تیوال تیوال
S3 : 21:31:15
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
۱۳ مرداد ۱۳۹۳
سهیلا اخوان این را خواند
سیامک قلی زاده، محمد عسگری، میلاد مجرد، علی سیمایی، hani ye.zahed، سعید شفیعی، تبسم استاد، زلال احمدیان، رعنا جمالی، hanieh kh، علی اصغر شیرازیان و علی ژیان این را دوست دارند

استارتاپ گرایند چیست؟
استارتاپ گرایند یک برنامه در راستای تقویت ارتباط کارآفرینان و موسسان کسب و کار های نوپا (استارتاپ ها) در فضای کارآفرینی با رویکرد وب و تکنولوژی است.

این جنبش با هدف آموزش، تشویق و الهام گیری و ارتباط سازی کمک می نماید تا ذینفعان حاضر در اکوسیستم استارتاپی شهر های مختلف با یکدیگر در ارتباط بود و از تجربیات هم بیاموزند. این برنامه پس از گذشت چهار سال از زمان شروع، اکنون در اغلب شهرهای معتبر دنیا توسط نمایندگان منطقه ای برگزار شده و بیش از ۷۵۰۰۰ نفر عضو از کشور های مختلف دارد و اعتبار جهانی آن به حدی رسیده که شرکت Google با حمایت های خود به همکاری با آن پرداخته است.

گفتگوی میلاد صابری با محمد عمرو آبادی در اولین رویداد استارتاپ گرایند تهران اولین رویداد استارتاپ گرایند در تهران

این برنامه با برگزاری رویداد های ماهانه در بیش از هشتاد شهر دنیا از موسسـین موفق استـارتاپ ها و کسب و کارهای مبتنی بر وب و فن آوری دعوت می نماید تا طی یک مصاحبه یک ساعته در فضایی کاملا دوستانه داستان، کسب و کار و زندگی حرفه ای خود را با حاضرین سهیم شده و از چالش ها و موفقیت های خود سخن بگویند. پس و پیش از هر مصاحبه بستری فراهم است که میهمانان ضمن گفتگوی آزاد انفرادی با یکدیگر آشنا شده و از کارها و پروژه های خود جویا شوند و نت ورک ایجاد کنند. از جمله ویژگی هایی که به رشد و گسترش این رویداد کمک نموده ضبط و ارسال ویدئویی تصویر برگزاری بر روی سایت جهانی استارتاپ گرایند و شبکه های ویدئویی است بطوریکه علاقمندان میتوانند از هر کجای دنیا به تماشای مصاحبه با کارآفرینان شهرهای مختلف دنیا نشسته و از تجربیات و درس های آموزنده آن جهت راه اندازی کسب و کار خود بهره ببرند.

سایت ... دیدن ادامه » جهانی استارتاپ گرایند: www.startupgrind.com/tehran

سایت استارتاپ گرایند تهران: www.startupgrindtehran.ir

استارتاپ گرایند یک رویداد و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ هاست که در بیش از 80 شهر دنیا از جمله تهران اجرا می شود. در این رویداد از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی دعوت می شود بعنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم شوند. این رویداد همچنین فرصتی برای گفتگو و همنشینی با علاقمندان و فعالان کسب و کار در این حوزه برای ایجاد ارتباط کاری است.


رویداد استارتاپ گرایند تهران با حضور محمد عمروآبادی، موسس سایت تیوال (tiwall.com) برگزار گردید
۱۴ مرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید