آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | «قصر موروثی خاندان فرانکنشتاین» به روی صحنه رفت
S3 : 01:22:34 | com/org
نمایش قصر موروثی خاندان فرانکنشتاین | «قصر موروثی خاندان فرانکنشتاین» به روی صحنه رفت | عکس

نمایش «قصر موروثی خاندان فرانکنشتاین» به کارگردانی آتیلا پسیانی شامگاه پنجشنبه ۱۶ آبان ماه با استقبال قابل‌توجه مخاطبان اجرای عمومی خود را در تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرد.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «قصر موروثی خاندان فرانکنشتاین» به کارگردانی آتیلا پسیانی و با بازی رامبد جوان، خسرو پسیانی، ستاره پسیانی، اصغر پیران، نوید جهان زاده، روح اله حقگوی لسان، سیما خوشنویس، ‌علی شادمان، ناز شادمان، مهدی صدر و فاطمه نقوی شامگاه پنجشنبه ۱۶ آبان ماه در حالی با استقبال مخاطبان اجرای عمومی خود را آغاز کرد که گنجایش تعریف‌شده سالن استاد سمندریان برای این نمایش بیش از سیصد و چهل مخاطب می‌باشد و هم‌اکنون نیز بیش از هزار مخاطب چهار اجرای نخست را پیش خریده کرده‌اند.

شایان‌ذکر است آتیلا پسیانی با نمایش «دیابولیک رومئو و ژولیت» با سی هزار مخاطب رکورددار پرمخاطب‌ترین نمایش در این مجموعه تئاتری است.
 
نمایش «قصر موروثی خاندان فرانکنشتاین» ساعت ۱۹ در سالن استاد سمندریان به مدت یک ساعت و بیست دقیقه به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال صفحه تماشاخانه ایرانشهر مراجعه کنند.

۱۸ آبان ۱۳۹۸