آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | محمد جواد درباره نمایش فاصله: میخوام گله و شکایت نکنم ولی نمیشه گویا. چرا تا 7-8 دقیقه بعد از شروع
S3 : 13:39:14 | com/org
محمد جواد
درباره نمایش فاصله i
میخوام گله و شکایت نکنم ولی نمیشه گویا.
چرا تا 7-8 دقیقه بعد از شروع نمایش باید اجازه ورود داده بشه؟
و قشنگی داستان اونجاییه که خانمی 8 دقیقه بعد از شروع نمایش وارد سالن میشن ، آهسته میان و ردیف 2 میشینن ، بعد از 10 ثانیه پا میشن و از راهی که اومدن برمیگردن و زیر لب میگن که نمایش رو اشتباه اومدم !!!!! ینی مسئولین سالن به خودشون زحمت چک کردن بلیط هم نمیدن؟؟؟ اگر انقدر کار سختیه من حاضرم 3 روز در هفته به صورت رایگان بیام اونجا و بلیط چک کنم. اینطوری حداقل برای امواتم خدابیامرزی میگیرم از مردم.

در مورد خود نمایش هم باید بگم که متن تکراری داشت.پرداختش هم جدید و تازه نبود.میدونم که کار در حد دانشجویی بود ، اما خب متاسفانه نبود دکور ، گریم و طراحی لباس از کیفیت کار کم کرده بود.
بازی خانم ها از آقایان بهتر بود.فضای شاعرانه ای که قرار بود با خوندن اشعار اساتیدی چون ابتهاج ساخته بشه ، متاسفانه برای ... دیدن ادامه ›› من ساخته نشد.
و در آخر اگر نمایشنامه قوی و پرداختش درست باشه ، به حساب کار دانشجویی میشه از دکور و گریم و مابقی چیزها کمی چشم پوشی کرد.
پس براتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که در کارهای بعدی متن های بهتری رو برای اجرا انتخاب کنید.
درود
مشکل نورپردازی رو حل کرده بودن؟
ولی خدایی صدای خواننده که آخرش خوند گوش رو اذیت نمی‌کرد (تنها نکته مثبت) و اینکه به نظرم جای اجرایی داشجویی توی جشنواره و محیط دانشگاست نه سالنی که بلیط می‌فروشه حرفه‌ایه.
۱۸ آبان ۱۳۹۸
بله محسن جان حل شده بود . نور مشکلی نداشت.
با نظرتون در مورد صدای خواننده هم موافقم :)
۱۸ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید