آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال گردشگری | اخبار | مکان‌های تسخیرشده توسط شیاطین و ارواح
S3 : 21:25:38 | com/org
مکان‌های تسخیرشده توسط شیاطین و ارواح | عکس

مکان‌های خاصی در دنیا هستند که به تسخیرشدگی توسط شیاطین یا ارواح شهرت دارند و یا اینکه اتفاقات ترسناک و ناگواری در آنجا رخ داده‌اند. امروزه این مکان‌ها در بین گردشگران محبوبیت زیادی یافته است و سفرهایی برای بازدید از آنها انجام می‌شود.

مکزیک
جزیره عروسک‌ها در مکزیک که صد‌ها عروسک در آن از درخت‌ها آویزان شده‌اند. دلیل وجود آنها به خاطر جسد دختری است که توسط مردی پیدا شد و مرد ادعا کرد که روح دختر در جزیره گرفتار شده است و به همین دلیل عروسک‌ها را برای آن دختر تهیه کرده است.

  

آمریکا - پنسیلوانیا
این زندان از پرهزینه‌ترین و قوی‌ترین زندان‌های زمان خود بود که زندانیان در آنجا بیشتر زمان خود را در سلول‌های‌شان بودند. اما بعد از مدتی ادعاهایی مبنی بر شنیدن صداهای عجیب و حتی دیدن روح‌های سرگردان توسط زندانیان شنیده می‌شد. با تعطیلی زندان، آنجا به موزه‌ای برای بازدید مردم تبدیل شد. هنوز هم بعضی از بازدیدکنندگان گزارش‌هایی مبنی بر شنیدن صداهای ترسناک و نجواها را  هنگام بازدید می‌دهند.

انگلستان - Wotton-under-Edge
مکانی که اعتقاد بر این است در محل دفن کافران و قربانی کردن کودکان ساخته شده است. در حال حاضر این مکان که به یکی از تسخیرشده‌ترین خانه‌های انگلستان شهرت دارد، به عنوان محل اقامت استفاده می‌شود. صاحب آنجا معتقد است که برخی از مهمان‌ها صدای جیغ کودکان یا تصویر آنها را دیده‌اند همچنین برخی دیگر از مهمان‌ها ادعا کرده‌اند که در شب مبل‌های خانه شروع به حرکت و شناور شدن در هوا کرده‌اند!

ایتالیا - سیسیل
این مکان در سیسیل ایتالیا قرار دارد که اجساد نجیب‌زادگان را به صوت ایستاده و مومیایی در آن قرار می‌دادند.

 

اگر دوست دارید بیشتر در مورد خرافه‌ها و باورهای پیشینیان بدانید، می‌توانید در سفری که ۱۸ و ۱۹ مهر برگزار می‌شود، همراه ما باشید.
کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام: گردش روستای برز |باورها و خرافه‌های ترسناک همراه با تماشای فیلم|

۱۰ مهر ۱۳۹۸