آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نهمین جشنواره تئاتر ثمر
S3 : 01:41:59 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
زمان برگزاری نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به تعویق افتاد. | عکس کرونا نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر را به تعویق انداخت زمان برگزاری نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به تعویق افتاد.
  کرونا نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر را به تعویق انداخت  زمان برگزاری نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به تعویق افتاد. به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی این جشنواره، دبیرخانه جشنواره ثمر با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: قرار بود این جشنواره ۹ الی ۱۸ اسفند ماه در عمارت نمایشی نوفل لوشاتو برگزار شود اما به دلیل شرایط پیش آمده و اهمیت سلامتی گروه ها و تماشاچیان که این روزها در پی شیوع ویروس کرونا دچارش هستیم ، برگزاری این جشنواره به تعویق می‌افتد.   متن بیانیه به شرح ذیل است: به نام خدا تلخی های هزار و سیصد و نود و هشتمین سال خورشیدی گویا قصد ...
دیدن ادامه ››

 

کرونا نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر را به تعویق انداخت 

زمان برگزاری نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به تعویق افتاد.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی این جشنواره، دبیرخانه جشنواره ثمر با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: قرار بود این جشنواره ۹ الی ۱۸ اسفند ماه در عمارت نمایشی نوفل لوشاتو برگزار شود اما به دلیل شرایط پیش آمده و اهمیت سلامتی گروه ها و تماشاچیان که این روزها در پی شیوع ویروس کرونا دچارش هستیم ، برگزاری این جشنواره به تعویق می‌افتد.

 

متن بیانیه به شرح ذیل است:

به نام خدا

تلخی های هزار و سیصد و نود و هشتمین سال خورشیدی گویا قصد رخت بربستن از حال و روز ما ندارد. دیگر به خبرهای ناگهانی بد عادت کرده ایم. کمتر صبحی را با دلخوشی بیدار شدیم و کمتر شبی را با آرامش به خواب رفتیم.

این بار اما مهمان ناخوانده ای به جان مان افتاده که نه مرد میشناسد و نه نامرد، نه راست میشناسد و نه چپ و فعلا مستقیم می تازد به سوی سلامت همه مان.

بی شک در این میان مهمترین وظیفه، حفظ آرامش و تلاش برای کنترل شرایط است. تمام بار این زحمات بر عهده مسئولین نیست و هر ایرانی وظیفه پیشگیرانه در این مسیر دارد. از یک دست ندادن ساده تا شاید عدم برگزاری یک جشنواره جذاب.

بر همین اساس دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر در راستای حمایت از سلامت تماشاگران، اعضای گروه های شرکت کننده و جلوگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا، پس از جلسه مدیران تصمیم به تعویق انداختن جشنواره در اسفند ماه سال جاری نموده است. طبیعی ست با توجه به تلاش های مسئولین و روند کنترل این بیماری، زمان دیگری برای برگزاری نهمین دوره جشنواره اعلام خواهد شد.

نهمین جشنواره تئاتر ثمر با پایبندی به شعار هویت ثمره تئاتر تلاش دارد تا هویت ایران و ایرانی را در عرصه ملی نمایان سازد. امید که این کمترین تلاش اهالی هنر و تئاتر، قدمی در مسیر رهایی از این روزهای تلخ باشد.

با احترام

دبیرخانه نهمین جشنواره تئاتر ثمر

رضا دادویی (دبیر نهمین جشنواره تئاتر ثمر) 

حامد شفیع خواه (مدیر اجرایی نهمین جشنواره تئاتر ثمر ) 

محمدرضا ژیان (مدیر جشنواره تئاتر ثمر )

 

نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر با دبیری دکتر رضا دادویی، که ابتدا قرار بود این جشنواره از مورخه ۹ الی ۱۸ اسفند ماه در عمارت نمایشی عمارت نوفل لوشاتو برگزار شود حال با وضعیت پیش آمده به سال بعد موکول شد.

 

امیر مسعود و امیرمسعود فدائی این را خواندند
میم سردلی و شاهین این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام
خوشحال می شویم به دیدار ما بیایید. #گروه_هنری _استوا #عادل_دولتشاهی #محمد_طاهری
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
و بالاخره اولین کار ثبت شده به اسم خودم در تیوال....
تبریک میگم، ایشالا خدمت برسیم...
۰۵ اسفند ۱۳۹۸
خیلی ممنونم آیدا جان...سلامت باشی و خوب و موفق
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
بله به خاطر کرونا جشنواره رفت برای سال بعد
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در آستانه برگزاری نهمین دوره جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» از پوستر و شعار این دوره رونمایی شد. | عکس رونمایی از پوستر و شعار نهمین جشنواره تئاتر ثمردر آستانه برگزاری نهمین دوره جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» از پوستر و شعار این دوره رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره، در آستانه برگزاری نهمین دوره جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» از پوستر و شعار این دوره با عنوان «هویت، ثمره ی تئاتر» رونمایی شد.پوستر نهمین دوره جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» را یاسمن تاوه طراحی کرده است. علاقه مندان به تهیه بلیط نمایش های این رویداد فرهنگی و هنری میتوانند از ساعت ۱۲ روز دوشنبه مورخه پنجم اسفند ماه به سایت تیوال مراجعه و خریداری کنند.یادآور می‌شود، نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از ۹ تا ۱۸ اسفند سال جاری به دبیری رضا دادویی در تماشاخانه عمارت نوفل‌لوشاتو برگزار می‌شود.
دیدن ادامه ››

به گزارش روابط عمومی جشنواره، در آستانه برگزاری نهمین دوره جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» از پوستر و شعار این دوره با عنوان «هویت، ثمره ی تئاتر» رونمایی شد.

پوستر نهمین دوره جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» را یاسمن تاوه طراحی کرده است.
 علاقه مندان به تهیه بلیط نمایش های این رویداد فرهنگی و هنری میتوانند از ساعت ۱۲ روز دوشنبه مورخه پنجم اسفند ماه به سایت تیوال مراجعه و خریداری کنند.

یادآور می‌شود، نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از ۹ تا ۱۸ اسفند سال جاری به دبیری رضا دادویی در تماشاخانه عمارت نوفل‌لوشاتو برگزار می‌شود.امیرمسعود فدائی، امیر مسعود و ژوآن این را خواندند
محمد لهاک این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اسامی آثار بخش مهمان نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر اعلام شد. | عکس اسامی آثار بخش مهمان نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر اعلام شد.
به گزارش  روابط عمومی جشنواره تئاتر ثمر، ۴ گروه به‌عنوان گروه های مهمان در مورخه  ۱۰ الی ۱۳ اسفند ماه سال جاری در نهمین جشنواره دانشجویی و  مردمی تئاتر ثمر به اجرای نمایش می پردازند. روابط عمومی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به نقل از دبیرخانه این جشنواره تصریح کرد جدول اجراهای گروه‌های شرکت کننده در این جشنواره به زودی اعلام خواهد شد. اسامی گروههای مهمان به شرح ذیل است:۱. هیاهو در خفقان / اشگان آبگون۲. خاکستر به خاکستر / نیکا کریمی۳. سوء قصدهایی به زندگی آن زن / حنانه جعفری نژاد۴. رویاهای آبی مردان صلیب سرخ / صمد رحیمیگفتنی ست نهمین جشنواره دانشجویی ...
دیدن ادامه ››

به گزارش  روابط عمومی جشنواره تئاتر ثمر، ۴ گروه به‌عنوان گروه های مهمان در مورخه  ۱۰ الی ۱۳ اسفند ماه سال جاری در نهمین جشنواره دانشجویی و  مردمی تئاتر ثمر به اجرای نمایش می پردازند.

روابط عمومی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به نقل از دبیرخانه این جشنواره تصریح کرد جدول اجراهای گروه‌های شرکت کننده در این جشنواره به زودی اعلام خواهد شد.

اسامی گروههای مهمان به شرح ذیل است:

۱. هیاهو در خفقان / اشگان آبگون
۲. خاکستر به خاکستر / نیکا کریمی
۳. سوء قصدهایی به زندگی آن زن / حنانه جعفری نژاد
۴. رویاهای آبی مردان صلیب سرخ / صمد رحیمی
گفتنی ست نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به دبیری دکتر رضا دادویی از ۹ لغایت ۱۸ اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در عمارت نمایشی نوفل لوشاتو برگزار می‌شود.

امیرمسعود فدائی و ژوآن این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عکاسان راه یافته به بخش مسابقه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر معرفی شدند. | عکس عکاسان راه یافته به بخش مسابقه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر معرفی شدند.
دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر، ضمن تشکر فراوان از استقبال بالای عکاسان تئاتر ایران که در بخش مسابقه عکاسی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر ثبت نام نموده اند، اسامی ۱۷ عکاس منتخب در مرحله ی اول را اعلام کرد.به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر ثمر، از میان ۸۵ عکاس که ثبت نام و آثار خود را ارسال نمودند، دبیرخانه جشنواره پس از ارزیابی آثار، ۱۷ عکاس را برای حضور در بخش عکاسی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر انتخاب نمود.لیست عکاسان منتخب برای حضور بدون اولویت :۱. مریم هاشمی۲. نیلوفر جوانشیر۳. مریم جعفری۴. پرتو جغتایی۵. حمید رضایی۶. مریم رحمانی۷. ...
دیدن ادامه ››

دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر، ضمن تشکر فراوان از استقبال بالای عکاسان تئاتر ایران که در بخش مسابقه عکاسی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر ثبت نام نموده اند، اسامی ۱۷ عکاس منتخب در مرحله ی اول را اعلام کرد.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر ثمر، از میان ۸۵ عکاس که ثبت نام و آثار خود را ارسال نمودند، دبیرخانه جشنواره پس از ارزیابی آثار، ۱۷ عکاس را برای حضور در بخش عکاسی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر انتخاب نمود.
لیست عکاسان منتخب برای حضور بدون اولویت :
۱. مریم هاشمی
۲. نیلوفر جوانشیر
۳. مریم جعفری
۴. پرتو جغتایی
۵. حمید رضایی
۶. مریم رحمانی
۷. زهره ضیائی
۸. فاطمه معینی
۹. لیلا محرم پور
۱۰. هانیه یزد خواستی
۱۱. شیدا شکوهی
۱۲. ثنا آور
۱۳. عطیه خوشرفتار
۱۴. فاطمه یزدانی
۱۵. دلناز طلاکوب
۱۶. مریم اصلانی
۱۷. سارا راژ

عکاسان نامبرده پس از صدور کارت عکاسی، مجاز به حضور در بخش مسابقه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر می باشند.
گفتنی است نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از  ۹ لغایت ۱۸ اسفند ماه سال جاری به دبیری دکتر رضا دادویی در تماشاخانه عمارت نوفل لوشاتو برگزار می گردد.

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید