برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال آبان61 | دیوار
S3 : 10:58:33
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
آبان61
درباره نمایش ماتریوشکا i
یادش بخیر تابستون 96 ، چه نمایش فوق العاده ای بود ...بعد از این توقع من از تئاتر و نمایش خیلی بالا رفته ولی این مهم تقریبا تا بحال مرتفع نشد ، دست کم با نمایش هایی که من به تماشا رفتم ، اما کمی نمایش یک روز تابستانی آقای پیروزفر باز منو دلخوش به تئاتر خوب دیدن کرد...امیدوارم آقای پیرزوفر باز هم نمایش ماترویشکا رو اجرا کنند.
مرسی آقای پیروزفر...زنده باد
و یادش بخیر نمایشی با بازی آقایان پارسا پیروزفر و رضا بهبودی .. .. امیدوارم اون نمایش هم دوباره اجرا بشه .. سنگ ها در جیب هایش :))
۱۳ آبان ۱۳۹۷
یک میلیون بار تشکر Marillion ، رضا بهبودی....آره آقای بهبودی عالی عالی عالی...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آبان61
درباره نمایش تروما i
با احترام به دست اندرکاران نمایش تروما و قدردانی از زحمات هنرپیشه های این نمایش اما...
1.شروع بدون نورپردازی مناسب و ناهماهنگ با دیالوگ های در حال پخش درحالی که از کیفیت پخش مطلوبی هم برخوردار نیست که چشمان تماشاچی رو به صحنه اجرا متمرکز کنه.
2.استفاده بدون هدف از دکور و مبهم بودن هدف از رکاب زدن دوچرخه
3.دیالوگ هایی که دست کم من رو یاد کتابهای زیست شناسی می اندازه.
4.روایت داستانی که فی نفسه ؛پر از احساساته اما احساس قربانی دیالوگ های آناتومی بدن انسان شده.
5.تقارنی که بین شخصیت های نابینا و ناشنوا و ناتوان جسمی وجود نداره چراکه شخصیت نابینا از شروع تا پایان نمایش مانند یک نابینا رفتار میکنه اما دو شخصیت دیگر گاهی برای معرفی اینکه من کی هستم و ویژگی بارز من چیست(البته ویژگی و نقص عضو از دیدگاه بشری ؛ نه از دیدگاه الهی)
6.تناقض بین بیان جمله " جیغ ... دیدن ادامه » می کشید " با شخصیت یک انسان ناشنوا؛منظورم اینه که شدت بیان این جمله به حدی زیاده که فقط کسی که درک کاملی از جیغ داره میتونه اینطور بیانش کنه و نه یک فرد ناشنوا.
7.با توجه به محتوای نمایش شاید بهتر بود از گریم و آرایش خنثی استفاده می شد در صورتی حتی لاک قرمز رنگ ناخن های دست خانم دهقان هم اثر نامطلوبی روی اجرای ایشون داشت.
دوباره یادآور میشم با احترام به همه دست اندرکاران این نمایش اما به دیدگاه کاملا غیر حرفه ای من ؛ این متن دارای شماره های 8 و 9 و 10 و...بود اما...
از بازی خوب خانم طباطبایی در بسیاری از کارهای ایشون و حتی نمایش تروما نمیشه چشم پوشی کرد و در برخی موارد به بازی آقای سیاحی.
امیدوارم باعث رنجش خاطر هنرمندان گرامی نشده باشم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آبان61
درباره نمایش نام برده i
به گواهی تاریخ ؛ با در نظر گرفتن قراردادهای یک طرفه و ننگین و تحمیلی استثمار واستعمار بر عوام و رعیت ایران زمین و به عقیده من نقش صندلی کارگردان یا نقش خود نوعی کارگردان به عنوان نماد مظلومیت مام میهن ؛ تلخی حقیقت رو شاید می شد با نمایشی بیشتر از نوشیدن جام زهر به اجرا گذاشت . بهر حال نمایش نامبرده به طور کلی با اشاره به ماجرای پروژه و فستیوال هنر وکارگردان و مدیر و مترجم و ادامه داستان...خیلی خوب از عهده تاثیر گذاری براکثریت قریب به اتفاق تماشاگران براومده. به طور خاص در بخش دیالوگ های مابین نیرنگ و درماندگی به همراه نواختن سه تار...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید