آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم‌تئاتر اتاق ورونیکا
S3 : 13:42:49 | com/org
خـریــــد
٪۳۰ تخفیف
۲ ساعت
بها: ۱۰,۰۰۰ تومان
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
چقدر خوشحالم که موفق شدم این فیلم تئاتر رو ببینم....اجرایی به غایت جذاب و خیره کننده و پر از غافل گیری...😍طراحی صحنه و لباس خوب کارگردانی و متن کم نقص موسیقی جذاب، بازی های خوب اما از این میان بازی خانم بهناز جعفری به نظرم بسیار چشمنواز بود ....خسته نباشید به آقای رضا ثروتی بی صبرانه منتظر دیدن آثار جدیدشون شدم...
این فیلم تئاتر رو خریدم ولی فرصت نشد ببینمش :) نمیشه ببینم ؟ باید بخرم دوباره ؟
پنج تومن بدین دوباره امکان خرید هست
۱۷ شهریور
مهسا پولادین
پنج تومن بدین دوباره امکان خرید هست
ممنون
۱۹ شهریور
گروه همیاری
درود بر شما همانطور که خانم پولادین گفتند روش سیستماتیک و اصولی آن خرید دوباره (شامل ۵۰٪ تخفیف) است. اما اگر مایلید به ما ایمیل بزنید تا به صورت رایگان یک هفته برای شما تمدید شود.
سپاسگزارم، به شکل سیستماتیک و اصولی اقدام می‌کنم :) ولی از لطف و توجه شما ممنونم
۱۹ شهریور
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آخرین تئاتری که دیدم نمایش بچه بود،در این پنج ماهی که هیچ اجرایی ندیدم،خیلی دلم تنگ شده بود.تا اینکه فیلم تئاتر اتاق ورونیکا رو دیدم.فوق العاده بود و رضا ثروتی مثل همیشه یه اثر درخشان ارائه داده.نمایشنامه رو خریدم و خوندم.کاملا به متن وفادار بود.یه نمایشنامه عالی،اجرا عالی،صحنه و موسیقی عالی،بازیگران عالی.و افسوس میخورم چرا نتونستم این نمایش رو روی صحنه ببینم.پیشنهاد می کنم ببینید
راستش این مدت کرونایی فیلم تئاتر ندیدم انگار که در غیاب معشوق به رقیب پناه ببری دیروز دیگه طاقت نیوردم وقتی برای فرو رفتن در صندلی و لحظه ای که صحنه تاریک منو با خودش به ناکجا ببره دلم یه ذره شد به فیلم تئاتر پناه بردم و خوب قرعه فال از خوش شانسیم به این کار افتاد.
اولین حسم بعد تماشای فیلم تاسف برای خودم بود که این تئاتر رو از دست دادم هی بهمن اون سال رو مرور میکردم که کجا بودم و چرا این اجرا رو ندیدم. بعد افسوسم دو چندان شد که چه قدر جای این سبک کارهای قوی در تئاتر امروزمون خالیه در این مدت زمان کم از کجا به کجا رسیدیم.
سحرجان چقدر احساس من بعد از دیدن فیلم تئاتر این اجرا متفاوت بود و احساس کردم چیز زیادی از دست ندادم (کمااینکه همان زمان هم به دلایل مشابه اجرارو ندیدم) و اگر اجرای زنده رو دیده بودم، براش یک نقد بلند بالا می نوشتم :))
به ویژه که من از اتاق ورونیکا دو اجرای دیگه از دوگروه متفاوت دیدم و به نظرم قیاس مشخصی رو میشه دراین باره داشت.
با این حال به نظرم اگر محتوای غافلگیری و متن خوب رو ازش کم کنیم چیز زیادی از این اجرا باقی نمی مونه ... لااقل از نظرمن بازیها وکارگردانی بسیار ضعیف بود..
میثم هنزکی
اصصصصصلا محمد جواد !!! هر چقدر یه تئاتر رو بیشتر دوست داشته باشم این میل به ندیدن فیلم تئاترش بیشتره برام ! احساس اون صحنه پایانی و اون رورانس با شکوه رو چطور میشه از طریق فیلم تئاتر دریافت ...
درود
آقا یه دونه دوست دارم کفایت نمی‌کرد
هزاران دوست‌دارم نثار کامنت شما
محسن جوانی
درود آقا یه دونه دوست دارم کفایت نمی‌کرد هزاران دوست‌دارم نثار کامنت شما
مخلص آقا محسن جوانی عزیز
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
وقتی تئاتری تا این حد زیبا را به صورت آنلاین دیدم، بیش از پیش به این حقیقت پی بردم که هنر بی انتها زیبا، پویا و همواره زنده است.