تیوال گردش طبس تا کویر حلوان |نوروز ۹۶|
T1 : 14:36:22
  سه‌شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ تا جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶
 بها: ۴۷۵,۰۰۰ تومانآرندتور برگزار می‌کند:

زمان: از ۹۶/۱/۱ تا ۹۶/۱/۴

خدمات: وسیله نقلیه توریستی اتوبوس توریستی، ۲ شب اقامت کاروانسرای سنتی عمو نوروز، ۳ صبحانه، ۲ وعده نهار، ۲ وعده شام، بیمه، راهنما و گشت‌ها

جاذبه‌ها:
کال جنی (دره جن ها)، معبد میترا، شنا در استخرهای طبیعی دره جن ها، روستای ازمیغان، نخلستان وحشی فشاه، باغ گلشن، موزه مردم شناسی، روستای خرو، قلعه اسماعیلیه، آبگرم مرتضی علی، طاق شاه عباسی، دژ افسانه ای طبس، بازدید از روستای تاریخی اصفهک، بازدید از امتداد رمل های کویر حلوان، دریاچه نمک خور بیابانک

محل حرکت: میدان آرژانتین ابتدای خیابان الوند
زمان حرکت: سهشنبه ۱ فروردین - ساعت ۱۸:۳۰
زمان برگشت: جمعه ۴ فروردین - ساعت ۱۰:۰۰

برنامه سفر:
روز ۱
حدود ساعت ۱۸:۳۰ تهران را به مقصد طبس ترک خواهیم کرد.

روز ۲
صبح پس از صرف صبحانه به سمت دره شگفت انگیز جن ها (کال جنی) می رویم و به دیدن مناظر ناب و بی نظیر و همچنین معبد میترا می پردازیم. آخرین سکانس کال جنی شنا در استخر طبیعی و حرکت در زیر کوه های عظیم است. به سمت روستای توریستی ازمیغان حرکت می کنیم و برای بازدید از بهشت پنهان کویر راهی سرزمین اسرار آمیز نخلستان وحشی فشاه می شویم پس از صرف نهار و از باغ تاریخ گلشن و موزه مردم شناسی بازدید می کنیم و بازدید کوتاهی از ارگ قدیمی طبس خواهیم داشت و شب را در اقامتگاه سنتی عمو نوروز طبس به صبح می‌رسانیم.

روز ۳
پس از طی مسیر، و صرف صبحانه به سمت روستای خرو، قلعه اسماعیلیه،آبگرم معدنی مرتضی علی و طاق شاه عباسی حرکت میکنیم و سپس به سمت طبس می رویم.بعد از صرف ناهار برای بازدید از روستای تاریخی اصفهک ،طبس را ترک گفته و خود را برای دیدن صحنه های زیبای بافت تاریخی، مزارع سبزیجات و نخلستان آماده می کنیم و شب در اقامتگاه سنتی عمو نوروز طبس پس از صرف شام و شب نشینی دور آتش روز اول را تمام می کنیم.

روز ۴
بعد از صرف صبحانه در امتداد کویر حلوان در کنار جاده خور حرکت میکنیم و به گشت بر روی تپه های شنی می پردازیم . قبل از رسیدن به خوربیابانک از دریاچه نمک بازدید خواهیم کرد و برای صرف ناهار به سمت شهرستان خور حرکت می کنیم. پس از صرف نهار در خانه محلی خور حرکت خود را به سمت تهران ادامه می دهیم. بر اساس تجربه آرندتور حدود ساعت ۱۲ شب به تهران می رسیم.

» کسب اطلاعات بیشتر:
۰۹۳۸۷۴۱۹۲۰۰