تیوال کنسرت رامین بهنا و سیاوش امامی - ایران
S3 : 09:42:15
  یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
  ۱۵:۳۰
  ۴۰ دقیقه

علاقمندان می توانند بلیت ورودی این برنامه را در محل اجرا تهیه نمایند.

رامین بهنا نواختن پیانو را إز ٧ سالگی آغاز کرد ، و بعدها هارمونی کنترپوآن و آهنگسازی را نزد مهران روحانی کار کرد و در رشته موسیقی إز دانشگاه هنر تهران فارغ التحصیل شد. در سال ١٣٧٥ گروه آویژه را تشکیل داد و دوره جدیدی را در موسیقی تلفیقی با این گروه پایه گذاری کرد و با این گروه دو آلبوم نخستین و آویژه ساخت. او همچنین سرپرست گروه راز شب بود و آلبوم دارقالی و زیبازی را با این گروه تولید کرد.
رامین بهنا برای بیش إز ٦٠ فیلم کوتاه و بلند وتلویزیونی و سریال موسیقی ساخته و حدود ١٠ آلبوم موسیقی در کارنامه خود دارد و همچنین کنسرتها و اجراهای متعدد. در سال٨٥ گروه بهنا (Behna ensemble) را تشکیل داد  که تاکنون این گروه فعال میباشد.

سیاوش امامی دانش اموخته گرافیک، اهنگساز و سرپرست گروه میوت ایجنسی می باشد که با این گروه دو البوم بنامهای تجربه اول (١٣٨٣) و تجربه دوم(١٣٨٨) را روانه بازار نموده است. وی همچنین با همکاری امیر توسلی و اهنگسازی در بیش از ١٥ فیلم و سریال را درکارنامه خود دارد.
از دیگر فعالیت های وی می توان به همکاری با رامین بهنا و فرشاد رمضانی(میکس و مستر و جلوه های صوتی البوم دگردیسی ١٣٩٣) ، هومن جاوید و… برپایی نمایشگاه عکس و پرفورمنس فراموشی ایرنه در گالری محسن و همکاری با کالین بیس نوازنده بیس گروه کمل در سال ١٣٩٢ اشاره کرد. در حال حاضر سیاوش امامی و کالین بیس مشغول تولید البوم سوم میوت ایجنسی هستند.

روزهای تعطیل گالری: شنبه

 

مکان

تهران، خیابان کارگر شمالی، ضلع غربی پارک لاله
تلفن:  ۸۸۹۶۳۲۰۰-۸۸۹۵۱۹۶۵