آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کارگاه آنلاین انیمیشن فیلشاه و انیمیشن روبی و جوجه‌ها
S3 : 00:02:57 | com/org
۲۸ تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۱«مدرسه هنری ویستا» با هدف تربیت نیرو کار ماهر در حوزه صنعت انیمیشن از فروردین‌ماه ۱۴۰۰ فعالیت را آغاز کرد. فراگیر کردن دانش تولید انیمیشن در بین جوانان و نوجوانان ایرانی که می‌خواهند آینده شغلی مناسبی در این صنعت دانش بنیان داشته باشند از دیگر اهداف مدرسه هنری ویستا است. این آموزشگاه توسط دو شرکت خصوصی بزرگ انیمیشن‌سازی کشور راه‌اندازی شده است. «گروه هنرپویا» سازنده انیمیشن‌های سینمایی شاهزاده روم، فیلشاه و بچه زرنگ، پرفروشترین و پرمخاطبترین انیمیشن‌های سینمایی ایران و «گنبدکبود» خالق سریال روبی و جوجه‌ها و انیمیشن کوتاه استریپی، اولین انیمیشن ایرانی پذیرفته شده در لیست اسکار، بنیانگذاران این آموزشگاه می‌باشند.

مزیت رقابتی این مدرسه هنری، آموزش کاربردی انیمیشن‌های دو بعدی و سه بعدی به هنرجویان جهت آمادگی برای ورود به صنعت پویانمایی و همچنین امکان اشتغال به کار هنرجویان برتر بلافاصله پس از گذراندن دوره‌ها در مجموعه‌های هنرپویا، گنبدکبود و چند مجموعه انیمیشن‌سازی دیگر است.

این آموزشگاه همچنین در جهت انجام رسالت‌های اجتماعی خود برای حمایت از نوجوانان و جوانان با استعداد ایرانی اقدام به بورسیه بخشی از داوطلبان آموزش انیمیشن، از سراسر کشور می‌کند. اولین گروه از هنرجویانی که می‌توانند از بورسیه این مدرسه استفاده کنند از بین مخاطبان مستعد کارگاه‌های فیلشاه و روبی و جوجه‌ها انتخاب می‌شوند.

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید