندان با تهیه بلیت می‌توانند در روزهای ۴ تا ۶ تیر از ساعت ۱۵ تا ۲۱ و روز ۷ تیر ساعت ۱۵ تا ۲۰ می‌توانند از این رویداد بازدید کنند.

شهر:
تهران

مکان

خیابان جمهوری، تقاطع خیابان حافظ، بازار چارسو، طبقه ششم بازار چارسو
تلفن:  ۶۱۷۲۱۲۶۱


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خیلی خوب بود که تعدادی از گالری ها آثار هنرمندانشان را ارائه داده بودند و کاش تعداد گالری ها بیشتر بود ،دیدن انواع آثار هنری اعم ار نقاشی ،طراحی ، مجسمه و کانسپچوال آرت و عکاسی برای هنرمندان و هنردوستان خالی از لطف نیست .
سحر لیلی ئیون، شکوه حدادی، اشکان غفاری و نیلوفر پیری این را خواندند
بامداد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید