تیوال | اعظم م درباره نمایش زندگی در تیاتر: "زندگی در تئاتر" عزیزم! شما دیگه چرا؟ شما
S3 : 19:23:38
"زندگی در تئاتر" عزیزم! شما دیگه چرا؟ شما که این قدر on time و میزون و کاردرستید چرا زمان نمایش رو میزنید یک ساعت و چهل دقیقه ، ولی دو ساعت اجرا می رید ؟ :| من شهید شدم تا خودم رو برسونم به قشقایی! 6:57 دقیقه از شهرزاد اومدم بیرون، 7:05 قشقایی بودم با پنج سانت پاشنه! ما "لش زدایی" رو گفتیم یه کم شمرده تر حرص بخور ما هم در جریان غم و غصه هات قرار بگیریم ، شما چرا به خودت گرفتی "زندگی در تئاتر" خوب و درخشان ... چه قدر خوبین آخه شما توی تمام اجراها ... چه قدر؟!
:))
۱۸ دی ۱۳۹۶
؛))
۱۸ دی ۱۳۹۶
ولی اگه بعد از چنین شهادت‌هایی اجرا به دل آدم بشینه خیلی می‌چسبه (مخصوصا فرشته‌ای هم از پله‌ها بالا بیاد و بشارت بده که لاتخف و لاتحزن، هنوز شروع نشده)
۱۹ دی ۱۳۹۶
بله دقیقن. موقع خروج هم یکی شون رفت بروشور آورد برای broshour-addicted ی که من باشم. کلن تیم فرشته خویی بودند عوامل نمایش و پرسنل سالن. تا باد چنین بادا!
پ. ن.: لاتخفی و لا تحزنی نباید باشه برای مونث یا من اشتباه یادمه؟ p:
۱۹ دی ۱۳۹۶
البته در کلام الله چون خطاب به جمع است آنگونه بکار برده ولی چون فرشته دیشبی فقط به خاطر شما هبوط کرده درستش همونه که فرمودید.
ریا نباشه دیشب تو سالن پالیز از صدقه‌سر امانوئل-اشمیت یکی دو فرشته هم واسه ما فرستاده شده بود که خلوص مال شما رو نداشتند :)))
۱۹ دی ۱۳۹۶
:)))
عرض کردم.
چه خوب فرشته ها دارن زیاد میشن.
۱۹ دی ۱۳۹۶
چه‌عالی....شما هم تو یه عصر دو تا تاتر میبینین؟ خیلی تو وقت و هزینه صرفه‌جویی میشه....من اگه مجبور شم فقط یه کارو ببینم احساس غبن و زیان بم دست میده
۲۰ دی ۱۳۹۶
بله، گاهی. بستگی به شرایط داره. وقتی نمایش کوتاهه بیشتر می طلبه آدم از وقتی که گذاشته بیشتر استفاده کنه و یکی دیگه هم ببینه.

یک سه شنبه ای دو تا نمایش دیده بودم و چهارشنبه هم بلیط داشتم ، فکر کردم ذهنم بیشتر از این کشش نداره ... چهارشنبه شد ..."قطار سانست ... دیدن ادامه » لیمیتد" رو خلاف روال همیشگی که از تیوال خرید میکنم و کلی بررسی زمانی و مکانی و محتوا برای دیدن دو نمایش در یک شب، ده دقیقه مونده به اجرا خودم رو رسوندم به باجه ی ارغنون و بلیط خریدم تا نمایشی که نیم ساعت قبلش دیده بودم رو بشوره ببره! از قضا تصمیم بجایی بود :)
۲۰ دی ۱۳۹۶
:)) خیلی خوب بود کامنت ها
۲۰ دی ۱۳۹۶
:))
۲۰ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید