تیوال | دیوار
S2 : 03:53:29
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال

 

#موقت
دوستان عزیز تیوالی و تماشاگران بزرگوار تئاتر
با توجه به اعلام شیوع ویروس کرونا و فوت دو نفر از شهروندان قم و با توجه به اینکه احتمالاً بعد از انتخابات جمعه آمار دقیق تر و بیشتری از انتشار این ویروس در سایر شهرها و افراد مبتلا شده منتشر خواهد شد، با تأکید هر چه بیشتر بر مراقب از خود در مکان های عمومی نظیر سالن های نمایش، برای همه عزیزان آرزوی سلامتی دارم.
خود باید مراقب خود باشیم؛ در این شهر کسی فکر ما نیست ...
زنده باد جناب محمدرضای عزیز
درود به شما توصیه ی به جا و درستیه
ممنون
۱ ساعت پیش
احسنت..
۱ ساعت پیش
@بامداد
ارادت دارم آقا بامداد عزیز؛ بزرگوارید زنده باشید.

@محمد حسن موسوی کیانی
آقای موسوی کیانی نازنین امیدوارم بلا ازتون دور باشه و هر چه زودتر رفع کسالت بشه.
۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲ ساعت پیش
محمد عسگری و امیرمسعود فدائی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بی نظیر ؛ دیالوگ ها , موسیقی , انتخاب بازیگرای درخور برای هر نقش و....
خیلی لذت بردیم و چقدر عجیب و حیف که سالن برای این نمایش پر زحمت و فوق العاده این قدر خالی بود : (
امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خیلی خوب بود و دوست داشتم
از معدود نمایش های این روزها که
میشه برای بار دوم هم تماشاش کرد
خسته نباشید و دست مریزاد ⚘
محبت کردین، تشکر...
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بنظرم کار خوبی با بازی واقعا خوب بازیگران بود هرچن در صحنه های انگشت شماری مقداری تصنع به چشم میامد.بنظرم میشد از موسیقی پس زمینه بیشتری بهره برد
لیلا مظاهری و علی قنبرزاده این را خواندند
ممنون که نمایش ما رو انتخاب و تماشا کردین...
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سالن پرستویی من رو میبره به تماشاخانه های لاله زار قدیم، خیلی قدیم. نمایی از تصویر ذهنیم از اون سالن هاست، برای همینه که دوستش دارم.
یه فضای جمع و جور، پرسنل خودمونی که به خاطر روی روال نبودن کارها همیشه استرس دارن ولی می خوان‌وجهه ی سالن رو‌حفظ کنن، یه‌کافه ی کوچولو، یه سالن کوچولو.

متران پاژ هم تا نیمه ی راه خیلی خوب و لذت بخش بود. دلیلش رو نفهمیدم‌که چرا یکهو تغییر رویه داد! از یک رئال درست و دوست داشتنی با ریتم خوب، رفت سراغ سورئال و وحشت و چیزهای دیگه. خیلی حیف شد. ترجیح می دادم با همون روال اول ادامه میداد. و عصرم رو می ساخت.

بازی ها لذت بخش بود. اما کاراکتر همسر خیلی جای کار داره.

نورپردازی کمی به هم ریخته بود ولی تاثیر منفی در کل کار نداشت.

بیان ها به طرز جالبی روان و واضح بود.

امیدوارم یکبار هم کار رو رئال اجرا کنن. همین چیزی که دیدیم، ... دیدن ادامه » بدون اون قسمتهای قرمز.
من هم این نمایش را دیدم و احساس میکنم از نیمه راه به این دلیل وارد فضای سورئال وتوهم شدند که نمایش ما را از دید شخصیت مدیر هتل وارد داستان میکند...وما ترسها وتوهمات ذهنی او را میبینیم که تحت تاثیر فشار روانی ترس از مترانپاژ قرار گرفته و دچار نوعی جنون شده ... دیدن ادامه » است.که این به خوبی بیان شده بود و تاثیر گذار بود.
۳ ساعت پیش
درود بر شما جناب صادقی
متشکرم از اینکه برایمان نوشتید . این اولین نظر متفاوت در رابطه با فضاهای سورئال نمایش هست و البته محترم و قابل توجه . ما سعی در بهبود هرچه بیشتر کیفیت کارمان داریم . با همراهی شما و مخاطبان عزیز که اجرای مان را پسندیدند. سپاس گذارم ... دیدن ادامه » .
۲ ساعت پیش
سلام آقای بیگوند عزیز،
حتم دارم که هدف شما پیشرفته و من هم هدفی غیر از همراهی شما برای این پیشرفت ندارم.
چند مورد از دلایلی که باعث دلچسب نبودن فضای سورئال شد رو می نویسم:
اعداد و زمانهایی که در ادامه اشاره میکنم حدودی هستند.
مشکل اصلی من با فضای سورئال نمایشتون زمانبندی بود. حدود نیمی از نمایش رئال بود با ۴-۵ بار عوض شدن پرده. اما از جاییکه فضای ذهن مدیر وارد نمایش میشه، تا انتها حدود ۱۳ بار چراغ ها خاموش و روشن میشه. ۶ بار وارد ذهن مدیر میشیم و خارج میشیم. یک بار هم چراغ تماشاچیان روشن میشه.
۱۳ بار در ۳۰ دقیقه. با مدت زمانهای نامساوی. این نمایش رو از ریتم و نفس میندازه. و تماشاچی رو از کار جدا می کنه.
ضمن اینکه اتفاقات و دیالوگ های درون ذهن مدیر تکراری و قابل حدس میشه.

نکته ی مهم بعدی در خصوص میزانسن هاست. اگر نور قرمز بیانگر فضای داخل ذهن مدیر باشه، بعد از برگشت نور معمول، ما باید همون میزانسن قبلی رو ببینیم نه ادامه ی میزانسن ذهن مدیر رو.
یا ... دیدن ادامه » اینکه بازیگر مقابل باید از حرکات عجیب مدیر، که ناشی از اتفاقات داخل ذهنش هست، متعجب یا حتی وحشت زده باشه. حالت و پوزیشن مدیر کی تغییر کرده؟
از طرفی کاراکتر مدیر در عالم واقعیت کاملا متفاوت از کاراکتر درون ذهنشه. وجود نشانه هایی از کاراکتر واقعی در کاراکتر ذهنی، لازمه.

امیدوارم اینها به بهتر شدن نمایشتون کمکی بکنه.
۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نغمه
درباره نمایش قهوه قجری i
امشب ساعت نه نمایش را دیدم. به نظر نکته های زیر قابل توجه بود:
اول: آتیلا پسیانی هنرمندی است که زمان و موقعیت را درک می‌کند. به نظرم روی صحنه بردن این نمایش در این موقعیت زمانی، بسیار به جا بود. نمایش توان این را دارد که یک ماه دیگر به اجرایش اضافه شود.
دوم: بازیها خیلی خوب و دوست داشتنی بود. فقط اسم هوتن شکیبا کافیست که به یک نمایش وزنه بدهد. بازی خوب ایشان در نمایش صد در صد کنار بازی بسیار خیره کننده ستاره پسیانی را نمیشود از یاد برد. بقیه هم بازی خوب و دلنشینی داشتند بجز!
سوم: تنها بازیگرانی که از تئاتر به سینما رفته اند از پس بازی در تئاتر بر می آیند. رضا کیانیان و علیرضا خمسه در عرق خورشید، اشک ماه تکرار نشدنی اند. علی عمرانی، افشین هاشمی، فریبا متخصص و مهتاب نصیرپور بازیگر تئاتر هستند. یک بازیگر خوب یا عالی سینما الزاما در تئاتر خوب نیست ‌‌‌و ... دیدن ادامه » شاید بد هم باشد. بازی نوید محمدزاده رنج آور بود. هوتن شکیبا توانست بازی سرد ایشان را بپوشاند اما سه نفر دیگر نتوانستند، تقصیری هم نداشتند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای زیبایی بود. آغاز شاد ادامه ای به نظر تراژدی و پایانی زیبا و جالب کوتاه ترین توصیفی بود که می تونستم درباره ی اجرا بنویسم.
جدا از بازی خوب ، یه توضیح اولیه در مورد نمایش در ابتدا و انتها می تونست در فهم اصل موضوع خیلی کمک بکنه.
تنها مشکلی که من رو اذیت کرد این بود که در برخی صحنه ها که افراد گروه گروه می شدند آدم نمی دونست باید کدوم رو دنبال کنه و گاها دچار سر در گمی می شد.
امیر مسعود و امیرمسعود فدائی این را خواندند
آوا تدین این را دوست دارد
ممنون از اشتراک نظرتون :) ✨
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
موضوع: اضمحلال یک خانواده و پراکنده شدن اعضای آن. بحران بیماری جسمی و روانی مادر، مرگ خودخواسته پدر، به هم ریختگی روابط اعضای خانواده و در نهایت ترک خانه و تنهایی تک تک اعضا. متن بسیار خوب بود (البته من فیلمش رو‌ دیده بودم و لذت برده بودم)
دکور و طراحی صحنه بسیار خوب و پر و پیمان است و به تماشاگر احساس خوبی را منتقل میکند. طراحی لباس خوب. بازیها در کل قابل قبول ولی بعضی بازی بهتری داشتند.
نکته منفی: تا خیلی بعد از شروع اجرا همچنان تماشاگر به سالن راه داده شد که باعث به هم ریختگی تمرکز بازیگران و تماشاچیان میشد. امیدوارم سالن مهرگان نظم و‌نظام بیشتری پیدا کند.
صحبتهای میکاییل شهرستانی عزیز و سورپرایز ایشون برای تولدش بسیار دلنشین بود. عرض تبریک دارم خدمتشون و امیدوارم سالهای سال سلامت و شاد و موفق باشند.
عرض تشکر و خسته نباشید به کلیه ی عوامل ... دیدن ادامه » اجرا
ممنونیم که نمایش ما رو تماشا و نظرتون رو ثبت کردین...
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
mahaya
درباره نمایش بچه i
" اگه باد بِوزه حتی خال های تنِ یک گاو رو هم با خودش می بره"
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش نگاه منو به تئاتر و سینما عوض کرد.
از این ب بعد با آگاهی و دانش تئاتر میبینم.
انتخاب پلاتو عالی بود.بنظرم خیلی با اجرا همنگ میشه اگر ۲۰ نفری اون جلو رو تشک بشینن.
ممنون از اینهمه آوانگاردی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
 فراخوان و مسابقه و چاپ کتاب در فرهنگسرای فردوس با مشارکت انجمن عکاسان نگاه  | عکس
کارگاه انتخاب و ارائه عکس برای نمایشگاه
» فراخوان و مسابقه و چاپ کتاب در فرهنگسرای فردوس با مشارکت انجمن عکاسان نگاه
... دیدن متن »

کارگاه انتخاب و ارائه عکس برای نمایشگاه –فراخوان و مسابقه و چاپ کتاب با مشارکت انجمن عکاسان نگاه و فرهنگ سرای فردوس با حضور استاد مهدی پاسگر در ساعت ۱۶:۳۰ لغایت  ۱۸:۳۰ در سالن آفرینش فرهنگ سرا در روز سه شنبه مورخ ۲۹ بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد. حضور برای کلیه علاقمندان آزاد می باشد.

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خیلی لذت بردیم عالی بود
امیدوارم تلاش گروه دیده بشه واقعا :))
امیرمسعود فدائی، سپیده، پویا فلاح و امیر مسعود این را خواندند
Melika nikpendar این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اختتامیه هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار می‌شود | عکس
دبیر هشتمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت:
» اختتامیه هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار می‌شود
... دیدن متن »

دبیر هشتمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت گفت: اختتامیه هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر و دومین فراخوان نشان هیأت پنج‌شنبه یکم اسفندماه در یادمان شهدای انقلاب اسلامی واقع در سرچشمه تهران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حجت الاسلام والمسلمین وحید عباسی اظهار کرد: اختتامیه هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر و دومین فراخوان نشان هیأت پنج‌شنبه یکم اسفندماه در یادمان شهدای انقلاب اسلامی واقع در سرچشمه تهران از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح آغاز می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین در این مراسم آئین رونمایی از دو کتاب ششمین سوگواره عکس و پوستر هیأت به همراه نخستین کتاب نشان هیأت را نیز خواهیم داشت.
دبیر هشتمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت از آیین تجلیل از هنرمندانی که درپویش نذر نشان هیأت شرکت کردند یاد کرد و گفت: پویش نذر نشان هیأت با اعلام آمادگی هنرمندانی که طراحی نشان هیأت‌ها را به صورت داوطلبانه انجام می‌‍دادند، صورت گرفت.
وی افزود: تعداد آثار سوگواره پوستر ۹۳۹ اثر بود که توسط اساتید و هنرمندان گرافیک آقایان مسعود نجابتی، محمدعلی کشاورز، محمدحسین صلواتیان، علی‌رضا رضائیان و محمدرضا میری مورد داوری قرار گرفت و در نهایت تعداد ۶۲ اثر شایسته‌ نشر در کتاب هشتمین سوگواره‌ی عاشورایی پوستر هیات شناخته شد.
حجت الاسلام والمسلمین عباسی اضافه کرد: در سوگواره عاشورایی عکس نیز تعداد ۴۹۶۳ اثر به دبیرخانه ارسال شد که در نهایت ۱۹۸۶ اثر آن به مرحله داوری رسید.
وی تصریح کرد: از تعداد مذکور، ۹۲ اثر در قسمت تک عکس و ۱۰ مجموعه اثر برای کتاب عکس هیأت توسط آقایان سید عباس میرهاشمی، مجید دوخته‌چی‌زاده، اسماعیل داوری و عبدالحسین بدرلو که به عنوان داوران سوگواره بودند برای کتاب عکس هیأت انتخاب شدند.
حجت الاسلام عباسی افزود: داوری دومین فراخوان نشان هیات نیز با حضور اساتید، جواد پویان، محمدعلی کشاورز و مسعود نجابتی در مشهد مقدس برگزار شد که از بین بیش از ۸۰۰ اثر ارسالی تعداد ۶۳ اثر برای کتاب نشان هیأت برگزیده شد.

 

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بنیاد سینمایی فارابی زندگی‌نامه «آلفرد هیچکاک» را منتشر کرد | عکس
» بنیاد سینمایی فارابی زندگی‌نامه «آلفرد هیچکاک» را منتشر کرد
... دیدن متن »

کتاب «نیمه‌ تاریک نابغه»، زندگی‌نامه «آلفرد هیچکاک» کارگردان شهیر تاریخ سینمای جهان توسط انتشارات بنیاد سینمایی فارابی منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، «نیمه‌ تاریک نابغه» (زندگی‌نامه‌ آلفرد هیچکاک) نوشته «دونالد اسپوتو» و ترجمه «محسن امیری» است که چاپ اول آن شامل شانزده فصل و در ۸۰۸ صفحه با قیمت ۷۵ هزارتومان توسط انتشارات بنیاد سینمایی فارابی منتشر شده است.
بر اساس این خبر، کتاب نیمه‌ تاریک نابغه (زندگی‌نامه‌ آلفرد هیچکاک) ترجمه‌ فارسی کتاب The Dark Side of Genius (The Life of Alfred Hitchcock) است که در آن با نگرشی خاص به زندگی و شخصیت آلفرد هیچکاک پرداخته شده است. این کتاب جوایز متعددی را به دست آورده است. نیویورک تایمز مطالعه‌ این کتاب را برای اهالی سینما و علاقه‌مندان به هنر هفتم، واجب دانسته و ورایتی آن را شگفت‌انگیز عنوان کرده است.

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برگزاری نمایشگاه خوشنویسی با نام والس واژه ها در خانه تاریخی ماپار اهواز | عکس
» برگزاری نمایشگاه خوشنویسی با نام والس واژه ها در خانه تاریخی ماپار اهواز
... دیدن متن »

در تاریخ ۱۱ اسفند ۹۸ افتتاحیه نمایشگاه خوشنویسی والس واژه ها مجموعه آثار حسین حقانی در خانه تاریخی ماپار اهواز برگزار می گردد. این نمایشگاه به مدت یک هفته برپا خواهد بود  

 

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من دیر رسیدم و از آنجا که همیشه ورود مخاطب حین اجرا آزارم میدهد (که گمان میکنم دوستان نازنین مطلع هستند هرگز بعد از شروع اجرا وارد سالن نمی‌شوم ) فقط در جهت تمدید بلیط سوال کردم اما فکر میکنم مثل همه جای ایران آدمهای اشتباهی جای اشتباهی هستند دوستان این بخش هم تماشاخانه را با کلانتری اشتباه گرفتند
با افاده ای که سرشار بود از اَه مرتیکه مزاحم ، سرشار غرور و قدرت با پشت چشم نازک کرده امر کردند:
وایسا بپرسم.....
بعد هم مشغول کار دیگری شدند ده دقیقه ای ایستادم و بعد فهمیدم که سالن اشتباهی را انتخاب کردم
نه برای پاسخ مثبت یا منفی چون اصلا جوابی به من ندادند
پ ن
یک کارمند ناراضی کار یک رقیب سرسخت را میکند
البته با این تفاوت که کاملا اینبار کارفرما مغلوب میشود و جایی برای رقابت نمیماند
واقعا متاسفم جناب لهاک از این اتفاق ، نمونه این برخوردها تو هر جای شهر زشته ولی تو محیطهای فرهنگی خیلی زشت تره
۴ ساعت پیش
سلام و درود بر شما جناب لهاک
در اول عذرخواهی بنده را بپذیرید و از جناب عالی و تمامی مخاطبان هنرمند و هنر دوست که در هرجای دیگر دچار چنین مشکلی شده اند دلجویی میکنم .
بله بنده هم نه در جایگاه کارگردان بلکه به عنوان یک مخاطب گله های بسیاری از این نوع برخورد ... دیدن ادامه » تمامی سالن های نمایش دارم هر یک به نوعی .
اما در خصوص امشب و نمایش بنده که زحمت کشیده بودید .
بنده بی تقصیرم و از جانب بنده بلیط شما قطعا برای فردا تمدید خواهد شد به همراه یک میهمان . به عنوان عذرخواهی از طرف سالن و مجموعه نمایشی .
اما جا دارد که از مدیریت سالن که زحمت کش و شریف هستند دفاع کنم .
رفتار یک جز مجموعه و شاید یک کارمند هر چند که باید تحت نظارت مدیریت باشد . اما به نوبه خود نشانه شان و شخصیت کل مجموعه و مدیریت نیست .
باز هم امید و ارم که از شما دلجویی شده باشد و عذر بی تقصیر مارا پذیرا باشید
۲ ساعت پیش
جناب بیگوند نازنین
عرض احترام
مهر شما به جان آقا
البته شاهد بی مهری امشب همه بازیگران شما بودند
که از اتاق بازیگران به داخل سالن انتظار تشریف آورده بودند
قطعاً ما در جامعه بی مهری و خشم زندگی میکنیم
همه عادت کردیم
عزیز دلید من تنها شانسم برای دیدن امشب بود فردا اجرای دیگری دارم و برای جمعه هم نمایش دیگری را بلیط تهیه کردم
قطعاً من شانس به تماشا نشستن اجرای شما رو از دست دادم
ولی ... دیدن ادامه » عشق و احترام و ارادت من رو به گروه محترمتون ابلاغ بفرمایید
درخشان و سرافراز باشید

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
۱۸ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه تیاتر موزیکال و شاد و قشنگ. بازیها روان. دکور و موسیقی هم خوب
امیرمسعود فدائی این را خواند
بامداد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برگزاری نمایشگاهی از آثار هنرمندان ایرانی-ارمنی به مناسبت سال نو میلادی | عکس
از سیراک ملکونیان تا لوریس چکناواریان در «ایراناهایر»
» برگزاری نمایشگاهی از آثار هنرمندان ایرانی-ارمنی به مناسبت سال نو میلادی
... دیدن متن »

نمایشگاه «ایراناهایر» با آثاری از هنرمندان تاثیرگذار و صاحب نام ایرانی_ارمنی در نگارخانه مهرسان برپا می شود.
در این نمایشگاه آثاری از ادمان آیوازیان، زاون آیوازیان، سیمون آیوازیان، سرژ آواکیان، آرمان استپانیان، رازمیک اوحانیان، لولیتا باغداساریانس، سونیا بالاسانیان، ادیک بغوسیان، آلبرت بیگ جانی، لیلیت تریان، لوریس چکناواریان، رافی داوتیان، گارنیک درهاکوپیان، سمبات درکیورغیان، ادنا زینلیان، وارهان ساهاکیان، یسایی شاهیجانیان، میشا شهبازیان، آربی کشیشیان، مارکو گریگوریان، سیراک ملکونیان، آدنا میرزاخانیان، واهیک هارتونیان، لوون هفتوان، یرواند ناهاپتیان و ستراک نظریان برای بازدید عموم قرار گرفته است.
این آثار متشکل از نقاشى، چاپ دستى، مجسمه و عکس است و در کنار آن مفاخر موسیقى و هنرهاى نمایشى ایرانى_ارمنى هم معرفى خواهند شد.
نمایشگاه «ایراناهایر» با همکارى سفارت جمهورى ارمنستان در جمهورى اسلامى ایران، شوراى خلیفه گرى ارامنه تهران و موزه مانوکیان برگزار مى شود.
آرتاشس تومانیان سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهورى ارمنستان و سیبوه سرکیسیان مقام اسقف اعظم ارامنه تهران در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
«ایراناهایر» جمعه ۲۵ بهمن ساعت ۱۶ در نگارخانه مهرسان افتتاح خواهد شد و تا ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.
ورود عموم به پردیس فرهنگی هنری مهرسان واقع در میدان انقلاب، خیابان کارگرشمالی، بالاتر از خیابان فرصت براى بازدید از این رویداد آزاد است.

امیرمسعود فدائی و امیر مسعود این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جالبه قیمت رو نوشتید بعدش زدید +بلیط هواپیما...
بعد بلیط هواپیما رو جزو خدمات آوردید . این یعنی چی دقیقاً.
امیرمسعود فدائی این را خواند
امیر مسعود این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اعضای هیات مدیره انجمن صنفی تبلیغات سینمای ایران انتخاب شدند | عکس
» اعضای هیات مدیره انجمن صنفی تبلیغات سینمای ایران انتخاب شدند
... دیدن متن »

مجمع عمومی انجمن صنفی تبلیغات سینمای ایران روز سه‌شنبه 29 بهمن ماه 98 با حضور محمود کلاته نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل سالن سیف‌الله داد خانه سینما و با دستور جلسه زیر برگزار شد:
۱- تصویب اساسنامه
٢- انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس
در این مجمع پس از تصویب کلیات اساسنامه و اعمال تغییرات پیشنهادی برخی موارد و بندهای آن، انحلال کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران به تصویب رسید و اعلام شد و در ادامه انجمن صنفی تبلیغات سینمای ایران تاسیس و با برگزاری انتخابات، هیات مدیره، بازرس و اعضای علی‌البدل مشخص شدند.
از مجموع ۶۸ رای ریخته شده به صندوق، میثم میرزائی بیشترین رای را کسب کرد و اعضای هیات مدیره انجمن به شرح زیر انتخاب و معرفی شدند:
١- میثم میرزائی   ۶۴ رای
٢- محمد روح‌الامین  ۴۳ رای
٣- میثم معراجی  ۳۷ رای
٤- مسعود رفیع‌زاده  ۳۶ رای
٥- منصوره بسمل  ۲۹ رای
اعضای علی‌البدل هیات مدیره:
١- حسین جمشیدی گوهری ۲۶ رای
٢- علی زادمهر  ۱۵ رای
بازرس اصلی:
نیما واعظی   ۴۷ رای
بازرس علی‌البدل:
نگین موسوی  ۱۳ رای
هیات رییسه مجمع عمومی عبارت بودند از:
رییس: فرامرز روشنایی
نایب رییس: نیما واعظی
منشی: کتایون کارگشا
ناظر اول: محمدحسین هوشمندی
ناظر دوم: فرشاد شهلایی
در پایان این جلسه از مسعود نجفی رییس سابق کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران تجلیل و قدردانی شد.

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آغاز نخستین جشنواره بین المللی عکس و فیلم کار ایران همزمان با سومین نمایشگاه بین المللی کار ایران | عکس
با تأکید بر لزوم پرداخت به یک موضوع مهم اجتماعی با هدف نمایش واقعیت ها و آگاهی بخشی به جامعه صورت گرفت؛
» آغاز نخستین جشنواره بین المللی عکس و فیلم کار ایران همزمان با سومین نمایشگاه بین المللی کار ایران
... دیدن متن »

نخستین جشنواره بین المللی عکس و فیلم کار ایران از ۱ تا ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به همت مرکز کار ایران و همزمان با برپایی سومین نمایشگاه بین المللی کار ایران برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز کار ایران، همزمان با برپایی سومین نمایشگاه بین المللی کار ایران به همت مرکز کار ایران، نخستین جشنواره بین المللی عکس و فیلم کار ایران از ۱ تا ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد از این رو، در نخستین اقدام، شورای سیاستگذاری رویداد به شرح زیر معرفی شدند:
عیسی منصوری(معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی)، محمود شالویی (نویسنده و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در امور پاسداشت زبان فارسی)، سعید سمیعی (رئیس مرکز کار ایران و دبیر نمایشگاه بین المللی کار ایران)، سیدحسن سلطانی(نقاش و رئیس دانشگاه هنر)، محمد اکبرنیا (مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)، افشین شاهرودی (عکاس، شاعر و منتقد ایرانی)، رامین اسدی (مدیر طرح اشتغال فراگیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)،  محمد حمزه ای (مستندساز، عکاس و کارشناس هنری).
همچنین، سعید سمیعی و محمد حمزه ای از اعضای شورای سیاستگذاری، سمت رئیس و دبیری نخستین جشنواره بین المللی عکس و فیلم کار ایران را بر عهده دارند.
مرکز کار ایران (مرجع تخصصی ایجاد بسترهای کار و اشتغال) هدف از برپایی رویداد پیش رو را پرداختن به موضوع "کار" به عنوان یک موضوع مهم اجتماعی، نمایش واقعیت ها و آگاهی بخشی به جامعه عنوان کرده است که رونق اقتصادی و زندگی بهتری را به صورت متعاقب برای صاحب شغل و جامعه فراهم می آورد.
نخستین جشنواره بین المللی عکس و فیلم کار ایران، هشت محور شغلی: ۱- آموزشی، فرهنگی و هنری، ۲- اداری و مالی، ۳- امور اجتماعی، ۴- بهداشتی و درمانی، ۵- خدمات، ۶- کشاورزی و محیط زیست، ۷- فنی و مهندسی  ۸-  فرآوری داده ها را در بر می گیرد و در سه بخش تک عکس، مجموعه عکس و بخش ویژه (نه به کار کودک) برگزار می شود.
لازم به ذکر است که بخش فیلم این جشنواره به صورت غیر رقابتی است و فیلم ها و ویدئو آرت های مرتبط با کار در سالن آمفی تئاتر سومین نمایشگاه بین المللی کار ایران به نمایش در می آید . 
این جشنواره همزمان با سومین نمایشگاه بین الملی کار ایران از ۱ تا ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به همت مرکز کار ایران در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود .

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش عجیب السلطنه i
گفتگوی تیوال با بهنود محمدی‌پور  | عکس
» گفتگوی تیوال با بهنود محمدی‌پور

گفتگوی تیوال با بهنود محمدی‌پور / کارگردان.

۶ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کاش یه کنترل دستم بود و می‌تونستم هی بزنم عقب از اول ببینم
واقعن
۶ ساعت پیش
آقا ایشالا سلامتی باشه
نه سیگار نمی‌کشد تو اجرا
۲ ساعت پیش
فعلا که بیماری هست...
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوبله زنده یعنی میخوان کار بچه های گروه تهران دابشو رو تقلید کنند دیگه :////////
البته که مطمئنم هیچ کس به خوبی بچه های دابشو نمیشن
امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آخرین شماره چاپی ماهنامه «فیلم نگار» منتشر شد | عکس
» آخرین شماره چاپی ماهنامه «فیلم نگار» منتشر شد
... دیدن متن »

شماره ۲۰۰ ماهنامه «فیلم نگار» به عنوان آخرین شماره چاپی این ماهنامه تخصصی فیلمنامه‌نویسی منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، این آخرین شماره مکتوب و مجلد این ماهنامه تخصصی فیلمنامه‌نویسی به شمار می‌رود.
بر اساس این خبر، ماهنامه «فیلم نگار» از شماره ۲۰۱ (نیمه اسفند ۹٨) در قالب نسخه دیجیتال و از طریق سایت www.filmnegar.ir در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.
در بخش سینمای ایران این شماره، در بخش کشمکش، فیلمنامه «قصر شیرین» به همراه دو نگاه به این فیلمنامه و نیز تحلیل‌هایی بر فیلمنامه‌ فیلم‌های «قسم»، «سرکوب»، «کار کثیف»، «دوباره زندگی»، «زهر مار» و «کارت پرواز» منتشر شده است.
همچنین در بخش ایجاز، می‌توانید نگاهی به فیلمنامه فیلم‌های کوتاه اکران، خوابگردها، بدو رستم بدو و داستان کوتاه رضایت، گفت‌وگوی جمعی درباره فیلم‌های کوتاه بهاره اکران را بخوانید.
پرونده آخرین شماره ماهنامه «فیلم نگار» که به صورت چاپی منتشر شده، به سینمای حماسی اختصاص دارد و یادداشت‌ها و تحلیل‌های ویژه‌ای در این زمینه به همراه یک گفت‌وگوی جمعی به چاپ رسیده است.
بخش سیناپس سینمای جهان در این شماره به فیلمنامه فیلم‌هایی چون «علاالدین»، «ایالت اشغال‌شده»، «ققنوس سیاه»، «داگ‌من» و... پرداخته شده است و بخش یک فیلم یک فیلمنامه‌نویس، به هونگ سانگ سو برای فیلم «علف» اختصاص دارد. در بخش کشمکش سینمای جهان این شماره نیز فیلم «داگ‌من» با محوریت تعلق و طردشدگی مورد بررسی قرار گرفته است.
گفت‌وگو با هونگ سانگ سو درباره علف و متیو کارونه درباره داگ‌من، گفت‌وگوهای بخش از زبان فیلمنامه‌نویس این شماره «فیلم نگار» را تشکیل می‌دهد.
رازهای پنهان فیلمنامه موضوع این شماره کارگاه فیلمنامه «فیلم نگار» است و در بخش بن‌مایه به اقتباس ادبی و مقایسه تطبیقی برکینگ بد و هیولا پرداخته شده است.
پرونده شماره ۲۰۰ فیلم نگار به گفت‌وگو با مدیرمسوول و سردبیران و دبیران ادوار مختلف این ماهنامه تخصصی و گزارش‌هایی درباره اثرگذاری این ماهنامه بر جریان فیلمنامه‌نویسی در سینمای ایران به همراه فهرست‌نویسی و نظرسنجی و ... اختصاص دارد.
در شماره ۲۰۰ فیلم نگار همچنین فیلمنامه کامل سانست‌بولوار و اصلا می‌تونی منو ببخشی؟ به همراه مطالب تحلیلی و یک گفت‌وگو چاپ شده است

امیرمسعود فدائی و رایِ باز این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمد علی نجفی را برگزار می کند | عکس
شب خالق سربداران
» کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمد علی نجفی را برگزار می کند
... دیدن متن »

در ادامه شب های یک کارگردان، کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمد علی نجفی را برگزار می کند. این برنامه که قرار بود در دی ماه گذشته برگزار شود، با احترام به جانباختگان هواپیمای اکراینی، به تعویق افتاده بود. این شب که به تجلیل از این کارگردان با سابقه اختصاص دارد، همراه با نمایش نسخه بازسازی شده فیلم گزارش یک قتل،  یکشنبه ۴ اسفند ماه ۹۸ ساعت ۱۷ در سالن عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی، برگزار می شود.
محمدعلی نجفی سال ۱۳۲۴ در اصفهان به دنیا آمد. وی در دارالفنون تهران دیپلم خود را اخذ و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد شهرسازی و معماری از دانشگاه ملی است. او فعالیت هنری خود را با کارگردانی نمایش سربداران در حسینیه ارشاد شروع و در  سال ۱۳۵۶ موسسه آیت فیلم را با همکاری انجمن اسلامی مهندسین تاسیس می کند. نخستین فعالیت هنری سینمایی‌ نجفی کارگردانی فیلم جنگ اطهر است. وی این فیلم را در سال ۱۳۵۸ می سازد. از دیگر آثار می توان به سریال سربداران، گزارش یک قتل، پرستار شب، زمین آسمانی، عشق طاهر، زاگرس و پرسه در شهر لاجوردی نام برد. این شب با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و فیلمخانه ملی ایران و صندوق اعتباری هنر برگزار می شود و پوستر برنامه را بهزاد خورشیدی طراحی و اجرا نموده است.

امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش کابوسهای مرد مشکوک i
گفتگوی تیوال با ملیکا رضی | عکس
» گفتگوی تیوال با ملیکا رضی

گفتگوی تیوال با ملیکا رضی / کارگردان.

۷ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با عرض سلام و خسته نباشید. میتونم بگم بهترین تئاتری بود که تو مدت ۴ سال گذشته دیدم همه چیز از هر نظر عالی بود مخصوصا بازی خانم گیلدا حمیدی. با تشکر
امیر مسعود این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تدوین فیلم کوتاه «طلسم» به کارگردانی بهروز نشان و تهیه‌کنندگی کتایون کیخسروی به پایان رسید. | عکس
» تدوین فیلم کوتاه «طلسم» به کارگردانی بهروز نشان و تهیه‌کنندگی کتایون کیخسروی به پایان رسید.
... دیدن متن »

تدیون فیلم کوتاه «طلسم» به نویسندگی و کارگردانی بهروز نشان و تهیه‌کنندگی کتایون کیخسروی که اواخر پاییز در آبادان فیلمبرداری شده بود، به پایان رسید
«طلسم» روایتگر داستان مردی است که با اسبش ارتباط عاطفی برقرار می‌کند.
عوامل سازنده این فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان: بهروز نشان، تدوین و فیلمبرداری: آرش خزایی، دستیار کارگردان و عکاس: سامان علی نژادیان، دستیار فیلمبردار: میلاد جعفری، طراح صحنه، لباس و گریم: مهرداد صیادی سامانی، مدیر تولید و پشتیبانی: یاسمین قدیری، آهنگساز: مهران رضایی، صدابردار: بهشاد مطیعی، دستیار صدابردار: شایان مصلی‌نژاد، صداگذاری: بهروز شهامت، تهیه کننده: کتایون کیخسروی، بازیگران: پیام امیرعبدالهیان و وفا رشیدی.

 

 

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با همکاری موسسه هنروتجربه و سفارت ایتالیا هفته فیلم ایتالیا برگزار می‌شود | عکس
» با همکاری موسسه هنروتجربه و سفارت ایتالیا هفته فیلم ایتالیا برگزار می‌شود
... دیدن متن »

هفته فیلم ایتالیا به همت موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان و سفارت ایتالیا در ایران در شهرهای تهران، کیش و شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی هنر و تجربه، در ادامه برگزاری هفته‌های فیلم کشورهای مختلف توسط موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان، هفته فیلم ایتالیا با عنوان «دریچه‌ای به سوی سینمای ایتالیا» به همت این موسسه و سفارت ایتالیا در ایران برگزار می‌شود.
این هفته فیلم از تاریخ یکم تا هفتم اسفند ۹۸ مصادف با ۲۰ تا ۲۶ فوریه ۲۰۲۰ برگزار می‌شود و در این رویداد هفت فیلم ایتالیایی در خانه هنرمندان تهران و هم زمان در پردیس گلستان شیراز و سینما لبخند کیش به نمایش درمی‌آید. طراحی پوستر هفته فیلم ایتالیا را بهزاد خورشیدی برعهده داشته‌است.
مهمانان ویژه این رویداد فرهنگی وینچنـزو مـاررا فیلمنامه‌نویس، کارگردان و تهیه‌کننده ایتالیایی و ســرجیو توفتی عضو کمیته علمــی بایگانـی تبلیغـات رادیویـی ملـی تلویزیون و  مدیر سابق موزه ملی سینما هستند.
فیلم‌های «لازاروی خـوشـحـال» به کارگردانی آلـیـس رورواچر محصول ۲۰۱۸، «جایـی که سایه‌ها فرو می‌افتند» به کارگردانی والـنـتـیـنـا پـدیـچـیـنـی محصول ۲۰۱۷، «تعادل» به کارگردانی ویـنـچـنـزو مـاررا محصول ۲۰۱۷،  «شـجـاع: یک قـهـرمـان تـنـهـا» به کارگردانی جـیـانـی آمـلـیـو محصول۲۰۱۳ ، «مارتـیـن ایـدن» به کارگردانی پـیـتـرو مـارچـلـو محصول ۲۰۱۹، «مادرم» به کارگردانی نـانـی مـورتـی محصول ۲۰۱۵ و مستند «جاده نفت» به کارگردانی بـرنـاردو بـرتـولـوچـی از جمله آثاری هستند که در هفته فیلم ایتالیا در ایران نمایش داده می‌شوند.
هفته فیلم ایتالیا با عنوان «دریچه‌ای به‌ سوی سینمای ایتالیا» پنجشنبه یکم اسفند ساعت ۱۷:۳۰ در خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود. در این برنامه ضمن نمایش فیلم «تعادل»، کارگاه فـیـلـم‌سـازی «تـولـیـد مـشـتـرک فـیـلـم و سـیـنـمـای هـنـری مـعـاصـر ایران و ایتالیا» برگزار می‌شود. این کارگاه به ترتیب در روزهای سه‌شنبه ششم اسفند و چهارشنبه هفتم اسفند در کیش و شیراز هم برگزار می‌شود.

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
sahar amini
درباره نمایش اِلویرا ٢٠٢٠ i
الویرا،بلانژ یا هر شخصیت دیگه ای که خانم مولایی باز کنن ستاره می شود!
عالی بود روحم تازه شد با اینکه قرص زتادین خورده بودم و از خواب گیج می زدم ولی این نمایش قشنگ تکونم داد!
واقعاً یه کلاس درس زندگی بود چقدر چیز یاد گرفتم ازتون ممنون همچنان بدرخشید :)
آوا
درباره نمایش زیپ i
گفتگوی تیوال با کیانوش ایازی | عکس
» گفتگوی تیوال با کیانوش ایازی

گفتگوی تیوال با کیانوش ایازی / کارگردان.

۸ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سرکوب شدید و القای حس تنهایی، میتونه باعث قطع ارتباط با واقعیت و پناه بردن به رویا بشه. رویای شیرین و خماری بعدش رو دوست ندارم.

و یه نکته هم در مورد اون تعامل بازیگر با تماشاگران و شکستن چارچوب و قانون صامت بودن این بود که بعد این اتفاق انگار تماشاگران هم فهمیدن میشه به چارچوب ها پایبند نبود، بخش بزرگی از تماشاچیان تقریبا هر کاری دلشون میخواست داشتند میکردند :)
امیرمسعود فدائی، امیر مسعود، سپهر و سپیده این را خواندند
پویا فلاح، م. ع و آوا تدین این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد نادی
درباره نمایش است i
ایجاد ترس، خشونت، کنترل، ایجاد تفرقه
و همه ی آن چیز هایی که حال و آینده را می تواند تاریک کند. آموزشی که پرورش یافته ی اشتباهات است.

درود بر گروه جوان و با استعداد "است" که از کارگردانی و فضاسازی تا بازی های یک دست و قابل توجه فراتر از یک تئاتر دانشجویی بودند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید