تیوال تئاتر | اخبار | نمایش «مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن» با حضور دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی افتتاح شد
S3 : 03:39:11
نمایش مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن | نمایش «مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن» با حضور دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی افتتاح شد | عکس

آیین افتتاح نمایش «مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن» به نویسندگی و کارگردانی فرانک فروتن با حضور دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی استاد و پژوهشگر تئاتر در عمارت نوفل لوشاتو برگزار شد.

کارگردان اثر ضمن تقدیر از حضور ایشان در افتتاحیه، اجرای نمایش «مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن» را به این استاد دانشگاه تقدیم کرد.
ایشان پس از تماشای اثر در حضور پرشور مخاطبان گفت: «من فرانک فروتن را یک استعداد درخشان در عرصه  هنرهای نمایشی ارزیابی می کنم.»
نویسنده کتاب درآمدی بر نمایشنامه شناسی، سبک نگارش فرانک فروتن را تکان‌دهنده‌تر از یاسمینا رضا اما در همان حال و هوا دانست و نوید از ظهور نمایشنامه‌نویس زنی داد که از روابط روزمره انسانی میتواند درامی تاثیر گذار خلق کند.
ایشان به مخاطبان این اثر گفت:«من تا به امروز با ایده‌ی کارگردان_نویسنده مخالف بودم چرا که معتقدم کارگردان باید چیزی به متن بیافزاید اما امروز  بر صحنه یک اثر موفق دیدم.  فروتن در مقام کارگردان آورده ای جدید بر متن خویش افزوده است. ما دراین نمایش شاهد اجرایی خلاقانه و دارای ایده ای نو هستیم.»
ایشان ضمن اشاره به بازی های روان و تاثیر گذار بازیگران این نمایش، برای این گروه به سرپرستی فرانک فروتن که خود دانش آموخته نمایش در مقطع کارشناسی ارشد است آرزوی فعالیتی مستمر داشت و ابراز امیدواری کرد که از این کارگردان شاهد اجراهای تاثیرگذار بیشتری باشیم.

۲۴ فروردین ۱۳۹۸

عکس‌های وابسته

نمایش مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن | نمایش «مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن» با حضور دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی افتتاح شد | عکس