آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال گردشگری | اخبار | اجرایی سیار، در بابِ به بازی گرفتن شهر
S3 : 21:49:35 | com/org
اجرایی سیار، در بابِ به بازی گرفتن شهر | عکس

 اجرای محیطی «تِلِه سیتی- تهران»، به کارگردانی مینا بزرگمهر و هادی کمالی مقدم، که روایتی است از تهرانِ امروز، بعد از اجراهای خود در کشور فرانسه، از پنجشنبه ۹ آبان در یکی از محله های قدیم تهران (عودلاجان، محلۀ امامزاده یحیی) در سرای کاظمی شروع میشه. 

هدف  از اجرا در این محل، از طرفی بازی با محله و شکل دادن رابطه بین مخاطبین و ساکنین، و از طرف دیگر پویا کردن هر چه بیشتر بافت محلی برای پذیرش اتفاقات فرهنگی و هنری است. البته با دونستن این نکته که این منطقه، فرهنگی بسیار غنی داره و جزو بافت های شهری ثبت شده در میراث هم هست. امامزاده یحیی با قدیمی ترین چنار تهران به قدمت ۹۰۰ سال، حمام نواب (محل فیلمبرداری فیلم قیصر)، بازارچه قدیمی، سرای دبیرالملک، خانۀ مدرس، خانۀ پهلوان رزاز و خانۀ پدر سالار و چندین مکان با هویت دیگه هم در دل این محل پنهانن که جستجوشون توی کوچه پس کوچه ها، دست کمی از دنبال کردن نقشۀ گنج نداره.

از این رو تصمیم گرفتیم که از دوستان علاقمند به کشف گنجهای پنهان در لایه‌های این شهر، دعوت کنیم تا برای همراه شدن با این اجرا، مسیر خودشون رو از لحظۀ ورود به محل تا خود سرای کاظمی، به شکل یک سفرنامه ثبت کنن.

شما می تونین سفرخودتون رو با ثبت عکس-روایت هایی از محله، با ما و مخاطبین این اجرا به اشتراک بگذارید. 

از طریق صفحۀ اینستاگرام گروه هنری نوآر @noir.ir و با استفاده از هشتگ telecity_tehran# و #تله_سیتی_تهران

برای تهیه بلیت کلیک کنید.

۰۷ آبان ۱۳۹۸