تیوال فیلم غریبه کوچک
S3 : 15:09:06
خرید بلیت
۱۵,۰۰۰ تومان
  پنجشنبه ۲۲ آذر
  ۱۸:۰۰
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: لنی آبراهامسون
:دامنال گلیسون، روث ویلسون، شارلوت رمپلینگ و ویل پولتر

آبراهامسون پس از سه سال از فیلم بسیار تحسین شده خود یعنی «اتاق» با یک فیلم وحشت و اقتباس از رمان مشهور سارا واترز، بازگشته است. اتاق فیلم چهارم او کاندید ۴ اسکار شد و حتی در میان ۲۵۰ فیلم مهم تاریخ سینما از نظر مخاطبان IMDB قرار گرفت. اتاق رگه‌های زیادی از وحشت و دلهره را در خود جای داده بود اما این بار نیز فیلمش که فضای مرموزی دارد همان ریشه‌ها را در خود جای داده است. آلان زیلبرمن منتقد واشنگتن پست معتقد است آبراهامسون در مقام یک کارگردان می‌تواند تنها ناظری باشد و ما را در فضاهای پیش فرضی که ژانر وحشت دارد رها کند اما او از نگاه ما آشنایی زدایی می‌کند و ما را غرق در فضای دیگری می‌کند و به نظرم این حتی به نفع خودماست و ارزشش بیشتر است. 

فیلم داستان پزشکی است که برای درمان یک بیمار به خانه قدیمی خانواده آیرس که بیش از 2 قرن قدمت دارد، فراخوانده می‌شود. اما با گذر زمان متوجه تغییراتی مرموز شده و سرنوشت او با سرنوشت این خانواده به یکدیگر پیوند می‌خورد…

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

شهر:
تهران

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵