تیوال دوره آموزشی آکادمی هنر آینده
T1:00:03:19
پیش‌پرداخت ثبت‌نام دوره‌ها با تخفیف
خـریــــد
۶۰۰,۰۰۰ تومان
 بها: ۶۰۰,۰۰۰ تومان

"L'avenir Art School" یا "مدرسه هنر آینده" با ایده رفع مشکلات و دسترسی آسان و ارزان ایرانیان علاقمند به دوره‌های تخصصی هنری، طراحی و تاسیس شده است.

انتخاب شهرها و کشورهایی که به ایران نزدیک هستند، هزینه گزاف و غیر متعارف بلیط ندارند، هزینه های زندگی روزمره ارزان و معقولی دارند و از همه مهمتر درگیری و مشکلات پیچیده ویزا را ندارند، از جمله پارامترهای اصلی برای تاسیس این مدرسه بود.

پراگ به عنوان یکی از شاهراه های هنر اروپا به عنوان مرکزیت مدرسه برگزیده شد ولی به دلیل عدم دسترسی آسان ایرانیان به این شهر به دلیل مشکلات ویزای شینگن و یا گرانی نسبی، دفتر پراگ با هدف جلب ایرانیان علاقمند در اروپا و مرکز مدیریت و سیاست گذاری فعال خواهد بود، از این رو  تفلیس به عنوان شهری که تمام مزایای ذکر شده در بالا را دارد به عنوان دفتر اجرایی این آکادمی انتخاب شد.

نمایندگی های دیگر این مدرسه در کشورهای چک، قبرس، بلغارستان و مالزی فعال خواهند بود و دوره های بعضا منحصر به فردی را برگزار می کنند.

» علاقمندان می توانند بسته به نظر یا جاذبه های هر کشور کورس مورد نظر خود را در هرکدام از کشورهای فوق انتخاب و ثبت نام کنند.
» برگزاری دوره های فشرده در پریودهای زمانی مختلف (حداقل ۴ و حداکثر ۴٠ روزه) در رشته های: 

- عکاسی (بیسیک و پایه، هنری، فشن، مستند، حرفه‌ای، تکمیلی)
- باله
- بازیگری
- مستند سازی
- فیلمسازی دیجیتال

از فعالیت های اصلی و مهم "L'avenir Art School" محسوب می شود.

» تمامی اساتید دوره ها از اساتید خارجی با رزومه قوی و مورد تائید دانشگاههای هنر می باشند، البته ذکر این نکته ضروری است که کورس ها به صورت کارگاهی، آموزش های کاربردی، جلسات کار عملی و تمرین گروهی خواهد بود.
» شرکت کنندگان و هنرجویان کورس ها می توانند از امکانات اقامتی مدرسه در سه آپشن قیمتی مختلف (هتل، آپارتمان و پانسیون) استفاده کنند.
» همچنین می توانند در ابتدای دوره از تسهیلات ویژه ترانسفر در شهر محل تحصیل و یا ژتون های شام و ناهار با خرید قبلی نیز بهره مند شوند.
» نکته بسیار مهم دیگر ارائه مدرک بین المللی با تائید "آکادمی هنر لیسا" فرانسه به شرکت کنندگان تمامی دوره ها خواهد بود. این مدرک بین المللی با امضای سوپروایزر کورس گذرانده شده و با هولوگرام مورد تائید اتحادیه اروپا خواهد بود.
» شرکت کنندگان در دوره ها در پایان دوره بر اساس اعلام و نظر استاد مربوطه موظف به ارائه کار عملی و تائید آن برای دریافت مدرک می باشند.
» همچنین به تمامی فارغ التحصیلان دوره کارت بین المللی مخصوص مدرسه با ذکر کورس و دوره انتخابی و مشخصات فرد تحویل خواهد شد.
» تمامی علاقمندان از هرکشوری می توانند در کورس های مدرسه شرکت کنند ولی تمرکز اصلی روی علاقمندان ایرانی داخل ایران برای بهره مندی از این موقعیت متفاوت و منحصر به فرد است.

نحوه ثبت‌نام:
شما ابتدا باید پیش‌پرداخت را در تیوال واریز نمایید، سپس وارد سایت www.intlaa.com شده و دوره و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت رزرو آنلاین (زیر هر دوره) و یا صفحه ثبت‌نام در منوی اصلی سایت نسبت به تکیمل ثبت‌نام و رزرو جا اقدام نمایید. پس از آن همکاران ما شما را به آژانس مربوطه برای تهیه بلیت معرفی می‌کنند و شما از طریق آژانس، بلیت خود را تهیه می‌کنید و رسید مربوطه را دریافت می‌نمایید، بعد از آن شما می‌توانید مابقی هزینه دوره خود را به دلار همراه با تخفیف در نظر گرفته شده برای اعضای تیوال (همچنین کسر پیش‌پرداخت) هنگام رسیدن به شهر محل برگزاری دوره خود به مسئولین آکادمی پرداخت کنید.

نکات مهم
- بلیت خود را حتما از طریق آژانس معرفی شده از طرف آکادمی تهیه کنید.
- نرخ تبدیل دلار یا یورو برای پرداخت هزینه در ایران با نرخ دلار مبادله‌ای روز محاسبه خواهد شد.
- به این نکته توجه کنید که فقط همکاران ما با شماره تلفن‌ها و یا ایمیل‌های اعلام شده در سایت به شما شیوه‌های جایگزین احتمالی برای پرداخت را اعلام خواهند کرد.
- هزینه اعلام شده در سایت فقط برای کورس آموزشی، ترانسفر فرودگاهی و اقامت شما در مکان های اعلام شده در سایت می باشد، برای مواردی مثل خوراک و بلیط هواپیما شما باید هزینه های مربوطه را شخصا پرداخت کنید.
- همکاران ما در نمایندگی گرجستان و جمهوری چک تسهیلات خوبی را برای شما فراهم آورده اند تا با خرید "بن غذا" با کمترین رقم ممکن بتوانید از آن استفاده کنید. 
(برای استفاده از این امکان پس از رزرو دوره می توانید با همکاران خدمات رفاهی ما تماس بگیرید.)
- در صورتی که به صورت گروهی ثبت نام کنید درصدی تخفیف (علاوه بر تخفیف ۳ تا ۶ درصدی تیوال) شامل شما خواهد بود، این درصد نسبت به دوره و شهر محل برگزاری متفاوت است لذا می توانید برای اطلاع با همکاران ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر از راه تماس با شماره‌های زیر در اپلیکیشن‌های ارتباطی:


+995558151760
+995571913686
+995558846000

Telegram ID: ‏@lavenirartacademy


پیش‌پرداخت ثبت‌نام دوره‌ها با تخفیف: ۶۰۰.۰۰۰ تومان