تیوال گردش قشم |نوروز ۹۶ - اجرای نخست|
T1 : 14:40:29
  شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ تا پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶
 بها: ۹۷۵,۰۰۰ تومانژیوار برگزار می‌کند:

زمان: از ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ تا ۱۳۹۶/۱/۳

خدمات: بلیط قطار رفت و برگشت، وسیله نقلیه در اختیار در مقصد، ۳ شب اقامت در خانه محلی، ۳ صبحانه، ۴ ناهار، ۳ شام، بیمه، راهنما و گشت‌ها

برنامه سفر:

روز اول: حرکت ۲۸ اسفند از ایستگاه راه آهن تهران

روز دوم: حوالی ۱۰ صبح به بندرعباس می رسیم و از آنجا توسط اتوبوس هاس دریایی به سمت قشم می رویم. تا ظهر از تنگه چاهکوه بازدید خواهیم کرد و برای ناهار به خانه محلی می رویم. تنگه چاکوه زیبا و شگفت انگیز بهترین شروع برای روزمان خواهد بود. پس از اسکان و استراحت و صرف ناهار برای بازدید از جنگل های حرا (یا جنگل های مانگرو) می رویم و سپس به کارگاه لنج سازی لافت خواهیم رفت. شب را در خانه محلی به صبح می رسانیم. لنج سازی از صنایع دستی منحصر به فرد قشم است که در یونسکو نیز به ثبت رسیده است.

روز سوم: :پس از صبحانه راهی اسکله جنوبی جزیره می شویم تا با قایق به سمت جزیره هنگام برویم. قبل از رسیدن به هنگام ، دلفین های بازیگوش را در آب های خلیج فارس خواهیم دید. از سمبوسه های تازه و خوش طعم جزیره هنگام خواهیم چشید. در ادامه به دره ستاره ها رفته و سپس غروب را در ساحل جزیره ناز مشاهده می کنیم.

روز چهارم: بازدید از مناطق غربی جزیره شامل غار نمکدان و روستای سلخ و در غروب بندر تاریخی لافت از برنامه های این روز خواهد بود.

روز پنجم: صبح راهی بندرعباس و راه آهن خواهیم شد تا روانه تهران شویم.