تیوال | نیلوفر درباره نمایش امشب اینجا: روزهای جدید هم باز شده اما انگار هیچ تخفیفی قرار نیست
S3 : 06:50:52
نیلوفر
درباره نمایش امشب اینجا i
روزهای جدید هم باز شده اما انگار هیچ تخفیفی قرار نیست اضافه بشه!! وفاداری، پلاسی چیزی...تخفیف روزهای اول هم که فقط به یک روز تقلیل یافته..

راستی بازیگران بالاخره چند نفرن؟! سه نفر؟! عکس آقای مولانیا چی میگه؟!
اصلا خانم به نظر من اگر چرمشیر در کاری به عنوان تدارکات هم بود کارو نبینی ضرر که نکردی هیچ کلی هم سود میکنی ...
مختلف الاضلاع
سوفوکل : ممد چقدر مینویسی .
۱۸ شهریور
نیلوفرجان، اول یه آقای دیگه بود توی بازیگران (که یادم نیست چه کسی بود!) بعد حذف شد. فکر کنم جواد مولانیا جایگزین شدن و همین چهار بازیگر درسته.
۱۸ شهریور
عه!
صبح پوسترش عکس سه تا خانم داشت فقط!
۱۸ شهریور
علی جان تجربه ثابت کرده به تجربت اعتماد کنم!!
(اما..گاهی کمبود نمایش،سر رفتن حوصله، وسوسه شدن برای دبل زدنِ نمایشای ایرانشهر و... باعث میشه تن به تماشای بعضی نمایشا بدم:( )
۱۹ شهریور
صبا جون،منم یه تصویر محوی یادمه اما وقتی مث مریم جون پوستر و خلاصه رو دیدم فکر کردم اشتباه کردم..
۱۹ شهریور
دوستان عزیز، به زودی تخفیف وفاداری اعمال خواهد شد.
خوشحال می شم به تماشای اجرای ما بنشینید.
با مهر و دوستی
مژگان خالقی
۱۹ شهریور
در مورد چرمشیر،کاملا با Ali جان موافقم
با تشکر از برنامه ی خوبتون
۱۹ شهریور
مرسی خانم خالقی.. ❤

با تشکر از دایه..
۱۹ شهریور
با تشکر از مژگان جان خالقی،دوتا سوال داشتم که امیدوارم خانم خالقی عزیز با سعه ی صدر جواب بدن،یکی اینکه علت دراماتورژی متنشون توسط جناب چرمشیر برام جای سواله و یکی اینکه علت استفاده از ترلان پروانه برام جای تعجب،چون فکر کنم خانم خالقی خودشون هم میدونند ... دیدن ادامه » که بازیگران با استعداد و خوبی توی تاتر داریم که نیاز به استفاده از ترلان پروانه نباشه،به شخصه جدا از اسم جناب چرمشیر عزیز که برام دافعه ایجاد می‌کنه،اسم ترلان جان بجز دافعه باعث میشه حتی به اون نمایش فکر هم نکنم،این انتخاب خانم خالقی برام خیلی سوال برانگیز شده و صدالبته ناامید کننده.
۱۹ شهریور
دایه جان یه متن اینجایی ، این زمانی و این زبانی نوشته را چه کارست با دراماتورژی ؟، من که نمیدونم شاید هم به احتمال زیادمن معنی درامانورژیو نمیدونم اگر میدونید راهنمایی کنید ( واقعا پرسیدما طعنه ای نیست به کسی ،چون دیدم جاهای دیگر که نویسنده ، متن خودش ... دیدن ادامه » را دراماتورژی کرده که بازم نفهمیدم ...)
۱۹ شهریور
نیلوفر خانم این دلایلی که گفتی خیلی مواقع برای منم صادقه به امید اینکه کار خوبی ببینید برای ما بنویسید ما هم ترغیب به دیدن شیم
ضمن اینکه من واقعا تجربه زیادی در دیدن نمایش ندارنم قدمتی طولانی و تعدادی بسیار کم ...
۱۹ شهریور
با توجه به اعمال تخفیف وفاداری و مشخص شدنِ بازیگر چهارم خواستم پست رو پاک کنم اما دیدم سوالات دایه و علی جان، بی جواب موندن..لذا پاک کردن پست رو مودبانه ندیدم.. :))
۲۰ شهریور
ممنون نیلوفر خانم از جانب من مشکلی نیست هر موقع صلاح دیدید پاک کنید .
۲۰ شهریور
نه از سرِ تعارف نگفتم.. خودم هم دوست دارم جواب رو بدونم..با توجه به اینکه اجرا هنوز شروع نشده شاید بهتر باشه این پست بمونه..:))
جالب میشد اگه خانم خالقی هم نظرشون رو راجع به دراماتورژی میگفتن..
۲۰ شهریور
نیلوفر جان در ایران دراماتورژ به اشتباه به کسی می گن که متن رو بازنویسی کرده یا مشاور بوده حتا بسیاری اسم خودشون رو دراماتورژ هم می زنن که این نادرسته. دراماتورژ در کمپانی های بزرگ دنیا از مرحله ی پیشنهاد متن حضور داره و برای هر فصل به کمپانی نمایشنامه ... دیدن ادامه » ی مناسب رو پیشنهاد می ده و در فرآیند اجرا هم حفره های متن و تمرین رو که مبتنی بر بافت فرهنگی، سیاسی، روانشناختی و یا اجتماعی است پر می کنه. دراماتورژ صرفا مشاور نیست یک متخصص و کارشناسه که زمینه های تاریخی، اقلیمی و اجتماعی و دیگر زمینه ها رو بررسی و پیوندش با جامعه ای که در اون اجرا می شه رو تقویت می کنه. دراماتورژ فکر آنالیزور در فرآیند تمرین هم هست.
ببخشید که تند و پراکنده نوشتم. در حال set up نور هستیم، فرصتی شد گفتم گپ مون نیمه تمام نمونه :)
۲۱ شهریور
مرسی خانم خالقی عزیز که پاسخ دادید..
براتون اجرای خوب با صندلی های پر آرزو میکنم :)❤❤
۲۱ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید